HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Ваканцията на Лили – тв филм /5 серия/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор 21:55 В сянката на Тюдорите – тв филм /6, последен епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Хрътката 2 – тв филм/3 епизод/(12) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Градчето Сидер Коув – тв филм /8 епизод/п/ 03:45 Хрътката 2 – тв филм /3 епизод/п/(12) 04:40 Още от деня – коментарно предаване
/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 14 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 168 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 82 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с. 1, еп. 2 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 8 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Връзки”- сериал, с. 1, еп. 9 01:00 “Италианската булка”
/п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 747

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, еп. 6 09:00 “Готъм” – сериал, еп. 16 10:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 19 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с. 5, еп. 5 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Критична точка” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор – Ериксън Кор, актьори – Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Тереза Палмър и др. 15:00 “Монк” – сериал, еп. 7 16:00 “Готъм” – сериал, еп. 17 17:00 “Стрелата” – сериал, еп. 7 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с. 5, еп. 6 19:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 20 20:00 Премиера: “Твърде лично” – сериал, еп. 9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Езерото на акулите” – трилър (САЩ, 2015), режисьор – Джери Дуган, актьори – Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др. 00:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 9 01:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 20 02:00 “Монк” – сериал, еп. 7 03:00 “Стрелата” – сериал, еп. 7 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с. 5, еп. 6

bTV Cinema
06:00 “Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, с. 5, еп. 9 07:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с. 3, еп. 2 08:00 “Незабравимо” – сериал, с. 4, еп. 12 09:30 “Дупката” – приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джо Данте, актьори – Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др. 11:45 “Вътрешна сигурност” – сериал, с. 3, еп. 7,8 13:45 “Незабравимо” – сериал, с. 4, еп. 13 14:45 “Даяна” – биографичен, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, Швеция, 2013), режисьор – Оливър Хиршбийгъл, актьори – Наоми Уатс, Нейвин Андрюс, Кас Анвар и др. 17:00 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор – Алекс Зам, актьори – Лари Кейбъл Гай, Дейвид Маккей, Ерин Бот, Брейди Рейтър, Джон Комън, Боб Липка и др. 19:00 Премиера: “Предколедни тревоги” – комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори – Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др. 21:00 Премиера: “Момчетата от Джърси” – биографичен, драма, музикален (САЩ, 2015), режисьор – Клинт Истууд, актьори – Винсент Пиаца, Джон Лойд Йънг, Катрин Нардучи, Кристофър Уокън, Франческа Истууд и др. 00:00 “Бавачката” – комедия, САЩ, 2011, режисьор – Дейвид Гордън Грийн, актьори Метод Мен, Джона Хил, Ари Грейнър, Сам Рокуел, Ерин Даниелс, Джесика Хеч, Дрима Уолкър, Брус Олтман, Алекс Улф и др. 01:45 “Вътрешна сигурност” – сериал, с. 3, еп. 7,8 03:45 “Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, с. 5, еп. 9

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сезонът на черешите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Касъл” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Чучулигата” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Непростимо”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монпелие – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Каен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Страсбург – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 15-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Билярд: Москони къп 2017, първи ден, директно 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива” /п/ 06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Kалендар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 “Холивуд” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *