ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 МАЙ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Митове и легенди – документална поредица 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Мили бате!… Писма на един дакел – тв филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Телевизионен театър: Тайната на младостта /Йосиф Сърчаджиев на 75 години/ – тв постановка /1972 г./, режисьор Богдан Сърчаджиев, в ролите Йосиф Сърчаджиев, Георги Парцалев, Невена Мандаджиева и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Милиарди 2 – тв филм (14) 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:30 Питай БНТ /п/ 03:30 Митове и легенди – документална поредица /п/ 04:00 Милиарди 2 – тв филм /п/ (14)

bTV
05:30 “Любимци” /п/ – сериал, еп.12 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.19 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.64 15:00 “Лекар в планината” – сериал, с.12 еп.9, 10 16:30 “Домашен арест” – сериал, еп.17 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.40 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.78 21:00 “Божествено” – сериал, еп.7 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Изчезнали” – сериал, еп.7 00:30 “Новите съседи” – сериал, еп.14 01:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.107

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.1 – 4 08:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.2 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.5 11:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.15 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.1 13:00 Премиера: “Фатален обмен” – трилър, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Том Шел, в ролите Линдзи Хартли, Синти Уотроз, Валентина Новакович, Виктория Конефол, Джейсън-Шейн Скот и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.3 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.9 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.2 18:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Аз, роботът” – фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Германия, 2004), режисьор Алекс Пройас, в ролите Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Алън Тудик, Шая ЛаБаф и др. 00:15 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.3 01:15 “Твърде лично” – сериал, еп.10 02:15 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.6 03:15 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.2 04:15 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.7, 8 07:00 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 08:30 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Тролчета” – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016), режисьори Майк Мичъл и Уолт Дорн 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.13, 14 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.22 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.5, еп.14, 15 22:00 Премиера: “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.11, 12 00:00 “Тролчета” /п/ – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – риалити,нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 2 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм,сезон 11 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Металург – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Челси – Гримзби Таун, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Дълуич Хамлет – Карлайл Юнайтед, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Евертън – Уотфорд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *