ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ОКТОМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 09:45 Култура.БГ – предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /3997 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 История с куче, без куче – тв филм /България, 1985 г./ режисьор Магда Каменова, в ролите Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова, Петър Слабаков и др. 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор “Лига Европа” 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /3998 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Лиза Симон /САЩ/ – международен джаз фестивал – Банско 2018 00:30 Отвличане – игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор Джон Бонито, в ролите Мария Бело, Стивън Дорф, Конър Хил и др. (14) 02:00 Култура.БГ /п/ 03:00 100% будни /п/ 04:05 Дойче веле: Шифт 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:00 “Приятели”/п./- сериал 05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 27 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 29 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 21 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 115 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.19 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.7, еп.6,7 01:00 “Друговремец” – сериал, с.3 еп.11 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:20 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 70

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 2 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.6 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 2 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.10 11:00 “Монк” – сериал, с.5, еп. 10 12:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.3 13:00 “Отмъщението на сестрите” – трилър (Канада, 2013), режисьор Къртис Крауфорд, актьори Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.7 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 3 17:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.4 18:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.11 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.11 20:00 “Агент Х” – сериал ,еп. 9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Премиера: “Учителят” – екшън, исторически (Китай, 2014), режисьор Ке Зу, актьори Джеймс Карс, Ксианджу Чанг и др. 23:45 “Агент Х” – сериал ,еп. 9 00:45 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.11 01:45 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.7 02:45 “Стоте” – сериал, с.2, еп.4 03:45 “Монк” – сериал, с.5, еп.11 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.4 07:00 “Томас и приятели” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Ричи Рич” – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Супермаркет” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Гражданинът” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 22:00 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.2 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 00:00 “Ричи Рич” – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 ” Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 VIP BROTHER 2018 (премиера) – риалити шоу 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 VIP BROTHER 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Гран при, пети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монпелие – Ним, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лил – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Бургос – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 7-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга във френската Лига 1” (2018-19), 9-и епизод, повторение 21:45 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:25 Дартс: Световен Гран при, шести ден, запис 02:25 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:40 Еротичен телепазар 04:40 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *