ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ЯНУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4076 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат тв – игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Сафарито на Скаут – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4077 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 120 минути голям смях със Стоянка Мутафова /по повод юбилея на актрисата/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Вечната музика – предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов 00:00 Улови момента с Милен Атанасов – предаване за иновации и нови технологии/п/ 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:30 Ела, завържи ме! – игрален филм /п/(16) 04:15 Дойче Веле: Шифт 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /л./ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 19 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 36 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.20 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 61 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Майка” – сериал, еп.2 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.22 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.11, еп.7 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.1,2 01:50 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Бригада Нов дом” /п./- социален проект 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 37

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, еп. 10 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:30 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.11 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 10 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.17 11:00 “Хуберт и Щалер” – с.2, еп. 12 12:00 “4х4” – автомобилно предаване 12:30 “Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението” – екшън, фентъзи, трилър (САЩ, Обединени арабски емирства, 2012), режисьори Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, актьори Никълъс Кейдж, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер, Киъран Хайндс, Джони Уитуорт, Идрис Елба и др. 14:30 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.12 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 11 17:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.18 20:00 Екшъв в 8: “Неизвестният” (премиера) – сериал, еп.18 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Футбол за Купата на краля 00:00 “Неизвестният” – сериал, еп.18 01:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.18 02:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.12 03:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 04:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал 07:00 “Кое е това момиче” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” – комедия (САЩ, 2012), режисьор Тайлът Пери, атьори Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс, Джон Амос, Том Арнолд, Даниел Кембъл и др. 12:00 “Страхотни новини” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Страхотни новини” – сериал 19:00 “Кое е това момиче” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.6 23:00 “Приятели” – сериал, с. 8 00:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” – комедия (САЩ, 2012), режисьор Тайлът Пери, атьори Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс, Джон Амос, Том Арнолд, Даниел Кембъл и др. 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Модерно семейство” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – тв шоу, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, 6 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, 10 сезон 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 16 сезон 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Гингам – Монако, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Болтън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Страсбург – Бордо, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Кристъл Палас – Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 20:00 Футбол: Челси – Шефилд Уенздей, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *