Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ОКТОМВРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 09:45 Култура.БГ – предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /3996 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /3997 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Открий България – документална поредица/п/ 19:30 Студио Футбол 19:55 Футбол: Цюрих – Лудогорец, среща от Лига Европа – пряко предаване от Цюрих 22:15 По света и у нас – информационна емисия 23:00 Спортни новини 23:15 Зелена светлина 23:20 Вечната музика – предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов 23:50 TrendY – младежко лайфстайл предаване/п/ 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни /п/ 02:20 Редж – игрален филм /п/ 04:00 Днес и утре 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:00 “Приятели”/п./- сериал 05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 26 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 28 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 20 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 114 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.18 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.7, еп.4,5 01:00 “Друговремец” – сериал, с.3 еп.10 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:20 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 69

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 1 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.5 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.1 (ретроспекция) 11:00 “Монк” – сериал, с.5, еп. 9 12:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.2 13:00 “Дивата река” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 1994), режисьор Къртис Хенсън, актьори Мерил Стрийп, Дейвид Стратеърн, Кeвин Бейкън, Джоузеф Мазело, Стефани Сойер, Джон С. Райли, Елизабет Хофман и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.6 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 2 17:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.3 18:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.10 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Футбол от Лига Европа 22:00 Футбол от Лига Европа 00:00 Лига Европа (най-доброто от срещите през деня) 00:45 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.10 01:45 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.6 02:45 “Стоте” – сериал, с.2, еп.3 03:45 “Монк” – сериал, с.5, еп.10 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.4 07:00 “Томас и приятели” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Син под чехъл” – комедия (САЩ 2008), режисьор – Винс Ди Меглио, актьори – Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тейлър, Майк Уайт, Кен Хауърд и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Супермаркет” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Гражданинът” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 22:00 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.2 23:00 “Кухня” – сериал 00:00 “Син под чехъл” – комедия (САЩ 2008), режисьор Винс Ди Меглио, актьори Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тейлър, Майк Уайт, Кен Хауърд и др. 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 VIP BROTHER 2018 (премиера) – риалити шоу 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 VIP BROTHER 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:30 “Моят живот” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Гран при, четвърти ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Лион – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Сент Етиен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ковънтри Сити – Съндърланд, мач от английската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига: Астън Вила – Блекбърн Роувърс (2004-05), повторение 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 8-и епизод, повторение 21:00 Дартс: Световен Гран при, пети ден, директно 21:45 Баскетбол: Фуенлабрада – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:25 Дартс: Световен Гран при, пети ден, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *