ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 НОЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 2 – тв филм /7 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Зима на Витоша 15:20 Влакът на динозаврите 2 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Студио “УЕФА Лига Европа” 19:55 Футбол: Лудогорец – Тотнъм, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от “Лудогорец Арена”/Разград/ 21:45 По света и у нас 22:00 Футбол: Йънг бойс – ЦСКА, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от “Стад дьо Сюис” /Берн/ 00:15 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 2 – тв филм /7 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.22 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.25 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.123 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.128 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.84 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.97 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.17 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.3 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.66

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.6 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.8 10:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.1, 2 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.9 12:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.11 13:00 “Убийства край езерото” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.7 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.9 17:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.12 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.15 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза III кръг: Рома – ЧФР Клуж 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза III кръг: Милан – Лил 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Комбинаторът” – екшън, криминален, драма (САЩ, 1997), режисьор Тим Хънтър, в ролите Матю Модийн, Мери-Луис Паркър, Джонатан Рис Майърс, Феруза Болк, Майкъл Мадсън и др. [14+] 02:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.10 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.15 04:15 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.17, 18 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Кралят на Калифорния” – комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Кейхил, в ролите Майкъл Дъглас, Евън Рейчъл Ууд, Уилис Бъркс II, Лора Качъргъс, Пол Либър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.18, 19 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.116 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.69 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.12 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал с.3, еп.7 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.17, 18 00:00 “Кралят на Калифорния” – комедия, драма (САЩ, 2007) 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 9 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Бристъл Сити – Норич Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Етър – ЖФК Варна Държавно първенство по футбол за жени – повторение 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Сарагоса Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2003-04) – повторение 18:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) 19:00 Баскетбол: Калев – Астана ВТБ лига – директно 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *