ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 МАРТ

БНТ
05:10 Бразди /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, 13-сериен тв филм /4 сезон, 1 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Заместникът, детски тв филм /Уелс, 2016 г./ 15:15 Малка нощна приказка, детски тв филм /4, последна част/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Под игото, тв филм /5 част/ 23:00 По света и у нас 23:30 Смяна на местата 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 1 епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.9 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.33 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.49 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.37 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.43 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп.3 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.85 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.19

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.25, 26, с.4, еп.1, 2 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 09:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.5 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.8 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.24 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 13:00 “Обожателят” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите Кариса Лий Стейпълс, Кейла Юъл, Дрю Сийли, Брайън Еймс, Памела Ройланс и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.6 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Битка Лос Анджелис: Световна инвазия” – фантастика, екшън (САЩ, 2011), режисьор Джонатан Либесман, в ролите Ерън Екхарт, Мишел Родригес, Рамон Родригес, Уил Ротаар, Кори Хардрикт, Бриджит Мойнахан, Ноел Фишър, Майкъл Пеня и др. 00:15 “Червената линия” – сериал, еп.6 01:15 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.1 02:15 “Готъм” – сериал, с.5, еп.9 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 04:15 “Чък” – сериал, с.5, еп.6

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.13, 14 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Щъркели” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Никълъс Столър и Дъг Суийтланд 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2, еп.1, 2 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.5 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.13 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.8 22:00 “Психоложки” – сериал, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.21, 22 00:00 “Щъркели” /п/ – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рот-Вайс Есен – Холщайн Кийл, Купа на Германия, четвъртфинал /п/ 12:00 Футбол: Волос – Олимпиакос, Супер лига на Гърция /п/ 14:00 Футбол: Стоук Сити – Суонси Сити Чемпиъншип /п/ 16:00 Футбол: РБ Лайпциг – Волфсбург, Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 18:00 Футбол: Рединг – Блекбърн Роувърс Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Евертън, Висша лига директно 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, предаване на WWE (2021) 23:00 Баскетбол: Динамо Сасари – Рейер Венеция, Италианска баскетболна Серия А /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Евромакс /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Бизнесът 11:20 Темата на NOVA/п/ 11:35 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *