ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ЯНУАРИ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4057 епизод/ /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Патиланско царство – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4058 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Мат Бианко – Международен джаз фестивал “Банско 2018” 00:30 Версията на Барни – игрален филм /копродукция, 2010 г./, режисьор Ричард Луис, в ролите: Пол Джамати, Розамънд Пайк, Дъстин Хофман и др. (12) 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Туристически маршрути /п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:00 “Опасни улици”- сериал, с. 12, еп. 17 05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 31 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп. 17 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп. 1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с. 12, еп. 42 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп. 72 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 10, еп. 10 01:00 “Черни платна” – сериал, с. 4, еп. 8 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 7

bTV Action
05:15 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 13 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 2 09:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 13 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 4, еп. 21 11:00 “Хуберт и Щалер” – еп. 9 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 2, еп. 6 13:00 “Свещеният камък” – екшън (САЩ, 2017), режисьор – Крисчън Сесма, актьори – Корин Немек, Майк Хатън, Робърт Карадайн, Джон Мак и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 3 16:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 14 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 2, еп. 7 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 4, еп. 22 20:00 Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с. 12, еп. 11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Денят, в който земята спря” – фантастика (САЩ, 2008), режисьор – Скот Дериксан, актьори – Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др. 00:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 1 01:00 “Стрелата” – сериал, с. 4, еп. 22 02:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 3 03:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 2, еп. 7 04:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 10

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Гамбит” – комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор – Майкъл Хофман, актьори – Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др. 12:00 “Любимци” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Любимци” – сериал 19:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с. 3 23:00 “Приятели” – сериал, с. 7 00:00 “Гамбит” – комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор – Майкъл Хофман, актьори – Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др. 02:00 “Клуб Веселие” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Всемогъщият Ейвън” – с уч. на Стив Карел, Морган Фрийман, Джон Гудман, Лорън Греъм и др. 22:00 “Черният списък: Изкуплението” (премиера) – сериен филм 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Худини и Дойл” (премиера) – сериен филм 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Дарби Каунти – Мидъзлбро, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Анже – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод, повторение 18:35 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 21-и епизод, повторение 19:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Дартс: Световно първенство, шестнайсети ден, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT /п/ 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 08:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Историята оживява” /п/ 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 11:00 “Епизод” /п/ 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 14:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 18:00 “Историята оживява” /п/ 18:30 “Епизод” /п/ 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 20:30 “Епизод” /п/ 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” /п/ 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 02:00 “Епизод” /п/ 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/

Kanal 3
06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Спорт в обектива” /п/ 07:45 “Интервю” с Наделина Анева – избрано 09:00 “Социална мрежа” /п/ 10:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 11:00 “Денят на живо” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Топ Шоп 12:30 “Без монтаж” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 “Денят на живо” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” – обзор 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- репортерско риалити /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо” /п/ 00:15 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 06:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *