ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ЯНУАРИ

БНТ

05:40 Катя иска да отслабне детски, тв филм /п/ 06:00 72-те най-сладки животни, документална поредица /п/ 07:00 Пътеки 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Пророкът, анимационен филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Роджър Алърс 15:20 Вангя, документален филм
/България, 1996 г./, режисьор Стилиян Иванов 16:30 Съдбата като джаз, документален филм /България, 2019 г./, режисьор Константин Занков 18:00 Домът на вярата, Русенска духовна околия – гр. Бяла 18:30 Дино – твърда ръка и точно око, детски тв филм
/Хърватия, 2015 г./ 18:45 Спорт Тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Комбина
/Митко Щерев на 75 години/, игрален филм /България, 1982 г./, режисьор Никола Рударов, в ролите Иван Иванов, Ваня Цветкова, Николай Сотиров, Вълчо Камарашев и др. 22:50 По света и у нас 23:00 БГ версия /п/ 23:50 Сестра Бети, игрален филм /копродукция, 2000 г./, режисьор Нийл ЛаБют, в ролите Рене Зелуегър, Морган Фрийман, Крис Рок и др. (14) 01:40 БНТ на 60 /п/ 02:40 Пътеки /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес
/п/

bTV

05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп. 24 06:30 Премиера: “Изгубените воини на Картаген” – документален филм (Германия, 2014) 07:30 “Приятели” – сериал, с. 5, еп. 9 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Фитнес” – сериал, еп. 20 13:00 “Джем и холограмите” – фентъзи, драма, музикален, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джон Чу, в ролите Обри Пийпълс, Стефани Скот, Орора Перино, Хейли Кийоко и др. 15:20 “Шофьорски курс” – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др. 22:00 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:00 “Сикарио” – криминален, мистъри, драма (САЩ, 2015), режисьор Дени Вилньов, в ролите Емили Блънт, Бенисио Дел Торо, Джош Бролин, Джефри Донован, Раул Трухийо, Джон Бърнтол, Даниел Калюя, Максимилиано Ернандес и др. [16+] 01:30 “Зона на замръзване” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др. 03:20 “Приятели” /п/ – сериал, с. 5, еп. 9 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп. 13 – 16 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 7, еп. 1 – 3 11:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с. 3, еп. 11 11:30 “Ex Machina: Бог от машината” – фантастика, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Алекс Гарланд, в ролите Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др. 13:45 “Зона на замръзване” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др. 15:30 “Смелите” – сериал, еп. 10, 11 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с. 3, еп. 13, 14 19:00 “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Мръсно ченге” – криминален, трилър (Испания, САЩ, 2018), режисьор Боби Мореско, в ролите София Вергара, Карл Ърбън, Анди Гарсия, Джон Фин и др. [14+] 00:00 “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 02:00 “Натрапник” – трилър (Канада, 2018), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите Кели Съливан, Ана Ван Хуфт, Дан Пейн, Алиша Нютън и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с. 7, еп. 1 – 3

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство”
/п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 10, еп. 20, 21 07:00 “Супермаркет” – сериал, с. 4, еп. 19, 20 08:00 “Гранд” – сериал, еп. 17 – 20 10:00 “Свършихме ли вече?” – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Стив Кар, в ролите Айс Кюб, Ниа Лонг, Джон Макгинли, Алийша Алън, Филип Болдън и др. 12:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с. 4, еп. 19, 20 20:30 “Статус подновен” – фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018), режисьор Скот Спиър, в ролите Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др. 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, еп. 3, 4 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство”
/п/ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Тайните на Беки Б.” – с уч. на Айла Фишър, Хю Данси, Кристен Ритър, Джоан Кюзак, Джон Гудмън, Джон Литгоу, Лесли Биб и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Втори дубъл” – сериал 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моята мечтана роля” – с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. 14:15 “Нашата история” – с уч. на Маги Лоусън, Сам Пейдж, Марко Грацини, Франсис Фланагън и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Пасажери” (премиера) – с уч. на Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия и др. 22:20 “Спасителен отряд” – с уч. на Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Мелиса Сейджмилър, Кланси Браун и др. 01:00 “Момичето от влака” – с уч. на Емили Блънт, Ребека Фъргюсън, Холи Бенет, Джъстин Теру, Люк Евънс и др. 02:50 “Нашата история” – с уч. на Маги Лоусън, Сам Пейдж, Марко Грацини, Франсис Фланагън и др. /п/ 04:10 “Моята мечтана роля” – с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Стоук Сити Чемпиъншип /п/ 11:00 Баскетбол: Астана – Автодор ВТБ лига – директно 13:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 14:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Тенерифе Испанска баскетболна лига /п/ 16:00 Хокей на лед: Авангард – Локомотив Континентална хокейна лига – директно 18:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21 /п/ 19:30 Баскетбол: Уникаха – Валенсия Испанска баскетболна лига – директно 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:00 Новини 22:05 Баскетбол: Зенит – Локомотив Кубан ВТБ лига запис 00:00 Хокей на лед: Авангард – Локомотив Континентална хокейна лига /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Карай направо /п/ 05:35 Парламентът на фокус 05:45 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Карай направо /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 Парламентът на фокус 15:30 Патарински LIVE /п/ 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Истории от света 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парчета от реалността 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 00:30 Темата на NOVA /п/ 00:50 Парчета от реалността /п/ 01:00 Патарински LIVE /п/ 01:30 Другото лице /п/ 01:55 Ничия земя /п/ 02:40 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *