ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 България от край до край 9 /п/ 13:30 Епиграмите на Темида – окументален филм /България, 2019 г./, режисьор Анна Мельова 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /37 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Момиче от предградията – игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Марк Клайн, в ролите Сара Мишел Гелар, Алек Болдуин, Маги Грейс и др. 22:40 Национални съкровища на Чехия: Терезин документален филм 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /9 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /37 епизод/п/ 03:15 Вечната музика /п/ 03:45 Джинс /п/ 04:15 Туристически маршрути 04:40 Законът на Дойл 5 – тв филм /9 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.7 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.2 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.25 16:00 “Спасители в планината” – сериал, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.27 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.37 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.15 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.1 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.19 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6, еп.6 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.10

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.17 – 20 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.5 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.12 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 13:00 “Цар на войната” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Франция, 2005), режисьор Андрю Никъл, в ролите Никълъс Кейдж, Бриджит Мойнахан, Итън Хоук, Джаред Лето, Евгений Лазарев, Уестън Кейдж и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.1 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.6 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.7 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “На живот и смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2007), режисьор Джон Хърцфелд, в ролите Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кийт Карадийн, Жоаким де Алмейда, Джейкъб Варгас и др. 00:00 “Наркос” – сериал, еп.3 01:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.13 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.1 03:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.7 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Любимци” /п/ – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.9, 10 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.4 еп.11, 12 10:00 “Поп звезда на всяка цена” – комедия, музикален (САЩ, 2016), режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, в ролите Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др. 12:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 13:00 “Фитнес” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.118 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп.20, 21 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.14, 15 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.4 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.11 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.22 22:30 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.1 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.15, 16 00:00 “Поп звезда на всяка цена” /п/ – комедия, музикален (САЩ, 2016) 02:00 “Любимци” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Ийстлей – Крю Алекзандра, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва , мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Молдън & Типтрий – Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург, мач от Континенталната хокейна лига, директно 18:30 Футбол: Престън Норт Енд – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 15-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 11-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 49-и епизод 23:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *