ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ЮЛИ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Камен Воденичаров/п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 История със зайче детски тв филм /Хърватия, 2019г./ 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парижката кухня на Триш 2 документална поредица 17:15 Тайните на войната документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Европа днес 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /4 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Комитски времена тв филм /България, 1989г./, режисьор Николай Акимов, в ролите: Кирил Варийски, Маргарита Карамитева, Христо Гърбов и др. 22:00 Династията на Борджиите 2 тв филм /6 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Хотел за милион долара игрален филм/копродукция, 2000г./, режисьор Вим Вендерс, в ролите: Мел Гибсън, Джеръми Дейвис, Мила Йовович, Джими Смитс и др. (12) 01:30 Лято с БНТ /п/ 03:30 Корпорация “Приключения” тв филм /4 епизод/п/ 04:25 Европа днес /п/ 04:35 Тайните на войната документална поредица/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.3 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.56 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.126 – 128 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.17 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.30 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.24 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, еп.15 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.18 01:00 “Гранд” – сериал, еп.18 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.11 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.48

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 18 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 4 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.2 – 5 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 09:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.23 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.31 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.5 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.11, 12 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.15 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.6 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.32 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 00:30 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.3 01:30 “Неизвестният” – сериал, еп.32 02:30 Легендите на утрешния ден, с.2 еп.1 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.6 04:30 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9

 bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.7, 8 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Шпиони” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8 еп.19, 20 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.47 20:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.23 20:30 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.10 еп.7, 8 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.2 еп.13 22:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.3 еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.13, 14 00:00 “Шпиони” /п/ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Арсенал – Манчестър Сити, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Билбао – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Тенерифе – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Флийтууд Таун – Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *