ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:45

Телепазарен прозорец

06:00

Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев

08:30

По света и у нас информационна емисия

08:45

Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов

09:45

100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев

10:45

Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/

11:15

Дързост и красота тв филм /4078 епизод/п/

11:40

Телепазарен прозорец

12:00

По света и у нас информационна емисия

12:30

Стани богат тв игра/п/

13:30

Бързо, лесно, вкусно /п/

14:00

Малки истории документален слот

14:10

Телепазарен прозорец

14:30

Стройковци анимационен филм

14:50

Сребристият жребец анимационен филм

15:15

Сафарито на Скаут тв филм

15:40

Телепазарен прозорец

16:00

По света и у нас информационна емисия

16:10

Новини на турски език

16:30

Дързост и красота тв филм /4079 епизод/

17:00

Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро

17:25

Зелена светлина

17:30

Спортисимо спортно-развлекателно предаване

18:00

По света и у нас информационна емисия

18:20

Още от деня коментарно предаване

19:00

Стани богат тв игра

19:50

Лека нощ, деца!

20:00

По света и у нас информационна емисия

20:45

Спортни новини

21:00

История.bg Войни с Киевска Рус – походите на княз Светослав срещу България

22:00

1993 тв филм /3 епизод/ (16)

23:00

По света и у нас информационна емисия

23:25

Зелена светлина

23:30

Викингите 4 тв филм /13 епизод/ (16)

00:15

Култура.БГ /п/

01:15

100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/

02:15

1993 тв филм /3 епизод/п/(16)

03:20

Малки истории /п/

04:20

Викингите 4 тв филм /13 епизод/п/ (16)

Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=11199&date=2019-02-04

bTV

05:40

“Лице в лице” /л./ – публицистично предаване

06:00

“Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация

06:30

“Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09:30

“Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00

bTV Новините – обедна емисия

12:30

“Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу

13:30

Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 21

15:00

Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 38

16:00

Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.22

17:00

bTV Новините

17:30

“Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

17:50

Спорт тото

18:00

Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 63

19:00

bTV Новините – централна емисия

20:00

“Майка” – сериал, еп.4

21:30

Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.24

22:30

“Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу

23:30

bTV Новините – късна емисия

00:00

“Кости”- сериал, с.11, еп.9

01:00

“Вечно твоя” – сериал, еп.5,6

01:50

“Преди обед” /п./ – токшоу

03:50

“Cool…T” /п./- лайфстайл предаване

04:50

“Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 39

Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=13&date=2019-02-04

 bTV Action

06:00

“Легендата за Кора” – анимация

07:30

“Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.13

09:00

“Мъртва точка” – сериал, еп. 12

10:00

“Стрелата” – сериал, с.5, еп.19

11:00

“Хуберт и Щалер” – с.2, еп. 14

12:00

“Тренировъчен ден” – сериал, еп.10

13:00

“Пазители” – екшън, фантастика (Русия, 2017), режисьор – Сарик Андреасян, актьори – Антон Пампушний, Санжар Мадиев, Себастиян Сисак, Алина Ланина, Вячеслав Разбегаев, //*- Валерия Шкирандо, Станислав Ширин и др.

15:00

“Монк” – сериал, еп.1

16:00

“Мъртва точка” – сериал, еп. 13

17:00

“Тренировъчен ден” – сериал, еп.11

18:00

Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.15

19:00

Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.20

20:00

Екшъв в 8: “Неизвестният” (премиера) – сериал, еп.20

21:00

bTV Новините – централна емисия

22:00

“Полетът на феникса” – екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Джон Мур, актьори – Денис Куейд, Тайрис Гибсън, Миранда Отто, Джовани Рибизи и др.

00:15

“Неизвестният” – сериал, еп.20

01:15

“Стрелата” – сериал, с.5, еп.20

02:15

“Монк” – сериал, еп.1

03:15

“Тренировъчен ден” – сериал, еп.11

04:15

“Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.15

 bTV Comedy

06:00

“Теория за големия взрив” – сериал

07:00

“Кое е това момиче” – сериал

08:00

“Модерно семейство” – сериал

09:00

“Комиците и приятели” – комедийно шоу

10:00

“Пистолет, куфар и три смърдящи варела” – комедия,криминален (България, 2012), режисьор – Георги Костов, актьори – Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеони, Рая Пеева и др.

12:00

“Страхотни новини” – сериал

13:00

“Приятели” – сериал

14:00

“Ало, ало” – сериал

15:00

“Новите съседи” – сериал

17:00

“Домашен арест” – сериал, с.3

18:00

“На по-добро място” – сериал

19:00

“Кое е това момиче” – сериал

20:00

“Новите съседи” – сериал

22:00

“Ало, ало” – сериал, с.6

23:00

“Приятели” – сериал, с. 9

00:00

“Пистолет, куфар и три смърдящи варела” – комедия,криминален (България, 2012), режисьор – Георги Костов, актьори – Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеони, Рая Пеева и др.

02:00

“Теория за големия взрив” – сериал

03:00

“Модерно семейство” – сериал

04:00

“Приятели” – сериал

Nova TV

05:20

“Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон /п/

06:20

“Здравей, България” – сутрешен блок

09:30

“На кафе” – предаване на NOVA

12:00

Новините на NOVA

12:30

“Моят живот” – сериен филм, 2 сезон

13:30

“Остани с мен” (премиера) – сериен филм

15:00

“Прости ми” (премиера) – сериен филм

16:00

Новините на NOVA

16:10

“Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо

17:00

“Намери ме” (премиера) – сериен филм

17:55

“Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”

18:00

“Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19:00

Новините на NOVA – централна емисия

20:00

“Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон

21:00

“Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон

22:00

“София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал

23:00

Новините на NOVA

23:30

“Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 16 сезон

00:30

“Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон

01:30

“Докоснати от слънцето” – сериен филм

02:30

“Ритъмът на мечтите” – сериен филм

 Nova Sport

10:00

Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение

12:00

“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

12:05

Футбол: Шефилд Юнайтед – Болтън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение

14:00

Футбол: Сент Етиен – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

16:00

Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение

18:00

“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

18:05

Футбол: Лийдс Юнайтед – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение

20:00

Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

22:15

Футбол: Реймс – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение

00:15

“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

00:30

Еротичен телепазар

02:30

Край на програмата

Kanal 3

06:15

“Денят на живо”/п/

07:00

“Всяка сутрин” – новинарски блок

09:00

НОВИНИ

09:15

“Имате думата” с Александър Владимиров /п/

09:45

Телемаркет

10:00

НОВИНИ

10:15

“Офанзива” – избрано

11:00

НОВИНИ

11:15

“Пулс” – /п/

11:45

Топ Шоп

12:00

НОВИНИ

12:20

“Интервю” с Наделина Анева – /п/

13:00

НОВИНИ

13:15

“Патарински Live” – /п/

14:00

НОВИНИ

14:30

Топ Шоп

15:00

НОВИНИ

15:30

“Социална мрежа”

16:00

НОВИНИ

16:05

“Социална мрежа”

17:00

НОВИНИ

17:15

“Патарински Live”

18:00

НОВИНИ Централна емисия

20:00

“Денят на живо”

21:00

НОВИНИ

21:15

“Спорт в обектива”

22:00

НОВИНИ

22:15

“Патарински Live”- /п/

23:00

НОВИНИ

23:15

“Денят на живо”/п/

00:00

НОВИНИ/п/

00:20

“Спорт в обектива”/п/

01:00

07:00 – Повторения

BiT

05:00

“Историята оживява”, (п)

05:30

“Аз уча английски” с Николая, (п)

06:00

“Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

07:00

“О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

08:00

“Аз уча английски” с Николая, (п)

09:00

“Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

10:00

“Историята оживява”, (п)

10:30

“Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

11:00

“Епизод”, (п)

12:00

“Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

13:00

“О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

14:00

“Аз уча английски” с Николая, (п)

15:00

“Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

16:30

Документален филм

17:00

“Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

18:00

“Историята оживява”, (п)

18:30

“Епизод”, (п)

19:30

“Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

20:30

“Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

21:30

Документален филм

22:00

“Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

00:00

Документален филм

00:30

“Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

02:00

“Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)

03:00

“Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

04:00

“Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *