ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ЯНУАРИ

БНТ1

05.40Телепазарен прозорец

06.00Денят започва сутрешен блок с Христина Христова

09.00По света и у нас

09.05100% будни

11.00Култура.БГ

12.00По света и у нас

12.35Новини на турски език

12.45Телепазарен прозорец

13.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/

14.00Когато сърцето зове 5 тв филм /11 епизод/

14.45Телепазарен прозорец

15.00Новата детски тв филм /България, 2015г./

15.20Влакът на динозаврите 4 анимационен филм

15.45Телепазарен прозорец

16.00Бързо, лесно, вкусно

16.30Малки истории

16.40Светът и ние

17.00България в 60 минути с Мариана Векилска

18.00По света и у нас

18.30Още от деня коментарно предаване

19.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу

20.00По света и у нас

20.45Спортни новини

21.00Уолт преди Мики игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Хоа Ле, в ролите: Томас Иън Николас, Джон Хедър, Армандо Гутиерес, Дейвид Хенри и др.

23.00По света и у нас

23.30Библиотеката /п/

00.30Светът и ние /п/

00.50100% будни /п/

02.45Култура.БГ /п/

03.55Джинс /п/

04.25Когато сърцето зове 5 тв филм /11 епизод/п/

05.10Още от деня коментарно предаване/п/

bTV

06.00Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.15, 16

07.00Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00bTV Новините – обедна емисия

12.30Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./

13.30Премиера: „Черна птица” – сериал, еп.35

15.00Премиера: „Истинска любов“ – сериал, еп.7

16.00Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.6 еп.14

17.00bTV Новините

17.30Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

18.00Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.119

19.00bTV Новините – централна емисия

20.00Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.1

21.00Премиера: „Влад“ – сериал, еп.1

22.30Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.3 еп.1

23.30bTV Новините – късна емисия

00.00Стрелата” – сериал, с.7 еп.21

01.00Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.43

02.00Преди обед” /п./ – токшоу

04.00COOLt” /п./ – лайфстайл предаване

04.50„Завинаги“ – сериал, с.2 еп.106

05.40Домашен арест“ – сериал, с.4 еп.8

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.11 – 14

08.00“Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.11

09.00Чък” – сериал, с.3 еп.5

10.00Супергърл” – сериал, с.5 еп.6

11.00Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.16

12.00Монк” – сериал, с.7 еп.8

13.00“Убийствено тяло” – трилър (тв филм, Канада, САЩ, 2018), режисьор Дейвид Страсър, в ролите: Съни Мабри, Линдзи Максуел, Питър Бенсън, Аби Рос, Ашли Рос и др.

15.00“Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.12

16.00Чък” – сериал, с.3 еп.6

17.00Монк” – сериал, с.7 еп.9

18.00Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.17

19.00Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5 еп.7

20.00Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.9

21.00bTV Новините

22.00Бандата на екшън: “Тъмнината” – хорър, трилър (САЩ, 2016), режисьор Грег Маклийн, в ролите: Кевин Бейкън, Рада Мичъл, Давид Мазуз, Луси Фрай, Мат Уолш, Дженифър Морисън и др. [14+]

23.45Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.9

00.45Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.17

01.45Супергърл” – сериал, с.5 еп.7

02.45Монк” – сериал, с.7 еп.9

03.45Чък” – сериал, с.3 еп.6

04.45“Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.25

05.15“Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.12

bTV Comedy

06.00Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.10, 11

07.00Столичани в повече” /п./ – сериал

08.00На гости на третата планета” /п./ – сериал

08.30Двама мъже и половина” /п./ – сериал

09.30Кухня“ /п./ – сериал

10.00“Пан” – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.

12.00Приятели” /п./ – сериал

13.00Двама мъже и половина” /п./ – сериал

14.00Кухня” /п./ – сериал

14.30Столичани в повече” /п./ – сериал

15.30Новите съседи” /п./ – сериал

17.00Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу

18.00Приятели” – сериал, с.8 еп.5, 6

19.00На гости на третата планета” – сериал, еп.125

19.30Новите съседи” – сериал, eп.24

21.00Столичани в повече” – сериал, еп.16

22.00Кухня” – сериал, с.5 еп.1, 2

23.00Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.20, 21

00.00“Майк и Дейв си търсят гаджета” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джейк Зимански, в ролите: Зак Ефрон, Адам Дивайн, Ана Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, Уенди Уилямс, Стефани Фараси, Сам Ричардсън, Кумейл Нанджиани и др. [14+]

02.00Модерно семейство” /п./ – сериал

03.00Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./

04.00Приятели” /п./ – сериал

05.00Модерно семейство” /п./ – сериал

Nova TV

06.30Здравей, България” – сутрешен блок

09.30На кафе” – предаване

12.00Новините на NOVA

12.30“Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм

13.30Остани с мен” (премиера) – сериал

15.00“Черна роза” (премиера) – сериен филм

16.00Новините на NOVA

16.10Пресечна точка” – публицистично шоу

17.00“Намери ме” (премиера) – сериен филм

18.00Семейни войни” – телевизионна игра

19.00Новините на NOVA – централна емисия

20.00Черешката на тортата” – риалити

21.00Под прикритие” – сериал, сезон 3

22.00“Съкровища” – сериал, сезон 1

23.00Новините на NOVA

23.30Военни престъпления” – сериал, сезон 15

00.30Кондор” – сериал, сезон 1

01.30Незабравимо” – сериал, сезон 1

02.30Завинаги свързани” – сериал

03.30Остани с мен” – сериал /п/

04.30“Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

05.30Военни престъпления” – сериал, сезон 15 /п/

Nova Sport

10.00Футбол: Брентфорд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение

12.00Баскетбол: Фуенлабрада – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение

14.00Баскетбол: Нижни Новгород – ЦСКА Москва ВТБ лига – повторение

16.00Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение

17.55Новини

18.00Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение

18.30Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение

19.00Баскетбол: Калев – Парма ВТБ лига – директно

20.45Новини

21.00Баскетбол: Енисей – Зенит ВТБ лига – повторение

23.00Баскетбол: Калев – Парма ВТБ лига – повторение

01.00Новини – повторение

01.15Еротичен телепазар

03.15Програмна пауза

Канал3

06.30Здравей, България

09.30Темата на NOVA

10.00Новините на NOVA NEWS

10.15Карай направо

10.40Темата на NOVA

11.00Новините на NOVA NEWS

11.15Ничия земя

12.00Новините на NOVA

12.30Другото лице

13.00Новините на NOVA NEWS

13.30Парчета от реалността

14.00Новините на NOVA NEWS

14.30Документална поредица на DW

15.00Новините на NOVA NEWS

15.20Светски новини

15.30Социална мрежа

16.00Новините на NOVA

16.10Социална мрежа

17.00Новините на NOVA NEWS

17.15Пресечна точка

18.00Новините на NOVA NEWS

18.30Патарински LIVE

19.00Новините на NOVA

20.00Новините на NOVA NEWS

20.30Денят на живо

21.00Новините на NOVA NEWS

21.45Бизнес новини

21.50Светски новини

22.00Новините на NOVA

22.15Пресечна точка

23.00Новините на NOVA

23.30Денят на живо

00.00Новините на NOVA /п./

00.30Патарински LIVE

01.00Новините на NOVA /п./

01.30Документална поредица на DW

02.00Новините на NOVA /п./

02.30Денят на живо

03.00Новините на NOVA /п./

03.30Социална мрежа

04.00Новините на NOVA /п./

04.30Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *