ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 АПРИЛ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информациононна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Какво ще се случи 2 – документален филм /3 епизод//п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информациононна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия „Черна дупка“ – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информациононна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /4 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информациононна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информациононна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информациононна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на „Mixtet“: Празници на изкуствата – Аполония 2017/п/ 00:30 Измамникът – игрален филм /Канада, 2010 г./, режисьор Рийза Брамън Гарсия, в ролите: Росиф Съдърланд, Сара Роумър, Грег Джърман, Доналд Съдърланд и др.(14) 01:55 Култура.БГ /п/ 02:55 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:05 Дойче веле: Шифт 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ 06:00 „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – анимация, сериал, еп.15 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ 13:30 Премиера: „Любов от втори опит“ – сериал, с.2, еп.64 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с.5, еп.9 16:00 Премиера: „Алиса в страната на любовта“ – сериал, с.3, еп.65 17:00 bTV Новините 17:25 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.12, еп.106 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Майка“ – сериал, еп.48 21:00 Премиера: „Столичани в повече“ – сериал, с.13 еп.6 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу, с.13 еп.18 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Библиотекарите“ – сериал, с.2, еп.5 01:00 „Вечно твоя“ – сериал, еп.87, 88 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 „Преди обед“ /п/ 04:40 „Опасни улици“ /п/ – сериал, с.12 еп.83

bTV Action
05:15 „Мъртва точка“ /п/ – сериал, с.3 еп.11 06:00 Анимационен блок Nickelodeon: Пингвините от Мадагаскар /п/ – сериал, с.3, еп.5, 6 07:00 Пингвините от Мадагаскар – сериал, с.3, еп.7, 8 08:00 „Монк“ – сериал, с.3, еп.15 09:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.3, еп.11 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.20 11:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6, еп.5 12:00 „Кости“ – сериал, с.12, еп.6 13:00 „Баща ми трябва да умре“ – криминален, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Крис Крофърд, в ролите: Елизабет Гилис, Синтия Стивънсън, Уилям Моузис, Себасчън Пигот и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.3, еп.16 16:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.3, еп.12 17:00 „Кости“ – сериал, с.12, еп.7 18:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6, еп.6 19:00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): „Смелите“ – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: „Транспортер 3“ – екшън, криминален (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе и др. 00:00 „Смелите“ /п/ – сериал, еп.5 01:00 „Супергърл“ /п/ – сериал, с.2 еп.21 02:00 „Монк“ /п/ – сериал, с.3 еп.16 03:00 „Кости“ /п/ – сериал, с.12, еп.7 04:00 „Тежки престъпления“ /п/ – сериал, с.6, еп.6 04:45 „4х4“ /п/ – автомобилно предаване, с.4, еп.10

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие“ /п/ – сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.6 еп.6 07:00 „По средата“ /п/ – сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 еп.14 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу (2017) 10:00 „Перфектният ритъм 2“ – комедия, музикален (САЩ, 2015), режисьор Елизабет Банкс, в ролите: Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Британи Сноу, Скайлър Астин, Анна Кемп, Кейти Сагал, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Адам ДеВайн, Джон Хигинс, Фреди Строма и др. 12:00 „Супермаркет“ – сериал 13:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал 14:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/ – сериал 17:00 „Столичани в повече“ /п/ – сериал, с.13 еп.5 18:00 „Бруклин 99 “ – сериал, еп.9, 10 19:00 „По средата“ – сериал, с.8 еп.1, 2 20:00 „Новите съседи“ – сериал, с.9 еп.8 22:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.8 еп.13, 14 23:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.6 еп.3, 4 00:00 „Перфектният ритъм 2“ /п/ 02:00 „Клуб Веселие“ /п/ – сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п/ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал

Nova TV
05:20 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 2 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 15:00 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Плюс – Минус“ – публицистично предаване, на живо 17:00 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Господин Х и морето“ (премиера) – сериен филм 21:00 „Кошмари в кухнята“ (нов сезон) – риалити 22:00 „Съдби на кръстопът“ (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 00:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 11 01:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм 02:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Аугсбург – РБ Лайпциг, четвъртфинален мач за Купата на Германия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Байерн Мюнхен – Хайденхайм, четвъртфинален мач за Купата на Германия, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 28-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2018-19), 31-ви епизод, повторение 21:45 Футбол: Бордо – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 23:45 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 „Социална мрежа“ – /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 „Светски новини“ 15:30 „Социална мрежа“ 16:00 НОВИНИ 16:05 „Социална мрежа“ 17:00 НОВИНИ 17:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 „Патарински Live“ – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 „Патарински Live“- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 „Спорт в обектива“/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *