HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:10 Искри на изобретателност – документален филм /2 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова 10:30 История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров/п/ 11:30 Под вълните на Черно море – документална поредица 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /6 епизод/ 13:20 Лошите добри приятели – детски тв филм /10 епизод/ 13:45 По следите на капитан Грант – детски тв филм /6 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /4 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност – документален филм /3 епизод/ 19:25 Как се прави – – документален филм /9 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Бирария “Романтика” – игрален филм /Белгия, 2012 г./, режисьор Йоел Ванхубрау, в ролите Сара Дъ Ро, Асел Дасълере, Барбара Сарафиан, Филип Петърс и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: ЕОКА документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 В леговището на звяра – игрален филм /копродукция, 2003 г./, режисьор Сю Туин Чин, в ролите Стивън Сегал, Байрън Ман, Том Уу, Сара Малукул и др. (12) 01:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:25 Едно голямо семейство 2 – тв филм /4 епизод/п/ 03:20 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/п/ 04:20 Международен тероризъм след 1945 година: ЕОКА документална поредица/п/ 04:45 Как се прави – документален филм /9 епизод/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 40 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.106 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 20 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.802 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.51 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 16 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2, еп. 2,3 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.7 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.7 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 683

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.18 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 06:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 23 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.18 10:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 6 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 3 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 9 13:00 “Стомана” – екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Кенет Джонсън, актьори – Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.15 16:00 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.1 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 10 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 4 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 7 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 1 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Боксьорът” – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор – Джим Шеридан, актьори – Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.1 01:15 “Супергърл” – сериал, с..2, еп. 7 02:15 “Кости” – сериал, с.10, еп.15 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 10 04:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 4

bTV Comedy
05:00 “Гражданинът Кхан” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 07:00 “Гражданинът Кхан” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “Руби Спаркс: Мечтаното момиче”- комедия (САЩ, 2012), режисьори – Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори – Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан,Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Страхотни новини” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 “Гражданинът Кхан” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Супермаркет” – комедиен сериал 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Руби Спаркс: Мечтаното момиче”- комедия (САЩ, 2012), режисьори – Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори – Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан,Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Скорпион” – сериен филм /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Корабът на мечтите: Пърт” – с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Мотив” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Портсмут – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Донкастър Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брадфорд Сити – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *