ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЮЛИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Вълшебните приказки на щурчето 06:25 Нико 2 – Малко братче, големи проблеми детски анимационен филм /копродукция, 2012г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Дивият Уелс: Красивият Юг 3-серийна документална поредица /Великобритания, 2010г./, 1, епизод 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/ 13:00 Брак по любов музикален филм за дует “Ритон” 14:25 Зачеркнатият класик документален филм /България, 2006г./, режисьори Оскар Кристанов и Коста Биков 15:15 Менсфийлд парк игрален филм /Великобритания, 2007г./, режисьор Иън Б. Макдоналд, в ролите: Били Пайпър, Хейли Атуел, Блейк Ритсън и др. 17:00 Джинс Родът на Христо Михайловски/п/ 17:30 Арена спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Дивия Франк в Индия документална поредица (12) 19:45 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:50 България от край до край: Разкази на сърцето 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Силна вода игрален филм /България, 1975г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Иван Григоров, Кирил Кавадарков, Филип Трифонов, Велко Кънев и др. 22:25 По света и у нас 22:40 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:45 Долар за мъртвеца игрален филм /копродукция, 1998г./, режисьор Джийн Кинтано, в ролите: Емилио Естевес, Уилям Форсайт, Хоаким де Алмейда и др. (14) 00:25 Менсфийлд парк игрален филм /п/ 02:05 Дивия Франк в Индия документална поредица/п/ (12) 02:50 Студио Х: Промяна на правилата игрален филм /п/ (12) 04:25 Дойче веле: Шифт /п/ 04:40 Дивият Уелс: Красивият Юг документална поредица/1, епизод/п/

bTV
06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.3 06:30 “Нова Зеландия: Забравеният рай” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп.22 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” /п./ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.1 13:00 “Най-доброто предстои” – комедия (Великобритания, 2017), режисьор Роджър Голдби, в ролите: Джоан Колинс, Полин Колинс, Франко Неро, Роналд Пикъп, Джоули Ричардсън, Шон Рийвс и др. 15:20 “Кунг-фу панда” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьори Марк Осбърн и Джон Стивънсън 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Ромео трябва да умре” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2000), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Джет Ли, Алия, Айзея Уошингтън, Ръсел Уонг, Джон Кит Лий, Делрой Линдо, Едоардо Балерини, Ърл Симънс-DMX и др. 22:20 “Насилие” – екшън, криминален (САЩ, 2018), режисьор Брет Донъху, в ролите: Брус Уилис, Коул Хаузър, Шон Ашмор, Аштън Холмс, София Буш, Майк, епс и др. [14+] 00:10 “Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението” – фентъзи, екшън, трилър (САЩ, ОАЕ, 2011), режисьори Брайън Тейлър и Марк Невълдайн, в ролите: Никълъс Кейдж, Кирън Хайндс, Идрис Елба, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер и др. 02:00 “Приятели” /п./ – сериал, с.2, еп.22 02:30 “Нова Зеландия: Забравеният рай” /п./ – документален филм 03:40 “120 минути” /п./

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.8, 9 07:00 “Изгубеняци” – сериал, еп.1, 2 08:00 “По средата” /п./ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.10, 11 10:00 “Семейна ваканция” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2006), режисьор Бари Соненфелд, в ролите: Робин Уилямс, Шерил Хайнс, Кристин Ченоует, Джош Хъчерсън, Джеф Даниълс, Уил Арнет и др. 12:00 “Норм – полярният мечок: Ключовете към кралството” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, Индия, Южна Корея, Китай, 2019), режисьори Ричард Фин и Тим Молтби 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п./ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 18:30 “Гранд” /п./ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п./ – сериал 20:30 “Тайният живот на Уолтър Мити” – фентъзи, комедия (АЩ, Великобритания, Канада, Австралия, 2013), режисьор Бен Стил
ър, в ролите: Бен Стилър, Кристен Уиг, Шон Пен, Шърли Маклейн и др. 22:30 “Изгубеняци” /п./ – сериал, еп.1, 2 23:30 “Шитс Крийк” /п./ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.5 – 7 11:00 “Ченге за един ден” – комедия, екшън (САЩ, 2014), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Джон Легуизамо, Брус Макгил, Тика Съмптър, Лорънс Фишбърн и др. 13:00 “Нощни ястреби” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.5, 6 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.14 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.10 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.23 18:45 “Джейсън Борн” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Алисия Викандер, Томи Лий Джоунс, Джулия Стайлс, Венсан Касел, Риз Ахмед, Нев Гачев и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Ченге за един ден: Мисия Маями” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др. 00:00 “Агент в оставка” – екшън, комедия (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Джон Уайтсел, в ролите: Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Биб, Джо Витерели, Ангъс Джоунс, Антъни Андерсън, Пол Сорвино и др. 02:00 “Чък” /п./ – сериал, с.3, еп.6, 7 03:45 “Лабиринтът: В обгорените земи” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др.

Nova TV
05:15 “Училището: Най-лошите ми години” – с уч. на Грифин Глък, Лорън Греъм, Роб Ригъл, Томас Барбуска, Анди Дали, Адам Пали и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Щипка любов” – с уч. на Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др. 14:15 “Лозята на любовта” – с уч. на Марго Харшман, Стив Тали, Британи Ъндърууд, Девон Никсън и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Принцът на Персия: Пясъците на времето” – с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др. 22:20 ГОДИШНИ МУЗИКАЛНИ НАГРАДИ НА БГ РАДИО 2020 00:20 “Гузен негонен” – с уч. на Барбара Стрейзънд, Сет Роугън, Кати Наджими, Мириам Маргулис и др. /п/ 01:50 “Лозята на любовта” – с уч. на Марго Харшман, Стив Тали, Британи Ъндърууд, Девон Никсън и др. /п/ 03:15 “Добрата вещица” – сериен филм /п/ 04:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано /п/ 04:40 “Щипка любов” – с уч. на Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др. /п/

Nova Sport
12:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и, епизод /п/ 13:00 Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Челси (2006-07) /п/ 13:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Астън Вила (2007-08) /п/ 17:30 Студио “Футбол”, директно 18:00 Футбол: Мач от efbet Лига, директно 19:55 Студио “Футбол”, директно 10:00 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Суонси Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно 16:00 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Астън Вила (2007-08) /п/ 16:30 Футбол: Портсмут – Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/ 18:30 Футбол: Флийтууд Таун – Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/ 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 32-ри, епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Суонси Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 23:15 Футбол: Бристъл Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 32-ри, епизод /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Изкуство по време на пандемия” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *