Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ОКТОМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 Днес и утре 13:25 Предисторията: Богове и поклонници – документален филм /4 епизод/ 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Разследването на Мун тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт тото 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /13 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Да затвориш кръга – игрален филм /копродукция, 2007 г./, режисьор Ричард Атънбъро, в ролите Шърли Маклейн, Кристофър Плъмър, Дилан Робъртс и др. (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 4 – тв филм /10 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /13 епизод/п/ 03:25 Дойче веле: Шифт 03:40 Вечната музика /п/ 04:10 Джинс /п/ 04:40 Законът на Дойл 4 – тв филм /10 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.8 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.45 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.75 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Местните 2019” – предизборен дебат 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.12 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 Премиера: “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.24 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.12, 13 07:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.1, 2 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.19 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.1 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.11 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.28 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.1 13:00 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.20 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.2 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.2 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.29 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.19 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.19 01:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.12 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.20 03:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.2 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.29

bTV Comedy
05:00 “Мутра по заместване” – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4, еп.11, 12 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.3, еп.5, 6 10:00 “Голямата работа” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Бен Фалкон, в ролите: Мелиса Маккарти, Кристен Бел, Питър Динклидж, Кати Бейтс и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Супер екипаж” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.93 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.19, 20 18:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.5 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.44 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.18, 19 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.6, 7 00:00 “Голямата работа” – комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Астън Вила – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Баскетбол: Мач /п/ 15:45 Студио “Футбол”, директно 16:00 Футбол: Витоша – Славия, мач от efbet Лига, директно 17:55 Студио “Футбол”, директно 18:30 Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 6-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 11-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 44-и епизод 23:00 Футбол: Ливърпул – Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/ 01:00 Футбол: Волфсбург – РБ Лайпциг, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/ 03:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:15 Еротичен телепазар

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *