ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЮЛИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Нашата гордост – унгарското наследство: Херендският порцелан документален филм 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:30 Аз обичам животните детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 На границата 6-сериен тв филм /България, 2014г./, 1 епизод, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Димо Алексиев, Мартин Димитров, Валентин Танев, Борис Луканов и др. 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Самостоятелни владетели през Второто българско царство/п/ 22:00 Нощният управител 8-сериен тв филм /Великобритания, 2015г./, 1 епизод, режисьор Сузан Биър, в ролите: Том Хидълстън, Хю Лори, Оливия Коулман, Том Холандър и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката /п/ 00:30 Лято с БНТ /п/ 03:25 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:00 “Аламинут” – скеч шоу 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.25 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.68 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.18 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.7, 8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.129 21:00 “Скъпи наследници” – сериал,, еп.26 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.7 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.5 01:00 “Истинска любов” – сериал,, еп.103 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.5, 6

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал,, еп.26 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Корени” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 10:30 “Ледена епоха” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салданя 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Анжелика” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.5, 6 19:00 “Корени” – сериал,, еп.21 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.11, еп.13 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.2 22:00 “На гости на третата планета” – сериал,, еп.23, 24 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.18, 19 00:00 “Почти герои” – комедия, уестърн (САЩ, 1998), режисьор Кристофър Гест, в ролите: Крис Фарли, Матю Пери, Бокийм Уудбайн, Бари Дел Шърман, Робърт Титор, Юджийн Леви и др. 02:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал,, еп.18 – 21 08:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.9 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.11 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.8 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.4 12:00 “Несломен” – военен, драма, биографичен, спортен (САЩ, 2014), режисьор Анджелина Джоли, в ролите: Джак О`Конъл, Донъл Глийсън, Фин Уитрок, Гарет Хедлунд, Такамаса Ишихара, Кен Уатанабе и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.10 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12 17:00 “Изчезнали” – сериал,, еп.11 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.21 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите: Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.21 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.5 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 03:00 “Изчезнали” – сериал,, еп.11 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Нагоя Грампус – Джохор Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Гамба Осака – Чианграй Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: Виетел – БГ Патум Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Уотфорд – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 21:30 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:30 Футбол: Юнайтед Сити – Кавазаки Фронтале Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Темата на NOVA /п/ 05:30 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *