ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 МАРТ

БНТ

05:15 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 2 епизод/ (12) 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 17:30 Парламентарни избори 2021: Встъпителни клипове 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:25 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Под игото, тв филм /6 част/ 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:20 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:45 Извън играта /п/ 04:15 Музика, музика /п/ 04:45 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 2 епизод /п/ (12)

bTV

05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.34 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.50 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.38 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.44 21:00 “Съни бийч” – сериал, еп.2 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, нов сезон 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп.4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.86 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.20

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4, еп.1 – 4 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 09:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.6 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.9 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.1 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 13:00 “Прислужницата” – драма (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дарин Скот, в ролите: Катрин Тютън, Фей Мастърсън, Кентън Дюти, Том Мейдън и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.14 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.7 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.21 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+] 00:00 “Червената линия” – сериал, еп.7 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.2 02:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.10 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.21 04:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.7

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.15, 16 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2, еп.3, 4 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.6 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.14 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.9 22:00 “Психоложки” – сериал, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.23, 24 00:00 “Бетовен 2” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 1993) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3 22:00 “Отдел Издирване” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: РБ Лайпциг – Волфсбург, Купа на Германия, четвъртфинал /п/ 12:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом, втори ден – /п/ 15:00 Новини 15:05 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 16:00 Тенис Купа Дейвис 2021 директно 20:00 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 21:15 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол Чемпиъншип директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 23:55 Тенис Купа Дейвис 2021 /п/ 01:55 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо /п/ 05:50 Пресечна точка /п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Бизнесът 11:20 Темата на NOVA/п/ 11:35 Офанзива с Любо Огненов – избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма /п/ 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *