ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 АВГУСТ

БНТ
05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /13 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg. Цар Иван Александър/п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /8 епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /34 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Златният век – тв филм /11, последна серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Ваканцията на Лили – тв филм /5 серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /35 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 България от край до край 6 /п/ 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /14 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /9 епизод/ 21:40 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /19 епизод/(14) 22:25 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документална поредица 22:50 Частните музеи в Чехия – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Законът на Дойл – 12-сериен тв филм /Канада, 2010 г./, 1 епизод, в ролите Алан Хоуко, Шон Макгинли, Линда Бойд и др.(12) 00:20 История.bg. Цар Иван Александър/п/ 01:20 Малки истории /п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /19 епизод/п/(14) 03:05 Чуй Земята /п/ 03:40 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл – тв филм /1 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.25 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.64 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.14 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.18 17:00 bTV Новините 17:25 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.63 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.58 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.37 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.3 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Час пик” – сериал, еп.5 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.257, 258 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.23, 24 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018), еп.35, 36 10:00 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, еп.23, 24 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.9 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.17 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.30 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.9, 10 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.7, 8 00:00 “K-9” – екшън, комедия (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 02:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.13, с.3, еп.1 – 3 08:00 “Час пик” – сериал, еп.5 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.15 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.10 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.2 12:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.2 12:30 “Перфектната буря” – приключенски, екшън, драма (САЩ, 2000), режисьор Волфганг Петерсен, в ролите Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон Райли, Даян Лейн, Уилям Фиктнър и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.6 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.16 17:00 “Смелите” – сериал, еп.6 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Сляп хоризонт” – трилър, мистъри, драма (САЩ, 2003), режисьор Майкъл Хаусман, в ролите Вал Килмър, Сам Шепърд, Нев Кембъл, Ейми Смарт, Джанкарло Еспозито, Фей Дънауей и др. 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.9 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.11 02:00 “Час пик” – сериал, еп.6 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.6 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Отмъщението на Евита” – с уч. на Елизабет Ланц, Франсис Фултън-Смит, Даниела Циглер, Томас Лимпинзел, Ясмин Лорд и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бристъл Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Салфорд Сити – Стивънидж, мач от английската Лига 2 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монпелие – Нант, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Барнзли – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Тулуза – Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *