ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 До България и назад – документален филм /България, 2000 г./, режисьор Любо Христов 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /36 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /8 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /36 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 – тв филм /8 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.6 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.24 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.16 (последен) 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.26 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, еп.36 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.22 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.18 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6, еп.5 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.9

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.15 – 18 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.4 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.11 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.7 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 13:00 “Последният ловец на вещици” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брек Айснър, в ролите Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.5 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Цар на войната” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Франция, 2005), режисьор Андрю Никъл, в ролите Никълъс Кейдж, Бриджит Мойнахан, Итън Хоук, Джаред Лето, Евгений Лазарев, Уестън Кейдж и др. 00:15 “Наркос” – сериал, еп.2 01:15 “Готъм” – сериал, с.3, еп.12 02:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22 03:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 04:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8

bTV Comedy
05:00 “Любимци” /п/ – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.7, 8 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу (2019 пролет), еп.18, 19 10:00 “Боуфингър” – комедия (САЩ, 1999), режисьор Франк Оз, в ролите Стив Мартин, Еди Мърфи, Хедър Греъм, Кристин Барански, Джейми Кенеди, Терънс Стамп, Робърт Дауни мл. и др. 12:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 13:00 “Фитнес” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.117 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.11, 12 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.12, 13 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.3 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.10 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.20, 21 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.13, 14 00:00 “Боуфингър” /п/ – комедия (САЩ, 1999) 02:00 “Любимци” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Чичестър Сити, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Нижни Новгород – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 15-и епизод /п/ 15:30 Хокей на лед: Барис – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига, директно 18:00 Футбол: Суонси Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 20:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 11-и епизод 21:00 Студио “Висша лига”, директно 21:30 Футбол: Челси – Астън Вила, мач от английската Висша лига, директно 23:25 Студио “Висша лига”, директно 00:00 Професионална борба: “Първична сила”, 49-и епизод 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *