ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 МАРТ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 06:55 Сребристият жребец анимационен филм/п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира развлекателно предаване 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 # Европа информационно предаване 13:00 Побеждава, който е търпелив /90 години от рождението на Иван Станчов/ документален филм /България, 2001г./, режисьор Константина Гуляшка 14:00 Библиотеката предаване за литература и култура 15:00 Невестата с големите крака детски игрален филм /Чехия, 2002г./, режисьор Виктор Полесни, в ролите: Филип Чапка, Вилем Удатни, Камила Шпрахалова и др. 16:30 Семейство Даръл 2 тв филм /2 епизод/ 17:15 Брус Спрингстийн – от първо лице музикално-документален филм 18:30 Спорт ТОТО 19:00 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /3 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 България от край до край 8 21:15 Мисия “Европа” игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Себастиан Кордеро, в ролите: Кристиан Камарго, Ембет Давиц, Анамария Маринка и др.(12) 22:50 По света и у нас информационна емисия 23:05 Нашествията на варварите игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Дени Аркан, в ролите: Реми Жирар, Мари-Жозе Кроз, Стефан Русо и др.(14) 00:45 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /3 епизод/п/ 01:30 Студио “Х”: Не убивай тв филм /11 и 12 епизод/п/(12) 04:15 Господин Селфридж тв филм /3 и 4 епизод/п/(12) 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 

bTV

05:20 “Култ” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.7, 8 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4, еп.19, 20 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.6 13:00 “Големият Стан” – комедия, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роб Шнайдър, в ролите: Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др. 15:10 Семеен следобед: “Робо-куче” – фантастика, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мърфи, в ролите: Майкъл Кемпиън, Патрик Мълдуун, Оливия д`Або, Уолас Шон и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.6 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Мир, любов и още нещо” – романтичен, комедия (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Уейн, в ролите: Дженифър Анистън, Пол Ръд, Малин Акерман, Майкела Уоткинс, Джъстин Дероу, Алън Алда, Лорън Амброус, Рей Лиота, Катрин Хан и др. 00:50 “Вроден порок” – криминален, мистъри, драма (САЩ, 2014), режисьор Пол Андерсън, в ролите: Хоакин Финикс, Катрин Уотърстън, Джош Бролин, Рийз Уидърспун, Джена Малоун, Саша Питърс, Оуен Уилсън, Майкъл Уилямс, Бенисио Дел Торо, Мая Рудолф, Ерик Робъртс, Джилиан Бел, Сам Джегър и др. 04:20 “Кое е това момиче” /п/ – сериал, с.4, еп.20 04:40 “120 минути” /п/

 Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Игра на чувства” – с уч. на Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др. 14:10 “Да поговорим за любовта” – с уч. на Хедър Морис, Джонатан Бенет, Тери Поло, Оскар Нунез и др. 16:00 “Мистерии от малкото градче: Натопен за убийство” – с уч. на Джуъл Килчър, Колин Фъргюсън, Ерин Карплък и др. 18:00 “Мис Пепеляшка” – тв риалити 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Кунг-фу йога” (премиера) – с уч. на Джеки Чан, Диша Патани, Аариф Рахман и др. 22:10 “Хотел Артемида” (премиера) – с уч. на Джоди Фостър, София Бутела, Джеф Голдблум, Дейв Баутиста, Стърлинг К. Браун, Джени Слейт, Закъри Куинто и др. 00:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:40 “Да поговорим за любовта” – с уч. на Хедър Морис, Джонатан Бенет, Тери Поло, Оскар Нунез и др. /п/ 04:40 “Игра на чувства” – с уч. на Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др. /п/

bTV Action

06:00 “Костенурките Нинджа” /п/ – анимация, с.3 еп.22 06:30 “Костенурките Нинджа” – анимация, с.3 еп.23, 24 07:30 Маратон: “Извън играта” – сериал, с.7, еп.3-5 10:30 “Пътуване до тайнствения остров” /п/ – екшън, комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Джош Хъчерсън, Майкъл Кейн, Дуейн Джонсън, Луи Гузман, Ванеса Хъдженс, Кристин Дейвис и др. 12:30 “Бойни кораби” /п/ – фантастика, екшън (САЩ, 2012), режисьор Питър Бърг, в ролите: Александер Скарсгард, Бруклин Декър, Лиъм Нийсън, Риана, Таданобу Асано, Тейлър Кич, Рами Малек и др. 15:00 “Стрелата” /п/ – сериал, с.6 еп.22, 23 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.12 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.13 18:00 “4х4” – автомобилно предаване, с.4, еп.13, 14 19:00 “Транспортер 2” /п/ – екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Екшън уикенд: “Еверест” – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др. 00:15 “Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс” /п/ – криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите: Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16] 02:30 “Извън играта” /п/ – сериал, с.7, еп.4, 5 04:00 “Чуждоземец” /п/ – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Франция, 2008), режисьор Хауърд Маккейн, в ролите: Джим Кавийзъл, София Майлс, Рон Пърлман, Джак Хюстън, Джон Хърт, Ейдън Дивайн и др. [16]

bTV Comedy

06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.1 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.6 еп.18, 19 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.6 – 9 10:00 “Бетовен 3” /п/ – комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др. 12:00 “Чичо Бък” /п/ – комедия (САЩ, 1989), режисьор Джон Хюз, в ролите: Джон Кенди, Маколи Кълкин, Джийн Луиса Кели, Габи Хофман, Ейми Мадигън, Лори Меткалф и др. 14:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.5 15:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 15:30 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 16:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 20:30 “Кухня в Париж” /п/ – комедия (Лусия, 2014), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Дмитрий Назаров, Марк Богатирьов, Елена Подкаминская, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Венсан Перес, Михаил Тарабукин и др. 22:30 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.21 – 23 00:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 01:00 “Клуб Веселие” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Мидълзбро – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1, директно 17:55 Студио “Първа професионална лига”, директно 18:15 Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно 20:10 Студио “Първа професионална лига”, директно 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 32-ри епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 28-и епизод 21:45 Студио “Лига 1”, директно 22:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно 23:55 Студио “Лига 1”, директно 00:15 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, запис 01:45 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 13-и епизод 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 04:00 Еротичен телепазар

Kanal 3

06:15 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” /п/ 08:30 “Вечните песни” 09:00 “Икономика и бизнес” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Офанзива” – /п/ 11:45 “Букмейкър – коментари и анализи” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парламентът на фокус” -/п/ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” -/п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *