ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ОКТОМВРИ

bTV

05:00 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.62 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.10 06:30 Документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – документална поредица, еп.6 13:00 Премиера: “Любов в Исландия” – романтичен, комедия (тв филм, Исландия, САЩ, 2020), режисьор Клер Нидърпрум, в ролите: Кейтлин Дабълдей, Колин Донъл, Престън Садлър, Кейт Ийстън, Джоел Семундсон и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 00:40 “Маги” – хорър, драма, трилър (САЩ, Швейцария, 2015), режисьор Хенри Хобсън, в ролите: Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас Грифин, Рейчъл Гроувс, Джоди Мур, Ейдън Флауърс, Ейми Брасет и др. [14+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

 Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Макс 2” – с уч. на Зейн Остин, Франческа Капалди, Рийз Алекзандър, Локлин Мънро и др. 14:50 “Тъли” – с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Ангел на възмездието” (премиера) – с уч. на Дженифър Гарнър, Джон Галахър мл., Джон Ортиз, Хуан Пабло Раба и др. 01:10 “Мръсна игра” – с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Даш Михок и др. 02:40 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/ 03:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.24 – 26 (последен) 07:30 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.1 08:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.12 – 14 11:00 “Вдъхновение за убийство” – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др. 12:45 “Унищожителят” – военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др. 14:45 “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.31 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.17 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6, еп.1 18:45 “300” – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Наркос” – сериал, еп.1, 2 00:15 “Тай-Чи майстор” – екшън (САЩ, Китай, Хонконг, 2013), режисьор Киану Рийвс, в ролите: Киану Рийвс, Тайгър Ху Чен, Карън Мок, Ю Хай и др. 02:15 “Вдъхновение за убийство” – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.12 – 14

 bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.7, 8 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.14, 15 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.7, 8 10:00 “Мики Синьото око” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор Кели Мейкин, в ролите: Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джеймс Кан, Бърт Янг, Джоузеф Витерели и др. 12:00 “Майор Пейн” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 1995), режисьор Ник Касъл, в ролите: Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Битълоу, Албърт Хол и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.4 16:00 “Селцето” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.14, 15 20:30 “Перфектният ритъм 3” – музикален, комедия (САЩ, 2017), режисьор Триш Сай, в ролите: Ана Кендрик, Елизабет Банкс, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Руби Роуз, Джон Литгоу и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10 еп.4 23:30 “Почти магия” – комедия, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Хедър Греъм, в ролите: Хедър Греъм, Анджела Кинси, Стефани Беатрис, Крис Д`Елиа, Майкъл Аронов, Джони Ноксвил, Клоуи Греъм и др. 01:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Сочи – Йокерит Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Тенерифе – Гран Канария Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Футбол Чемпиъншип – повторение 21:30 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Футбол Чемпиъншип – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

БНТ

05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Коледна опашка игрален филм /Канада, 2014г./, режисьор Илайъс Ъндерхил, в ролите: Чандра Уест, Антонио Купо, Тиера Сковбай и др. 07:25 Тайната на баба детски тв филм /Германия, 2019г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на Бъчварови, Петър /Ути/ Бъчваров 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Сбъднато желание игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Марк Росман, в ролите: Меган Парк, Бенджамин Холингсуърт, Антъни Лемке и др. 15:30 Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /8 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя “Кръгове на мълчанието” с Михаил Мутафов /премиера/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Връчване на Националните награди за постижения в областта на сценичните изкуства “Икар 2020” 00:45 Сбъднато желание игрален филм /п/ 02:10 БНТ на 60 /п/ 03:10 Музика, музика /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *