HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 МАРТ

БНТ

06.55 Денят започва  Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов

09.00 По света и у нас Информационна емисия

09.15 Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович

11.00 Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова

12.00 По света и у нас Информационна емисия

12.30 Ние, българите – спектакъл на ансамбъл “Чинари”

14.15 Истинският рицар детски игрален филм /Чехия, 2016г./, режисьор Мартин Доленски, в ролите: Ян Коминек, Яромир Ханзлик, Лукаш Вакулик и др.

15.35 Корабокрушенецът игрален филм /САЩ, 2000г./, режисьор Робърт Земекис, в ролите: Том Хaнкс, Хелън Хънт, Ник Сиърси и др.

18.00 Международен цирков фестивал “Монте Карло”

19.50 Лека нощ, деца!

20.00 По света и у нас Информационна емисия

20.45 Спортни новини

21.00 История.bg 75г. от Спасяването на българските евреи

22.00 Колекцията тв филм /3 епизод/ (14)

23.00 По света и у нас Информационна емисия

23.25 Зелена светлина

23.30 Ню Йорк тв филм /20 епизод/(14)

00.20 Денят започва с Култура /п/

02.00 “Бирария Романтика” – комедия, драма, Белгия 2012 г.

03.40 Дойче Веле: Шифт /п/

04.05 Ню Йорк тв филм /20 епизод/п/(14)

04.50 Здравето отблизо /п/

bTV

05.30 Лице в лице” /п./ – публицистично предаване

06.00 Аватар – легендата за Анк” – анимация

07.00 Тази сутрин” – информационно предаване

09.30 Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 “Празничен хоровод” – музикална програма

14.00 “Денис Белята” – комедия (САЩ, 1993), режисьор – Ник Кaсъл, актьори – Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др.

16.00 “Истина ли е…” – комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Марк Уолтърс, актьори – Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лодж, Дина Уотърс, Бен Шенкман, Джон Хедър, Рон Кенада и др.

18.00Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 36

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 67

21.00 MasterChef България – кулинарно шоу

22.30 Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 Кости“- сериал, с.9, еп. 3

01.00 “Празничен хоровод” /п./

02.30 Преди обед” /п./ – токшоу

04.30 Стъклен дом“- сериал, с.1, еп.12

bTV Comedy

05.00 Двама мъже и половина” /п./- сериал

06.00 Предградие” – сериал, с.3

07.00 Загадките на Лора” – сериал

08.00 Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4

09.00 Столичани в повече” – сериал

10.00 Сабрина” – комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор – Сидни Полак, актьори – Харисън Форд, Джулия Ормънд,  Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Лорън Холи и др.

12.00 Проби и грешки” – сериал

12.30 “На по-добро място” – сериал

13.00 По средата” /п./- сериал

14.00 Двама мъже и половина” – сериал

15.00 Новите съседи” /п./- комедиен сериал

17.00 Столичани в повече” – сериал, с.9

18.00 По средата” – сериал, с.7

19.00 Загадките на Лора” – сериал, с.2

20.00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.10

22.00 Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.10

23.00 Проби и грешки” – сериал, с.2

23.30 “На по-добро място” – сериал, с.2

00.00 Сабрина” – комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор – Сидни Полак, актьори – Харисън Форд, Джулия Ормънд,  Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Лорън Холи и др.

02.00 Предградие” /п./ – сериал

03.00 Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал

04.00 По средата” /п./- сериал

bTV Action

06.00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация

08.00 Кости” – сериал, с.9, еп.10

09.00 Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 7

10.00 Стоте” – сериал, с.3, еп. 9

11.00” Извън играга” – сериал, с.6, еп.10

12.00 Стрелата” – сериал, с.4, еп. 2

13.00 “Пехотинецът 3” – екшън,трилър (САЩ, 2013), режисьор – Скот Уипър, актьори – Бен Котан, Джефри Балард, Майкъл Еклънд, Камил Съливан, Ашли Бел, Нийл Макдона, Майк Мизанин, Стив Бачич, Джаред Кисо и др.

15.00 Кости” – сериал, с.9, еп.11

16.00 Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 8

17.00 Стрелата” – сериал, с.4, еп. 3

18.00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.11

19.00 Стоте” – сериал, с.3, еп. 10

20.00 Премиера: “Агент Х” – сериал, с.1, еп. 5

21.00 bTV Новините – централна емисия

22.00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор – МакДжи, актьори – Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Анжела Басет, Том Харди, Тил Швайгер,Саймън Кинберг, Абигейл Спенсър и др .

00.00 “Агент Х” – сериал, с.1, еп. 5

01.00 Стоте” – сериал, с.3, еп. 10

02.00 Кости” – сериал, с.9, еп.11

03.00 Стрелата” – сериал, с.4, еп. 3

04.00 Извън играта” – сериал, с.6, еп.11

Nova TV

07.00 Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 На кафе” – предаване

11.30 Бон Апети” – предаване

12.00 Новините на NOVA

12.30 “Легенда за езерото” – с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол, Брайън Кокс

14.40 “Идалго: Океан от огън” – с уч. на Виго Мортенсен, Омар Шариф, Луиз Ломбард, Зулейка Робинсън, Джей Кей Симънс

17.30 Господари на ефира” – забавно предаване /п/

17.55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”

18.00 Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон

23.00 Господари на ефира” – забавно предаване

23.30 Новините на NOVA

00.00 Часът на Милен Цветков” – предаване

01.00 Черният списък” – сериен филм, 1 сезон

02.00 Непростимо” – сериен филм

03.00 Ритъмът на мечтите” – сериен филм

05.20 Часът на Милен Цветков” /п/

Nova Sport

09.00 Дартс. Открито първенство на Великобритания 2018, първи ден, първа сесия, повторение

12.00 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

12.05 Класика от Висшата лига – Астън Вила – Евертън (2002-03), повторение

12.30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 29-и епизод, повторение

13.00 Футбол. Уулвърхямптън Уондърърс – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение

15.00 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

15.05 Баскетбол. Естудиантес – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение

17.00 Билярд. Мастърс 2017, първи ден

21.00 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

21.15 Футбол. Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, повторение

23.15 Футбол. Троа – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение

01.15 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

01.30 Еротичен телепазар

03.30 Край на програмата

BiT

05.00 най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част

05.30 Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

09.00 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

10.00 “Историята оживява”, (п)

10.30 Документален филм

11.00 “Майсторски клас”, (п)

12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

15.00 Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

16.30 Документален филм

17.00 “Историята оживява”, (п)

17.30 “Майсторски клас”, (п)

18.30 “Историята оживява”, специално издание за 3-ти март, (п)

19.30 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

21.30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п)

22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

00.00Документален филм

00.30Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

02.00“Историята оживява”, специално издание за 3-ти март, (п)

03.00Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

04.00“Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3

05.30Кухнята на Звездев“/п/

06.00Денят на живо“/п/

07.00Всяка сутрин“- сутрешен блок

09.00Офанзива” с Любо Огнянов/п/

11.00Време, календар, хороскоп

11.15Топ Шоп

11.30Пулс“/п/

12.00НОВИНИ

12.15Телемаркет

12.20Време, календар, хороскоп

12.30“Интервю” с Наделина Анева/п/

13.00НОВИНИ

13.15“Холивуд”/п/

13.45Телемаркет

14.00НОВИНИ

14.30Кухнята на Звездев

15.00НОВИНИ

15.15Топ шоп

15.30Всеки следобед

17.00НОВИНИ

17.25Телемаркет

17.30Имате думата

18.00НОВИНИ Централна емисия

19.00Патарински Live

19.30НОВИНИ

20.00Денят на живо

21.00Спорт в обектива

22.00НОВИНИ

22.30Денят на живо“/п/

23.30Патарински Live“/п/

00.00НОВИНИ/п/

00.30Спорт в обектива“/п/

01.3007:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *