ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:10 Пиксел Пинки анимационен филм/п/ 06:35 Стройковци анимационен филм 07:00 Инуяша анимационен филм/п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки развлекателно предаване с водеща Деница Атанасова – Гергова 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира развлекателно предаване с водеща Деница Атанасова – Гергова 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии 13:00 Будител на годината 2018 церемония по награждаването 14:00 Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев 15:00 Акийла и правописът детски игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Дъг Атчисън, в ролите: Анджела Басет, Лорънс Фишбърн, Кики Палмър и др. 17:00 Фестивалът в Гластънбъри /1 част/ 18:00 TrendY младежко лайфстайл предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Мел Гибсън, Уил Ферел, Марк Уолбърг, Кеша, Джон Литгоу 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 В кадър Тревненските слънца 21:15 Мародери игрален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Стивън С. Милър, в ролите: Кристофър Мелъни, Брус Уилис, Дейв Баутиста, Ейдриън Грение и др. (14) 23:05 По света и у нас информационна емисия 23:20 Вълк игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Нажи Абу Ноуар, в ролите: Джасир Айд, Хасан Мутлаг, Хюсеин Саламех, Маржи Аудех и др. (12) 01:05 Компанията игрален филм /п/ 03:00 Студио “Х”: Мъртвецът на Мегре игрален филм /п/ (14) 04:30 Дойче веле: Шифт 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п/- лайфстайл предаване 06:00 “Трансформърс прайм” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп. 3,4 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с Chef Андре Токев 13:00 Премиера: “Малка септемврийска афера” – драма, мистерия, романтичен (2014, Турция), режисьор – Керем Дерен, актьори – Енгин Акюрек, Фара Зейнер Абдула и др. 15:00 “Бейб” – комедия, драма, семеен (САЩ, Австралия, 1995), режисьор – Крис Нунън, актьори – Магда Шубански, Джеймс Кромуел и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Секретен отряд” – екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор – Пол МакГуигън, актьори – Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др. 01:00 “Заклинанието” – ужаси, трилър (The Conjuring, САЩ, 2013), режисьор – Джеймс Уан, актьори – Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Джои Кинг, Макензи Фой, Джоуи Кинг и др. 03:00 “Търси се…” /п/ – токшоу 04:00 “120 минути” /п/ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:30 “Готъм” – сериал 10:30 “Перфектната буря” – драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор – Волфганг Петерсен, актьори – Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др. 13:00 “Ченге в детската градина 2” – комедия (САЩ, 2016), режисьор – Дон Майкъл Пол, актьори – Долф Лундгрен, Дарла Тейлър, Сара Стрейндж, Алекс Паунович, Бил Белами и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 18:30 “Терминатор: Генесис” – екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2015), режисьор – Алън Тейлър, актьори – Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джей Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит, Грегъри Алан Уилямс, Сандрин Холт и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Стрелецът” – екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор – Пиер Морел, актьори – Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс, Идрис Елба и др. 00:15 “Битката на прокълнатите” – екшън,приключенски,фантастика (САЩ, Сингапур, 2013), режисьор – Кристофър Хатън, актьори – Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др. 02:00 “Готъм” – сериал 04:00 “Стрелецът” – екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор – Пиер Морел, актьори – Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс, Идрис Елба и др.

bTV Comedy
05:00 “Хотел Елеон” – сериал 06:00 “Барът” – сериал, с.3 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 10:00 “Родителство” – комедия, драма (САЩ, 1989), режисьор – Рон Хауърд, актьори – Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Джейсън Робардс, Рик Моранис, Том Хълси, Марта Плимптън, Кеану Рийвс, Хоакин Финикс и др. 12:00 “Изпозагубеният свят” – приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Брад Силберлинг, актьори – Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др. 14:00 “Модерно семейство” – сериал 16:00 “Теория за големия взрив” – сериал 17:30 “Загадките на Лора” – сериал 18:30 “Новите съседи” – сериал 20:30 “Мисис Даутфайър” – комедия (САЩ, 1993), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др. 22:30 “Хотел Елеон” – сериал 23:30 “Барът” – сериал 00:30 “Загадките на Лора” – сериал 01:30 “Майк и Моли” – сериал 03:30 “Проби и грешки” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Повикът на любовта” – с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др. 14:10 “Есенни сънища” – с уч. на Джил Уaгнър, Колин Еглесфийлд, Даниел Бейкър, Бил Доу и др. 16:00 “Аз обичам България” – забавно предаване, 4 сезон 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Престъпник” – с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др. 22:10 “Терминатор: Бунтът на машините” – с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс, Дейвид Андрюс, Каролин Хенеси и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 “Есенни сънища” – с уч. на Джил Уaгнър, Колин Еглесфийлд, Даниел Бейкър, Бил Доу и др. /п/ 03:30 “Повикът на любовта” – с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др. /п/

Nova Sport
05:05 Край на програмата 09:00 Футбол: Стоук Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 11:00 Футбол: Лион – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 13:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 2-и епизод, повторение 13:45 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 11-и епизод 14:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 12-и епизод 14:45 Дартс: Световни серии, финали, трети ден, първа сесия, директно 16:40 Студио “Висша лига”, директно 17:00 Футбол: Манчестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно 18:55 Студио “Висша лига”, директно 19:05 Футбол: Нант – Гингам, мач от френската Лига 1, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:10 Дартс: Световни серии, финали, трети ден, втора сесия, директно 01:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 44-и епизод 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата 04:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Историята оживява” (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 06:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Епизод” (п) 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 “Завърналите се”, рубрика на BiT с Петя Кертикова 18:35 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 19:30 “Историята оживява” (п) 20:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 21:00 “Епизод” (п) 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Седмицата с Канал 3” /п/ 07:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Холивуд” /п/ 08:45 “Парчета от реалността 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Социална мрежа”, избрано 10:45 Телемаркет 11:00 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 11:45 Топ шоп 12:00 “Денят на живо”-избрано 12:45 “Букмейкър – коментари и анализи 13:00 НОВИНИ 13:15 Телемаркет 13:30 “Без монтаж” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парламентът на фокус” /п/ 14:30 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *