ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:25 Днес и утре 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /14 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg – Джентълменът на българската общественост /п/ 09:45 Пътят към върха – тв филм /България, 2007 г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова, в ролите Бистра Тупарова, Йоан Карамфилов, Вълчо Камарашев и др. 10:45 Капри – тв филм /57 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Нощем с белите коне – тв филм /6, последна част/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Две опашчици – детски анимационен филм /Русия, 2018 г./ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /58 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Чипровските килими – документален филм 18:30 Спорт тото 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /15 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Петър Първи – завещанието – тв филм /3 епизод/(14) 21:45 Геният Пикасо – тв филм /10 епизод/ 22:35 Какво ще се случи 2 – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 2 – тв филм /8 епизод/ (12) 00:15 История.bg – Джентълменът на българската общественост /п/ 01:15 Петър Първи – завещанието – тв филм /3 епизод/п/(14) 02:15 Геният Пикасо – тв филм /10 епизод/п/ 03:05 Град Кът Банк игрален филм /п/ (14) 04:35 Какво ще се случи 2 – документална поредица/п/

bTV
05:40 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.22 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.7 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.37 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, с.2 еп.7 17:00 bTV Новините 17:25 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.2 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.86 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.81 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.56 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.8 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.2 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.18 01:40 bTV Новините /п/ 02:10 “Преди обед” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.27, 28 10:00 “Семейство Джоунс” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 13:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.40 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.53 17:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.2 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.6 еп.20, 21 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7 еп.4 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.4 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.8, 9 23:00 Премиера: “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.11, 12 00:00 “Семейство Джоунс” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.16 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.2 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.16 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.18 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.12 12:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.3 13:00 “Опасен копнеж” – трилър (Канада, 2016), режисьор Пол Шапиро, в ролите Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.17 17:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.4 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др. 00:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.7 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 03:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.4 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.13

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 15 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 15 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Кардиф Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 16:00 Футбол: Крю Алекзандра – Астън Вила, мач от втори кръг за Карабао къп /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Линкълн Сити – Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Баскония – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *