ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ФЕВРУАРИ

БНТ

00:30 – Светът и ние /п/ 00:50 – 100% будни /п/ 02:45 – Култура.БГ /п/ 03:55 – Бразди /п/ 04:25 – Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 9 епизод /п/ (12) 05:10 – Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 – Телепазарен прозорец 06:00 – Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 – По света и у нас 09:05 – 100% будни 11:00 – Култура.БГ 12:00 – По света и у нас 12:35 – Новини на турски език 12:45 – Телепазарен прозорец 13:00 – Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 – Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 10 епизод/ (12) 14:45 – Телепазарен прозорец 15:00 – Яел защитава гората, детски тв филм /Швейцария, 2015 г./ 15:15 – Благуните, детски тв филм /2 епизод/ 15:45 – Телепазарен прозорец 16:00 – Бързо, лесно, вкусно 16:30 – Малки истории /п/ 16:40 – Светът и ние 17:00 – България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 – По света и у нас 18:20 – Още от деня 18:45 – Спорт Тото 19:00 – Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 – По света и у нас 20:45 – Спортни новини 21:00 – Питай БНТ 22:00 – Оптимисти, тв филм /2 епизод/ (12) 23:00 – По света и у нас 23:30 – Смяна на местата

bTV

00:00 – “Хутън и лейди Алекс” 01:00 – “Опасни улици” 02:00 – bTV Новините /п/ 02:30 – “Преди обед” /п/ 04:50 – “Завинаги” 05:40 – “Домашен арест” 06:00 – “Трансформърс: Рескю Ботс” 06:30 – “Лице в лице” /п/ 07:00 – “Тази сутрин” 09:30 – “Преди обед” 12:00 – bTV Новините 12:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 – “Навсякъде ти” 15:00 – Премиера: “Истинска любов” 16:00 – Премиера: “Сестра Бети” 17:00 – bTV Новините 17:30 – “Лице в лице” 18:00 – Премиера: “Малки убийства” 19:00 – bTV Новините 20:00 – Премиера: “Безмилостен град” 21:00 – Премиера: “Влад” 22:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” 23:30 – bTV Новините

bTV Action

00:00 – “Спенсър” 01:00 – “Бягство от затвора” 02:00 – “Готъм” 03:00 – “Монк” 04:00 – “Чък” 05:00 – “Твърде лично” 06:00 – Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” 08:00 – “Твърде лично” 09:00 – “Чък” 10:00 – “Готъм” 11:00 – “Бягство от затвора” 12:00 – “Монк” 13:00 – “Открадната самоличност” 15:00 – “Твърде лично” 16:00 – “Чък” 17:00 – “Монк” 18:00 – “Бягство от затвора” 19:00 – Часът на супергероите: “Готъм” 20:00 – Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” 21:00 – bTV Новините 22:00 – Бандата на екшън: “Ускорение” 23:45 – “Спенсър”

bTV Comedy

00:00 – “Почти нормален” /п/ 02:00 – “Теория за големия взрив” /п/ 03:00 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 – “Приятели” /п/ 05:00 – “Теория за големия взрив” /п/ 06:00 – “Теория за големия взрив” 07:00 – “Столичани в повече” /п/ 08:00 – “Теория за големия взрив”
/п/ 08:30 – “Двама мъже и половина” /п/ 10:00 – “Скуби-Ду: Безумни лунни чудовища” 12:00 – “Приятели” /п/ 13:00 – “Двама мъже и половина”/п/ 14:00 – “Кухня: Война за хотел” /п/ 14:30 – “Столичани в повече” /п/ 15:30 – “Новите съседи” /п/ 17:00 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” 18:00 – “Приятели” 19:00 – “Теория за големия взрив” 19:30 – “Новите съседи” 21:00 – “Столичани в повече” 22:00 – Премиера: “Кухня: Война за хотел” 23:00 – “Двама мъже и половина”

Nova TV

00:30 – Нюанси синьо 01:30 – Незабравимо 1 2 02:30 – Завинаги свързани 03:30 – Остани с мен /п/ 04:30 – Мерием /п/ 05:30 – Военни престъпления /п/ 06:30 – Здравей, България 09:30 – На кафе 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Мерием (премиера) 13:30 – Остани с мен (премиера) 15:00 – Черна роза (премиера) 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Пресечна точка 17:00 – Намери ме (премиера) 18:00 – Семейни войни (премиера) 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Черешката на тортата (нов сезон) 21:00 – Под прикритие 22:00 – Хавай 5-0 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Военни престъпления

Nova Sport

01:30 – Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 02:30 – “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 03:00 – Еротичен телепазар 10:00 – Футбол: Волфсбург – Шалке Купа на Германия – /п/ 12:00 – Хокей на лед: Автомобилист – Ак Барс Континентална хокейна лига – /п/ 14:00 – Футбол: Брентфорд – Бристъл Сити Чемпиъншип – /п/ 16:00 – Футбол: Щутгарт – Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия – /п/ 18:00 – “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 18:30 – Хокей на лед: СКА – Локомотив Континентална хокейна лига – директно 21:00 – Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 – Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) 21:55 – Новини 22:00 – Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 – Хокей на лед: СКА – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/

NovaNews

00:00 – Новините на NOVA /п/ 00:30 – Патарински LIVE /п/ 01:00 – Новините на NOVA /п/ 01:30 – Без резервация/п/ 02:00 – Новините на NOVA /п/ 02:30 – Денят на живо /п/ 03:00 – Новините на NOVA
/п/ 03:30 – Социална мрежа /п/ 04:00 – Новините на NOVA /п/ 04:25 – Социална мрежа /п/ 05:15 – Шоубизнес /п/ 05:25 – Денят на живо /п/ 05:50 – Пресечна точка /п/ 06:30 – Здравей, България 09:10 – Парламентът на живо 10:00 – Новините на NOVA NEWS 10:15 – Парламентът на живо 11:00 – Новините на NOVA NEWS 11:15 – Парламентът на живо 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Денят на живо /п/ 13:00 – Новините на NOVA NEWS 13:30 – Патарински LIVE/п/ 14:00 – Новините на NOVA NEWS 14:30 – Ускорение 15:00 – Новините на NOVA NEWS 15:20 – Шоубизнес 15:30 – Социална мрежа 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Социална мрежа 17:00 – Новините на NOVA NEWS 17:15 – Пресечна точка 18:00 – Новините на NOVA NEWS 18:30 – Патарински LIVE 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Новините на NOVA NEWS 20:30 – Денят на живо 21:00 – Новините на NOVA NEWS 21:45 – Бизнесът 21:50 – Шоубизнес 22:00 – Новините на NOVA NEWS 22:15 – Пресечна точка 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *