ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици детски тв филм /4 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Махарал. Тайната на талисмана детски игрален филм /Чехия, 2007г./, режисьор Павел Яндроурек, в ролите: Бара Сайдлова, Борживой Навратил, Марош Крамар, Матей Хадек и др. 15:45 Марс 2 тв филм /3 епизод/ 16:40 X Международен фестивал за поп и рок музика 18:00 Домът на вярата Манастир “Св. св. Козма и Дамян”, с.Куклен 18:30 Шейкът на Петра детски тв филм /Сърбия, 2019г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Мълчанието на сестра ми игрален филм /България, 2018г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Никола Георгиев, Каталин Старейшинска, Ованес Торосян, Деян Донков, Фани Коларова и др. /премиера/ (14) 22:45 По света и у нас 23:00 БГ версия 00:00 Студио Х: Сто години прошка игрален филм/п/ 01:35 Марс 2 тв филм /3 епизод/п/ 02:25 БНТ на 60 /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Вяра и общество /п/

bTV
05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.3 06:30 “Карибско приключение: Гмуркане сред акулите” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.24 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов 13:00 Премиера: “In the Key of Love” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Клер Нидърпрум, в ролите: Лора Оснес, Скот Майкъл Фостър, Андреа Брукс, Томас Кадрот и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Mystery 101: Playing Dead” – криминален (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Блеър Хейз, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Луриза Тронко и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “16 пресечки” – екшън, криминален (САЩ, Германия, 2006), режисьор Ричард Донър, в ролите: Брус Уилис, Ясин Бей, Дейвид Морс, Джена Стърн, Кейси Сандър и др. 00:30 “Информаторите” – трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+] 02:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.3 еп.24 02:40 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.15 – 18 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.14 – 16 11:00 “К-9” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 13:00 “Престъпна война” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 15:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.2, 3 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.28 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.14 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.6, 7 19:00 “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Завръщане в бъдещето” – фантастика, приключенски (САЩ, 1985), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Криспин Главър, Кейси Семашко, Били Зейн и др. 00:15 “Кобра” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1986), режисьор Джордж Косматос, в ролите: Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони, Анрю Робинсън, Вал Ейвъри и др. 02:00 “Измамна съблазън” – трилър, драма (тв филм, Канада, 2017), режисьор Скот Белиа, в ролите: Чандра Уест, Стив Бакич, Кейт Спроул, Луси Гест и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.14 – 16

bTV Comedy
05:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 06:00 “Гранд” – сериал, еп.15, 16 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.23, с.3 еп.1 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.14 еп.3, 4 10:00 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 12:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите: Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2 еп.23, с.3 еп.1 20:30 “Голям тлъст лъжец” – комедия (САЩ, 2002), режисьор Шон Леви, в ролите: Аманда Детмър, Аманда Байнс, Пол Джиамати, Франки Муниц и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 00:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Завинаги любов” – с уч. на Аманда Шул, Питър Порт, Анна ван Хуфт, Бритни Уилсън и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др. 14:15 “Резервация за двама” – с уч. на Касиди Гифорд, Уайът Наш, Гуинит Уолш, Джеки Лай и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Безпощадно” – с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др. 22:00 “Робокоп” – с уч. на Джоел Кинаман, Гари Олдман, Майкъл Кийтън, Аби Корниш, Самюъл Джаксън, Джей Баручел и др. 00:15 “Гости от миналото: Революцията” – с уч. на Жан Рено, Кристиян Клавие, Карин Виар и др. 02:00 “Резервация за двама” – с уч. на Касиди Гифорд, Уайът Наш, Гуинит Уолш, Джеки Лай и др./п/ 04:00 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др./п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Рединг – Уотфорд Чемпиъншип – повторение 11:00 Футбол: Янтра 2013 – Бароко Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Уигън Атлетик класика от Висшата лига (2010-11) – повторение 13:30 Студио “Висша лига” – директно 14:00 Футбол: Саутхямптън – Уест Бромич Албиън Висша лига – директно 15:55 Студио “Висша лига” – директно 16:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Фулъм Висша лига – директно 17:55 Студио “Висша лига” – директно 18:30 Футбол: Астън Вила – Тотнъм Хотспър класика от Висшата лига (1998-99) – повторение 19:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 19:30 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Баскетбол: Морабанк Андора – Ховентут Испанска баскетболна лига запис 23:15 Футбол: Янтра 2013 – Бароко Държавно първенство по футбол за жени – повторение 01:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 01:45 Новини – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *