ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 МАЙ

БНТ

05.40Работилница за играчки – детски тв филм /копродукция, 2017г./
06.00Резерват за розови пеликани – детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Валентин Ганев и др.
07.00Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
09.00По света и у нас
09.05100% будни
11.00Култура.БГ
11.55Евровизия 2021 – клипове
12.00По света и у нас
12.30Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
13.30Фолклорна танцова панорама
14.30″Гоце Делчев – праведник с кама в пояса” – документален филм /България, 2003г./, режисьор Атанас Киряков
15.00″Опасен чар” – комедия /България, 1984г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Татяна Лолова, Стефан Мавродиев и др.
16.30″Ще танцуваме ли?” – концерт на Андре Рийо
19.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20.00По света и у нас
20.30″Скъперникът” – игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Фред Кавайе, в ролите: Дани Бун, Лоранс Арне, Ноеми Шмид и др.
22.00Концерт на Карлос Сантана и Джон Маклафлин
00.20″Томахавка” – уестърн, хорър /САЩ, Великобритания, 2015г./, режисьор С. Крейг Залер, в ролите: Кърт Ръсел, Патрик Уилсън, Матю Фокс, Ричард Дженкинс, Лили Симънс и др. (16)

bTV

06.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30„Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30„Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу
13.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30Премиера: „Обещание” – сериал, с.3 еп.27
16.00Премиера: „Малки убийства“ – сериал, еп.76
17.00bTV Новините
17.30„Домашен арест” – сериал, с.2 еп.36
18.00„Столичани в повече“ – сериал, с.5 еп.6
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.87
21.00„MasterChef“ – кулинарно шоу, с.7
22.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30bTV Новините – късна емисия
00.00„Двама мъже и половина” – сериал, еп.3, 4
01.00„Островът на Пиетро“ – сериал, с.3 еп.2
02.00„Преди обед” /п./ – токшоу
04.10„Втори шанс“ – сериал, с.2 еп.28

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.26
06.30Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.1 – 3
08.00″Монк” – сериал, с.8 еп.8
09.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.8
10.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.6
11.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.11
12.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.18
13.00″Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
15.00″Монк” – сериал, с.8 еп.9
16.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.9
17.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.19
18.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.12
19.00Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.7
20.00″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2
21.00bTV Новините
21.30Студио “Шампионска лига”
22.00Пряко, УЕФА Шампионска лига, полуфинал (реванш): Челси – Реал Мадрид
00.00Студио “Шампионска лига”
00.30″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2
01.30″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.12
02.30″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.7
03.30″Супергърл” – сериал, с.5 еп.19
04.30″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.9
05.15″Монк” – сериал, с.8 еп.9

bTV Comedy

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.26
06.30Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.1 – 3
08.00″Монк” – сериал, с.8 еп.8
09.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.8
10.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.6
11.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.11
12.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.18
13.00″Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
15.00″Монк” – сериал, с.8 еп.9
16.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.9
17.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.19
18.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.12
19.00Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.7
20.00″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2
21.00bTV Новините
21.30Студио “Шампионска лига”
22.00Пряко, УЕФА Шампионска лига, полуфинал (реванш): Челси – Реал Мадрид
00.00Студио “Шампионска лига”
00.30″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2
01.30″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.12
02.30″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.7
03.30″Супергърл” – сериал, с.5 еп.19
04.30″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.9
05.15″Монк” – сериал, с.8 еп.9

Nova TV

07.00″Здравей, България” – сутрешен блок
09.30″На кафе” – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30″Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30″Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00″Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00Новините на NOVA
16.10″Пресечна точка” – публицистично шоу
17.00″Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00″Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00″Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30″Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00Новините на NOVA
23.30″Черният списък” – сериал, сезон 1
00.30″Добрата съпруга” – сериал, сезон 2
01.30″Бегълци от бъдещето” – сериал
02.30″Завинаги свързани” – сериал
03.30″Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30″Намери ме” – сериен филм /п/
05.20″Мерием” – сериен филм /п/
06.00″Черният списък” – сериал, сезон 1/п/

Nova Sport

10.00Футбол: Вердер Бремен – РБ Лайпциг Купа на Германия, полуфинал – /п/
12.00Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №7 – /п/
14.00Футбол: Персеполис – Ал Райян Шампионска лига на Азия (2021) – /п/
16.00Чемпиъншип: Обзор 45 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/
16.30Купа на Германия: Обзор 5 кръг предаване за германски футбол (2020-21) – /п/
17.15Футбол: Арис – Олимпиакос 33 кръг Супер лига на Гърция – директно
19.30″Пета четвърт” 34 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21)
20.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
21.55Новини
22.00Професионална борба: “Първична сила” 18 епизод предаване на WWE (2021)
23.00Футбол: Арис – Олимпиакос 33 кръг Супер лига на Гърция – /п/
01.00″Пета четвърт” 34 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/
01.30Еротичен телепазар

NovaNews

05.15Бизнесът /п/
05.25Пресечна точка /п/
06.00Здравей, България
09.10Парламентът на живо
10.00Новините на NOVA NEWS
10.15Парламентът на живо
11.00Новините на NOVA NEWS
11.15Парламентът на живо
12.00Новините на NOVA
12.30Парламентът на живо
13.00Новините на NOVA NEWS
13.25Парламентът на живо
14.00Новините на NOVA NEWS
14.30Евромакс
15.00Новините на NOVA NEWS
15.20Шоубизнес
15.30Социална мрежа
16.00Новините на NOVA
16.10Социална мрежа
17.00Новините на NOVA NEWS
17.15Пресечна точка /п/
18.00Новините на NOVA NEWS
18.30Патарински LIVE
19.00Новините на NOVA
20.00Новините на NOVA NEWS
20.30Денят на живо
21.00Новините на NOVA NEWS
21.45Бизнесът
21.50Шоубизнес
22.00Новините на NOVA NEWS
22.15Пресечна точка /п/
23.00Новините на NOVA
23.30Денят на живо /п/
00.00Новините на NOVA /п/
00.30Патарински LIVE /п/
01.00Новините на NOVA /п/
01.30Офанзива с Любо Огненов /п/
02.00Новините на NOVA /п/
02.30Денят на живо /п/
03.00Новините на NOVA /п/
03.30Социална мрежа /п/
04.00Новините на NOVA /п/
04.25Социална мрежа /п/


Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *