ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЯНУАРИ

БНТ

05:05 Знаети ли, че… 05:10 Извън играта /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Златно сърце, детски тв филм /3, последна серия/ 06:55 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Задача с много неизвестни, игрален филм /България, 1977 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков и др. 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Олтарите на България 17:00 Английският съсед, тв филм /2 епизод/ 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Любов на върха на пръстите, игрален филм /Франция, 2012 г./, режисьор Режис Роансар, в ролите Ромен Дюри, Дебора Франсоа, Беренис Бежо и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Весела Коледа, господин Лорънс, игрален филм /копродукция, 1983 г./, режисьор Нагиса Ошима, в ролите Дейвид Бауи, Том Конти, Руичи Сакамото и др.(16) 01:30 100% будни /п/ 03:20 Култура.БГ /п/ 04:15 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 „Лице в лице“ /п/ 06:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:35 „Комиците и приятели“ 13:30 „Стани богат“ /п/ – куиз шоу 14:30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п/ 15:00 „Доктор Чудо“ – сериал, еп. 61 16:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с. 15 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – куиз шоу 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:05 Премиера: „Опасно изкушение“ – сериал, еп. 110 21:30 Премиера: „Влад“ – сериал, с. 3, еп. 2 22:30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 „Чък“ – сериал, с. 2, еп. 11 00:30 „Двама мъже и половина“ – сериал, с. 11 еп. 6 01:00 „Като на кино“ – предаване за кино 01:10 „Столичани в повече“ – сериал, с. 4, еп. 5 02:20 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Търговски център“ – сериал, с. 15

bTV Comedy

05:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 9, еп. 14, 15 07:00 „Тролчета: Купонът продължава“ – сериал, анимация 07:30 Премиера: „Да живее крал Джулиън!“ – сериал, анимация, с. 3, еп. 16, 17 08:30 „Двама мъже и половина“ /п/ – сериал 09:30 „Младият Шелдън“ /п/ – сериал 10:00 „Овца или вълк“ – анимация, комедия (Русия, 2016), режисьори Максим Волков и Андрей Галат 12:00 „Приятели“ /п/ – сериал 13:00 „Двама мъже и половина“ /п/ – сериал 14:00 „ФейсБог“ /п/ – сериал 15:00 „Младият Шелдън“ /п/ – сериал 16:00 „Уил и Грейс“/п/ – сериал 17:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу 17:30 „Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу 18:00 „Приятели“ – сериал, с. 10, еп. 9, 10 19:00 „Младият Шелдън“ – сериал, с. 2, еп. 15, 16 20:00 „Уил и Грейс“ – сериал, еп. 5, 6 21:00 „Психоложки“ – сериал, еп. 5, 6 22:00 Премиера: „ФейсБог“ – сериал, еп. 7 23:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, 20 еп., с.9 еп. 20, 21 00:00 „Овца или вълк“ /п/ – анимация, комедия (Русия, 2016) 02:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 03:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п/ 03:30 „Комиците и приятели“ (2019) /п/ 04:00 „Приятели“ /п/ – сериал

bTV Action

05:15 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 11 06:00 Анимационен блок: „Турбо“ – сериал, еп. 11 – 14 08:00 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 11 09:00 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 2 10:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с. 5, еп. 7 11:00 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 5 12:00 „Тредстоун“ – сериал, еп. 7 13:00 „Опасен гост“ – екшън, трилър (САЩ, Белгия, България, 2004), режисьор Марк Стивън Джонсън, в ролите Робърт Де Ниро, Джон Траволта, Майло Вентимиля, Елизабет Олин, Диана Любенова, Калин Сърменов, Стефан Щерев и др. 15:00 „Чък“ – сериал, с. 5, еп. 12 16:00 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 3 17:00 „Тредстоун“ – сериал, еп. 8 18:00 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 6 19:00 Часът на супергероите: „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с. 5, еп. 8 20:00 „Copa Del Rey 20/21“ – обзор 20:30 ПРЯКО: Испания: Купа на краля, 1/16-финал: Линарес – Барселона 22:30 ПРЯКО: Испания: Купа на краля, 1/16-финал: Алкояно – Реал Мадрид 00:00 „Опасна връзка“ – трилър (САЩ, 2019), режисьор Дани Будай, в ролите Клер Креймър, Миа Топалиън, Дейвид Фумеро, Хедър Маккоум и др. 02:15 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с. 19, еп. 6 03:15 „Тредстоун“ – сериал, еп. 8 04:15 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 3

Nova TV

05:20 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 06:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Черно-бяла любов“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Неразделни“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – риалити 21:00 „Хавай 5-0“ – сериал, сезон 8 22:00 „ФБР“ – сериал, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Престъпни намерения“ – сериал, сезон 8 00:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8 01:30 „Специален отряд: Лайпциг“ – сериал 02:30 „Сияйна луна“ – сериал 03:30 „Намери ме“ – сериал /п/ 04:30 „Черно-бяла любов“ – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Андора – Манреса Лига Ендеса /п/ 12:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Мидълзбро Чемпиъншип (2021-22) /п/ 14:00 Баскетбол: Обрадойро – Рио Бреоган Лига Ендеса /п/ 16:00 Баскетбол: Барселона – Манреса Лига Ендеса /п/ 18:00 Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/ 18:30 Футбол: Арсенал – Болтън класика от Висшата лига (2009-2010) /п/ 19:00 „Пета четвърт“ обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) 19:30 Баскетбол: ЦСКА – Автодор ВТБ лига /п/ 21:25 Новини 21:30 Баскетбол: ПАРМА – Зенит ВТБ лига /п/ 23:25 Футбол: Блекпул – Хъл Сити Чемпиъншип (2021-22) /п/ 01:25 Еротичен телепазар /п/

NovaNews

05:30 Другото лице /п/ 06:00 Денят на живо /п/ 06:40 Ничия земя /п/ 07:30 Без резервация 08:00 Твоят ден 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Твоят ден – избрано 13:55 Бизнесът 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Твоят ден – избрано 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 В добра форма 23:00 Новините на NOVA 23:30 Другото лице 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:25 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:25 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:25 Бизнесът 02:30 Другото лице /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:25 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:15 Социална мрежа /п/ 04:50 Ничия земя /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *