ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 АПРИЛ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм 06:40 Спилитим и Рашо детски тв филм 06:50 Реката анимационен филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 10:00 Клиника на третия етаж тв филм 11:00 Отблизо с Мира /п/ 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Шипченски манастир 13:00 Библиотеката /п/ 14:00 В памет на Гого концерт на Тоника Домини 15:40 Изпити по никое време игрален филм /България, 1974 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров и др. 17:00 Брифинг на Националния оперативен щаб пряко предаване 17:30 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване/п/ 18:25 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Синята планета 2 документален филм /7 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Любимец 13 игрален филм /България, 1958 г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите Апостол Карамитев, Гинка Станчева, Елена Хранова, Петко Карлуковски, Георги Парцалев, Георги Калоянчев и др. 22:25 По света и у нас 22:40 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:45 Андрей Рубльов игрален филм /СССР, 1966 г./, режисьор Андрей Тарковски, в ролите Анатоли Солоницин, Иван Лапиков, Николай Гринко, Ирина Тарковская и др. (12) 01:45 Синята планета 2 документален филм /7 епизод/п/ 02:45 Великата илюзия: Великият диктатор игрален филм /п/ 04:55 Пътеки /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.1 06:30 “Норвегия” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.20 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.9 13:00 “Малки бъркотии” – романтичен, драма (Великобритания, 2014), режисьор Алън Рикман, в ролите: Кейт Уинслет, Алън Рикман, Стенли Тучи, Матиас Схунартс, Ейдриън Скарбъръ, Дженифър Ийли и др. 15:30 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:30 “Помощ 112” /п./ – риалити поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.7 21:30 “Дедпул” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+] 23:50 “Добре дошли в джунглата” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др. 01:50 “Норвегия” /п./ – документален филм 03:00 “Търси се” /п./ 03:50 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.21 – 24 08:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.3 08:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22, с.3, еп.1, 2 11:15 “Мобилна връзка” – криминален, трилър (САЩ, Германия, 2004), режисьор Дейвид Елис, в ролите Ким Бейсингър, Крис Евънс, Джейсън Стейтъм, Джесика Бийл, Ноа Емърик, Валъри Крус, Уилям Мейси и др. 13:15 “Ускорение” – екшън, трилър (САЩ, Австралия, 2004), режисьор Джоузеф Кан, в ролите Мартин Хендерсън, Айс Кюб, Моне Мейзър, Макс Бийсли, Джей Хернандес, Фейзон Лъв и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.7, 8 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.14 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.16 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.4 18:30 “Умирай трудно 4.0” – екшън, трилър (САЩ, Великобритания, 2007), режисьор Лен Уайзман, в ролите Брус Уилис, Джъстин Лонг, Тимъти Олифънт, Мери Елизабет Уинстед, Маги Кю, Клиф Къртис и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Бушуик” – екшън, военен (САЩ, 2017), режисьори Кари Мърнион и Джонатан Мълот, в ролите Дейв Батиста, Британи Сноу, Артуро Кастро, Крисчън Наваро, Джеф Лима и др. [14+] 00:00 “Константин” – хорър, фентъзи, екшън (САЩ, Германия, 2005), режисьор Франсис Лорънс, в ролите Киану Рийвс, Рейчъл Вайс, Джаймън Хаунсу, Тилда Суинтън, Шая ЛаБаф, Питър Стормеър, Мишел Монахън и др. [16+] 02:15 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.3, 4 03:45 “Бруклинските стражи” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Антоан Фукуа, в ролите Ричард Гиър, Дон Чийдъл, Итън Хоук, Уесли Снайпс, Винсънт Д`Онофрио, Лили Тейлър, Елън Баркин и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.1, 2 07:00 “Страхотни новини” – сериал, еп.9, 10 08:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.8, 9 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.19, 20 10:00 “Джуниър” – романтичен, комедия, фантастика (САЩ, 1994), режисьор Айвън Райтман, в ролите Арнолд Шварценегер, Дани ДеВито, Ема Томпсън, Франк Ланджела, Памела Рийд и др. 12:00 “Простичко желание” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, в ролите: Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Руби Дий, Катлийн Търнър и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 16:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” – семеен, фентъзи, музикален (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите: София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън и др. 22:30 “Лигата на джентълмените” – сериал, с.2, еп.5, 6 23:30 “Ало, ало” /п./ – сериал 00:00 “По средата” /п./ – сериал 01:00 “Страхотни новини” /п./ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 04:00 “Лигата на джентълмените” /п./ – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Днес ще се омъжа” – с уч. на Джен Лили, Маркъс Роснър, Джесика Лаундс, Кристи Лейнг и др. 14:15 “Кралско сърце” (премиера) – с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър, Лаклън Нибор и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Билет за отвъдното” – с уч. на Лиъм Нийсън, Дейвид Харбър, Дан Стивънс и др. 00:15 “Зохан: Стилист от запаса” – с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Роб Шнайдър и др. 03:40 “Днес ще се омъжа” – с уч. на Джен Лили, Маркъс Роснър, Джесика Лаундс, Кристи Лейнг и др. /п/

Nova Sport

08:00 Хокей на лед: Мач на звездите от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Барнзли – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Барселона – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Байерн Мюнхен – Хофенхайм, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Уигън Атлетик – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 4-и епизод /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Астън Вила – Суиндън Таун (1993-94) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Баскетбол: Билбао – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 23:00 Футбол: Саарбрюкен – Карлсруе, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – избрано 08:30 Документален филм на Канал 3 09:15 Телемаркет 09:30 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:30 Телемаркет 11:45 “Парламемтът на фокус” -/п/ 12:00 НОВИНИ 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:25 “Без монтаж” 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *