ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЯНУАРИ

БНТ
05:05 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:10 Винету игрален филм /2 епизод/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Туризъм.бг /п/ 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура 15:00 Винету игрален филм /3, последен епизод/(12) 17:10 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Хю Джакман, Зендея, Суран Джоунс, Зак Ефрон/п/(12) 18:10 Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова 19:00 Какъв ще бъде краят на света документален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Ричард Макс, с участието на Самюъл Джаксън 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Предел на риска игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джей.Си.Чандър, в ролите: Джеръми Айрънс, Кевин Спейси, Пол Бетани и др. 22:35 По света и у нас Информационна емисия 22:50 Студио “Х”: Езерният град игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьори: Хънтър Хил и Пери Мур, в ролите: Сиси Спейсек, Джейсън Дейвис, Джак Уебър и др. 00:25 Ястребът умира игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Джулиан Голдбъргър, в ролите: Пол Джиамати, Мишел Уилямс, Робърт Уиздъм и др.(12) 02:10 Изгори след прочитане игрален филм /п/(12) 04:00 Бразди /п/ 04:30 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

bTV
05:00 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 18 05:40 “НепознатиТЕ” /п./ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 13:00 “Модна къща “Версаче” – биографичен, драма (Канада, 2013), режисьор – Сара Шугърман, актьори – Ракел Уелч, Джина Гершон, Енрико Колантони, Колм Феоре, Алекс Картър и др. 15:00 “НепознатиТЕ: Емил Чакъров” – документална поредица 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Новините на годината” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Маями Вайс” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, Парагвай, Уругвай, 2006), режисьор – Майкъл Ман, актьори – Колин Фарел, Джейми Фокс, Ли Гонг, Киъран Хайндс и др. 22:10 Мегахит: “Арго” – драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор – Бен Афлек, актьори – Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован, Виктор Гарбър и др. 00:30 “Рок завинаги” – мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор – Адам Шанкман, актьори – Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз, Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др. 02:40 “НепознатиТЕ: Емил Чакъров” /п./ – документална поредица 03:30 “Мармалад” /п./ – токшоу

bTV Action
05:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 14 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Луцифер” – сериал 11:00 “Мордекай” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор – Дейвид Коп, актьори – Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др. 13:15 “Студена зона” – екшън (САЩ, 2017), режисьор – Джон Макарти, актьори – Мартин Куминс, Кристен Робек и др. 15:00 “Кости” – сериал 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 19:00 “Смотаняци” – комедия (САЩ, 1991),режисьор – Джим Ейбръхамс, актьори – Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Премиера: “Вълната” – трилър, екшън, драма (Норвегия, 2015), режисьор – Роар Ютог, актьори – Кристофер Йонер, Ени Дал Торп, Томас Бо Ларсен, Фридтьов Сохейм, Артур Бернинг и др. 00:00 “Денят, в който земята спря” – фантастика (САЩ, 2008), режисьор – Скот Дериксан, актьори – Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др. 02:00 “Луцифер” – сериал 04:00 “Библиотекарите” – сериал

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 08:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал 10:00 “Полицейска академия 2” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1985), режисьор: Джери Парис, актьори – Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкл Уинслоу, Брус Малер, Хауард Хесеман, Джордж Гейнс и др. 12:00 “Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама” – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори – Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 14:00 “Ало, ало” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 18:30 “Новите съседи” – сериал 20:30 “Полицейска академия” – екшън, комедия (САЩ, 1984),режисьор – Хю Уилсън, актьори – Джордж Гейнс, Лесли Истърбрук, Ким Катрал, Стив Гутемберг, Д. Б. Байли, Буба Смит, Дейвид Граф, Донован Скот и др. 22:30 “Хотел Елеон” – сериал 23:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 00:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 01:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 03:30 “Любимци” – сериал

Nova TV
07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Бейб в града” – с уч. на Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Мери Стейн , Мики Руни и др. 14:50 “Железният Уил” – с уч. на Макензи Остин, Кевин Спейси, Брайън Кокс, Джон Тери, Пенелъпи Уиндъст и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Али Баба и четиридесетте разбойници” – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., първа част 22:00 “Тор: Богът на гръмотевиците” – с уч. на Крис Хемсуърт, Антъни Хопкинс, Натали Портман, Том Хидълстън, Стелън Скарсгард, Колм Феоре и др. 00:15 “Бейб в града” – с уч. на Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Мери Стейн , Мики Руни и др. /п/ 02:15 “Всемогъщият Ейвън” – с уч. на Стив Карел, Лорън Греъм, Джон Гудман, Морган Фрийман и др. /п/ 04:30 “Али Баба и четиридесетте разбойници” – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., първа част /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Тотнъм Хотспър, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 11:00 Дартс: Световно първенство, шестнайсети ден, повторение 14:00 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 14:30 Футбол: Борнемут – Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 16:25 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 17:00 Футбол: Евертън – Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 18:55 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 19:30 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийлд Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 21:25 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 22:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Кристъл Палас – Гримзби Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, запис 00:15 Професионална борба: “Първична сила”, 1-ви епизод, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п) 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 08:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Историята оживява”, (п) 19:00 “Епизод”, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Денят на живо”- избрано 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Социална мрежа”- избрано 10:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 10:45 Телемаркет 11:00 “Холивуд” 12:00 “Вечните песни” 12:30 Телемаркет 12:45 “Букмейкър – анализи и коментари” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” 14:30 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *