ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ЯНУАРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Златно сърце, детски тв филм /2 серия/ 06:55 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Куче в чекмедже, игрален филм
/България, 1982 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите Веселин Прахов, Мартин Стоянов, Емил Димитров, Стефан Илиев и др. 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:45 Олтарите на България 17:00 Английският съсед, 4-сериен тв филм /България, 2011 г./, 1 епизод, режисьор Дочо Боджаков, в ролите Лесли Грантам, Татяна Лолова, Румен Угрински, Слав Бойчев и др. 18:00 По света и у нас 18:30 Джинс /п/ 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Разделени светове, игрален филм /Гърция, 2015 г./, режисьор Христофорос Папакалиатис, в ролите Джей Кей Симънс, Мария Кавояни, Андреа Осварт и др.(12) 23:00 По света и у нас 23:30 Бомбардировката, игрален филм /САЩ, 2018 г./, режисьор Ксяо Фен, в ролите Брус Уилис, Йе Лиу, Ръмър Уилис и др.(12) 01:35 100% будни /п/ 03:25 Култура.БГ /п/ 04:20 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 „Двама мъже и половина“ /п/ – сериал, с. 11, еп. 4 06:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:35 „Комиците и приятели“ 13:30 „Стани богат“ /п/ – куиз шоу 14:30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п/ 15:00 „Доктор Чудо“ – сериал, еп. 60 16:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с. 15 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – куиз шоу 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:05 Премиера: „Опасно изкушение“ – сериал, еп. 109 21:30 Премиера: „Влад“ – сериал, с. 3, еп. 1 22:30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 „Чък“ – сериал, с. 2, еп. 10 00:30 „Двама мъже и половина“ – сериал, с. 11, еп. 5 01:00 „Като на кино“ – предаване за кино 01:10 „Столичани в повече“ – сериал, с. 4, еп. 4 02:20 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Търговски център“ – сериал, с. 15

bTV Comedy

05:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 9, еп. 12, 13 07:00 „Тролчета: Купонът продължава“ – сериал, анимация 07:30 Премиера: „Да живее крал Джулиън!“ – сериал, анимация, с. 3, еп. 14, 15 08:30 „Двама мъже и половина“ /п/ – сериал 09:30 „Младият Шелдън“ /п/ – сериал 10:00 „Елхички 5“ – комедия, семеен (Русия, 2016), режисьори Тимур Бекмамбетов, Вадим Перелман, Индар Джендубаев и др., в ролите Константин Хабенский, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гоша Куценко, Мария Шукшина и др. 12:00 „Приятели“ /п/ – сериал 13:00 „Двама мъже и половина“ /п/ – сериал 14:00 „ФейсБог“ /п/ – сериал 15:00 „Младият Шелдън“ /п/ – сериал 15:30 „Мърфи Браун“ – сериал, еп. 11 – 13 17:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу 17:30 „Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу 18:00 „Приятели“ – сериал, с. 10, еп. 7, 8 19:00 „Младият Шелдън“ – сериал, с. 2, еп. 13, 14 20:00 „Уил и Грейс“ – сериал, еп. 3, 4 21:00 „Психоложки“ – сериал, еп. 3, 4 22:00 Премиера: „ФейсБог“ – сериал, еп.6 23:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с. 9, еп. 18, 19 00:00 „Елхички 5“ /п/ – комедия, семеен (Русия, 2016) 02:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 03:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п/ 03:30 „Комиците и приятели“ (2019) /п/ 04:00 „Приятели“
/п/ – сериал

bTV Action

05:00 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 10 06:00 Анимационен блок: „Турбо“ – сериал, еп. 9 – 12 08:00 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 10 09:00 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 1 10:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с. 5, еп. 6 11:00 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 4 12:00 „Мисия Моят Дом“ (2021) /п/ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп. 4 12:30 „Лабиринтът: В обгорените земи“ – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др. 15:00 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 11 16:00 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 2 17:00 „Тредстоун“ – сериал, еп. 7 18:00 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 5 19:00 Часът на супергероите: „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с. 5, еп. 7 20:00 Екшън в 8: „Прокуратура Чикаго“ – сериал, еп. 5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: „Опасен гост“ – екшън, трилър (САЩ, Белгия, България, 2004), режисьор Марк Стивън Джонсън, в ролите Робърт Де Ниро, Джон Траволта, Майло Вентимиля, Елизабет Олин, Диана Любенова, Калин Сърменов, Стефан Щерев и др. 23:45 „Прокуратура Чикаго“ – сериал, еп. 5 00:45 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 5 01:45 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с. 5, еп. 7 02:45 „Тредстоун“ – сериал, еп. 7 03:45 „Опасни улици“ – сериал, с.4 еп. 2 04:45 „Мисия Моят Дом“ (2021) /п/ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп. 5

Nova TV

05:20 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 06:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Черно-бяла любов“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Неразделни“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – риалити 21:00 „Хавай 5-0“ – сериал, сезон 8 22:00 „ФБР“ – сериал, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Престъпни намерения“ – сериал, сезон 8 00:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8 01:30 „Специален отряд: Лайпциг“ – сериал 02:30 „Сияйна луна“ – сериал 03:30 „Намери ме“ – сериал
/п/ 04:30 „Черно-бяла любов“ – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – Автомобилист, Континентална хокейна лига /п/ 12:00 „Пета четвърт“, обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/ 12:30 Футбол: Уигън – Челси, класика от Висшата лига (2009-2010) /п/ 13:00 Баскетбол: ЦСКА – Автодор, ВТБ лига, директно 15:00 Баскетбол: ПАРМА – Зенит, ВТБ лига, директно 16:45 Баскетбол: Обрадойро – Рио Бреоган, Лига Ендеса /п/ 18:45 Купа на Футболната асоциация: Обзор на къга, предаване за английски футбол (2021-22) /п/ 19:30 Футбол: Съндърланд – Нюкасъл, класика от Висшата лига (2005-2006) /п/ 20:00 Футбол: Блекпул – Хъл Сити, Чемпиъншип (2021-22) /п/ 22:00 Баскетбол: Барселона – Манреса, Лига Ендеса, директно 23:45 Футбол: Рединг – Фулъм Чемпиъншип (2021-22) /п/ 01:45 Еротичен телепазар

NovaNews

05:30 Другото лице /п/ 06:00 Денят на живо /п/ 06:40 Ничия земя /п/ 07:30 Да хванеш гората /п/ 08:00 Твоят ден 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Твоят ден – избрано 13:55 Бизнесът 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Твоят ден – избрано 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Евромакс 23:00 Новините на NOVA 23:30 Другото лице 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:25 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:25 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:25 Бизнесът 02:30 Другото лице /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:25 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:15 Социална мрежа /п/ 04:50 Ничия земя /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *