ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЮНИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Яка – винаги на две колела детски тв филм /Словения, 2020г./ 06:00 Златната ябълка детски анимационен филм /България, 2018г./, режисьор Димитър Петров 06:25 Здравей, бабо детски игрален филм /България, 1991г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова, Люба Алексиева и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 “Нощните бдения на поп Вечерко 15:15 Национални съкровища на Чехия: Великоморавия 15:30 Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 8 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Пътят към УЕФА Евро 2020 магазинно предаване /11 и 12, последен епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист /п/ 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Бог да ни прости игрален филм /Испания, 2015г./, режисьор Родриго Сорогойен, в ролите: Антонио де ла Торе, Роберто Аламо и др. (12) 01:25 БНТ на 60 /п/ 02:25 Туризъм.бг /п/ 02:55 Национални съкровища на Чехия: Великоморавия /п/ 03:15 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:45 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:45 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:20 “Домашен арест” /п./ – сериал,, еп.10 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.21 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.22 06:30 “Как климатът създаде историята” /част I/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.20 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.9 13:00 “Осмо чувство: Филмът” – криминален, комедия, мистъри (тв филм, САЩ 2017), режисьор Стив Франкс, в ролите: Джеймс Родей, Дюле Хил, Тимъти Омъндсън, Маги Лосън, Закари Ливай, Ралф Мачио и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Добрият доктор” – сериал, с.2, еп.1 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите: Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 22:00 “Да разлаем съседите” – комедия (САЩ, 2014), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Елис Варгас, Зоуи Варгас, Брайън Хъски, Айк Баринхолц, Дейв Франко, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. 00:00 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др. 02:00 “Приятели” /п./ – сериал, с.6, еп.20 02:20 “Как климатът създаде историята” /част I/ – документален филм /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action

05:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.10 – 13 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.17 – 19 10:45 “Реликвите на смъртните: Град от кости” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Джемайма Уест, Кевин Зигърс, Лина Хийди и др. 13:15 “Отряд самоубийци” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кинаман и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.21, 22 17:30 “Да Знаеш Как” (2021) /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.8 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.20 18:45 “Последният ловец на вещици” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брек Айснър, в ролите: Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Мумията” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Алекс Кърцман, в ролите: Том Круз, София Бутела, Ръсел Кроу, Анабел Уолис, Джейк Джонсън, Марван Кензари, Кортни Ванс и др. 00:00 “Отряд самоубийци” /п./ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016) 02:15 “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 04:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.18, 19

bTV Comedy

05:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 05:30 “По средата” /п./ – сериал 06:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.1, 2 07:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.8, 9 08:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.6 – 9 10:00 “Бавачката Макфий” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, Франция, 2005), режисьор Кърк Джоунс, в ролите: Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Томас Броуди-Сангстър, Илайза Бенет, Силиа Имри, Имелда Стонтън, Дерек Джакоби и др. 12:00 “Доктор Проктор и машината на времето” – комедия, фентъзи, семеен (Норвегия, Германия, 2015), режисьор Арилд Фрьолих, в ролите: Емили Глайстер, Айлиф Хелум Норакер, Гард Айдсволд, Кристин Груе и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Анжелика” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Нощ в музея” – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Карла Гуджино, Рики Джървейс, Дик Ван Дайк, Робин Уилямс, Рами Малек, Пиерфранческо Фавино, Пол Ръд и др. 22:30 “Земляни” – сериал,, еп.9, 10 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п./ – сериал 02:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Земляни” /п./ – сериал

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Представи си това” – с уч. на Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Яра Шахиди, Никол Ари Паркър, Рони Кокс, Мартин Шийн и др. 15:00 “Сватбен обет” – с уч. на Рейчъл МакАдамс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Тор: Рагнарок” – с уч. на Крис Хемсуърт, Том Хидълстън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, Марк Ръфало, Бенедикт Къмбърбач, Антъни Хопкинс, Карл Ърбан, Теса Томпсън и др. 22:30 “Море в пламъци” – с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Джина Родригез, Кейт Хъдсън и др. 00:30 “Наръчник на оптимиста” – с уч. Брадли Купър, Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Крис Тъкър, Джулия Стайлс, Джон Ортиз и др. 02:30 “Апетит за любов” – с уч. на Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др. /п/ 04:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/ 04:50 “Представи си това” – с уч. на Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Яра Шахиди, Никол Ари Паркър, Рони Кокс, Мартин Шийн и др. /п/

Nova Sport

20:00 Футбол: Волфсбург – Зандхаузен Купа на Германия – /п/ 21:55 Новини 10:00 Баскетбол: Рейер Венеция – Олимпия Милано Италианска баскетболна Серия А, плейофи, полуфинален мач №3 – /п/ 12:00 Футбол: Елферсберг – Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия – /п/ 14:00 Футбол: Блекпул – Линкълн Сити Лига 1, плейофи, финал – /п/ 16:00 Футбол: Моркамб – Нюпорт Каунти Лига 2, плейофи, финал – /п/ 18:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:30 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига, плейофи, финал, мач №1 – директно 21:30 Новини 21:35 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Айнтрахт Брауншвайг – Борусия Дортмунд Купа на Германия – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Парламентът на форус/п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Карай направо /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *