ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ЮЛИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Моето куче – спасител детски тв филм 06:15 Невероятното пътешествие на гигантската круша детски анимационен филм /Дания, 2017г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Легендите на европейските първенства по футбол 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ 15:00 В търсене на Списаревски документален филм /България, 2013г./, режисьор Адела Пеева 16:00 Румбата, аз и Роналдо тв филм /8, последен, еп изод/п/ 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Моят плейлист Владимир Ампов – Графа/п/ 18:30 Извън играта проф. Асен Балтов/п/ 19:00 Дивия Франк в Индия документална поредица (12) 19:45 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:50 България от край до край: Разкази на сърцето 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Танго за свободата двусериен игрален филм /Италия, 2015г./, 1 част, режисьор Алберто Негрин, в ролите: Алесандро Прециози, Росио Муньос Моралес, Джорджо Маркези и др. (14) 22:40 По света и у нас 22:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:00 Студио Х: Промяна на правилата игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Арти Манделберг, в ролите: Джейми Кенеди, Адам Копланд, Дженифър Еспозито и др. (12) 00:25 Тайните на войната документална поредица/п/ 01:20 Дивия Франк в Индия документална поредица/п/ (12) 02:05 Договор за убийство игрален филм /п/ (14) 03:35 Моят плейлист Владимир Ампов – Графа/п/ 04:30 Легендите на европейските първенства по футбол /п/

bTV
05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп .2 06:30 “Джунглата: един вълшебен свят” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп .21 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п./ – документална поредица 13:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите: София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън, Джазара Джазлин и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 “У дома” – анимация, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Тим Джонсън 17:10 “Отново на 17” – фентъзи, комедия (САЩ, 2009), режисьор Бър Стиърс, в ролите: Зак Ефрон, Матю Пери, Лесли Ман, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Стърлинг Найт, Мишел Трактенбърг и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Терминалът” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Чи Макбрайд, Зоуи Салдана, Чи Макбрайд, Диего Луна, Стенли Тучи и др. 22:30 Мегахит: “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+] 00:30 “Мястото отвъд дърветата” – криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др. 03:10 “Джунглата: един вълшебен свят” /п./ – документален филм 04:20 “У дома” /п./ – анимация, приключенски (САЩ, 2015)

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп .6, 7 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2, еп .8 08:00 “По средата” /п./ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп .8, 9 10:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” – фентъзи, комедия (АЩ, Великобритания, Канада, Австралия, 2013), режисьор Бен Стилър, в ролите: Бен Стилър, Кристен Уиг, Шон Пен, Шърли Маклейн и др. 12:00 “Шофьорски курс” – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п./ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 18:30 “Гранд” /п./ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п./ – сериал 20:30 “Семейна ваканция” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2006), режисьор Бари Соненфелд, в ролите: Робин Уилямс, Шерил Хайнс, Кристин Ченоует, Джош Хъчерсън, Джеф Даниълс, Уил Арнет и др. 22:30 “Майк и Дейв си търсят гаджета” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джейк Зимански, в ролите: Зак Ефрон, Адам Дивайн, Ана Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, Уенди Уилямс, Стефани Фараси, Сам Ричардсън, Кумейл Нанджиани и др. [14+] 00:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 01:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп .17 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп .26 06:30 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп .1 – 3 08:00 “Чък” – сериал, с.3, еп .2 – 4 10:45 “Агент в оставка” – екшън, комедия (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Джон Уайтсел, в ролите: Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Биб, Джо Витерели, Ангъс Джоунс, Антъни Андерсън, Пол Сорвино и др. 12:45 “Джейсън Борн” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Алисия Викандер, Томи Лий Джоунс, Джулия Стайлс, Венсан Касел, Риз Ахмед, Нев Гачев и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп .3, 4 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп .13 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп .9 18:00 “Небесно царство” – исторически, военен, драма (САЩ, Великобритания, Испания, Германия, Мароко, 2005), режисьор Ридли Скот, в ролите: Орландо Блум, Ева Грийн, Лиъм Нийсън, Майкъл Шийн, Дейвид Тюлис, Мартон Чокаш, Джереми Айрънс, Николай Костер-Валдау, Едуард Нортън, Иън Глен и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Ченге за един ден” – комедия, екшън (САЩ, 2014), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Джон Легуизамо, Брус Макгил, Тика Съмптър, Лорънс Фишбърн и др. 00:00 “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 02:15 “Чък” /п./ – сериал, с.3, еп .3, 4 04:00 “Лабиринтът: Невъзможно бягство” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Канада, Великобритания, 2014), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Уил Полтър, Томас Броуди-Сангстър, Патриша Кларксън, Ки Хонг Лий, Крис Шефилд, Блейк Купър и др.

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Училището: Най-лошите ми години” (премиера) – с уч. на Грифин Глък, Лорън Греъм, Роб Ригъл, Томас Барбуска, Анди Дали, Адам Пали и др. 15:00 “Гузен негонен” – с уч. на Барбара Стрейзънд, Сет Роугън, Кати Наджими, Мириам Маргулис и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Похитителите на изчезналия кивот” – с уч. на Харисън Форд, Карън Алън, Пол Фрийман, Джон Рис-Дейвис, Алфред Молина, Роналд Лейси, Антъни Хигинс и др. 22:15 “Обирджии” – с уч. Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Джей Ернандес, Зоуи Салдана, Крис Браун, Майкъл Ийли, Ти Ай, Идрис Елба и др. 00:20 “Бръснарницата: Следващо клъцване” – с уч. на Айс Кюб, Реджина Хол, Антъни Андерсън, Шон Патрик Томас, Комън, Ники Минаж и др. 02:10 “Принцът от моето лято” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др./п/ 03:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Портсмут – Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/ 12:00 Футбол: Флийтууд Таун – Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Висша лига”, директно 17:00 Футбол: Лестър Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно 18:55 Студио “Висша лига”, директно 19:30 Футбол: Бристъл Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 27-и, еп изод 23:00 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *