HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЯНУАРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Човекът на президента: Кота нула – игрален филм /САЩ, 2001 г./, режисьор Ерик Норис, в ролите Чък Норис, Джъдсън Милс, Дженифър Тънг и др. 14:00 Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом /мъже/ – пряко предаване от Лакенхоф /Австрия/ 15:15 Светът на Япония: Моменти от Ишикава 15:30 Туристически маршрути 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 От щабквартирата на Третата световна война – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:25 Как се прави? – документална поредица 19:45 Лека нощ, деца! Хей, Дъги 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Червената кралица – 12-сериен тв филм /копродукция, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Альона Семьоновна, в ролите Ксения Лукянчикова, Артьом Ткаченко, Анатолий Руденко и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Vladigeroff bros Празници на изкуствата – Аполония 2017 00:35 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Градчето Сидер Коув – тв филм /22 епизод/п/ 03:05 Дойче веле: Шифт /п/ 03:20 Червената кралица – тв филм /1 епизод/п/ 04:15 Здравето отблизо /п/ 04:55 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 34 15:00 “Изкушение” – сериал, с.1, еп.16 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с.1, еп. 22 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 26 21:30 “Екатерина” – сериал, с.2, еп.4 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Къща от карти”- сериал, с.3, еп. 12 01:00 “Изкушение” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Сърцето на града” /п./- сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.7 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Как да разкараш гаджето за 10 дни” – комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2003), режисьор – Доналд Петри, актьори – Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Томас Ленън, Катрин Хан, Адам Голдбърг, Майкал Мишел, Шалом Харлоу и др. 12:00 “Кухня” – сериал 13:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 19:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.6 23:00 “Хотел “Елеон” – комедиен сериал 00:00 “Как да разкараш гаджето за 10 дни” – комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2003), режисьор – Доналд Петри, актьори – Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Томас Ленън, Катрин Хан, Адам Голдбърг, Майкал Мишел, Шалом Харлоу и др. 02:00 “Предградие” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п/- сериал 04:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 18 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с.2, еп.17 09:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 18 10:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 20 11:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.16 12:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.7 13:00 “Примамката” – комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.2 16:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 19 17:00 “Стрелата” – сериал, с.,2, еп.8 18:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 17 19:00 Премиера: “Кости” – сериал, с.11, еп. 21 20:00 Премиера: “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Над закона” – екшън, драма, криминален (САЩ, 1988), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – Стивън Сегал, Шарън Стоун, Пам Гриър, Майкъл Рукър и др. 00:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 2 01:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 21 02:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.2 03:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.8 04:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 17

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Играчът” (премиера) – сериен филм 21:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 22:00 “Подли камериерки” (нов сезон) – сериен филм, 4 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Такси: Бруклин” – сериен филм 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световно първенство 2018, тринадесети ден, първа сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод, повторение 12:35 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод, повторение 13:05 Класика от Висшата лига – Лийдс Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение 13:35 Класика от Висшата лига – Съндърланд – Нюкасъл Юнайтед (2005-06), повторение 14:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Болтън Уондърърс – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 “Шоуто на играчите”, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Денят на живо”, обзор 10:00 “Спорт в обектива”, обзор 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Коктейл”/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Времето, календар, хороскоп 12:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live п/ 22:00 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Спорт в обектива”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *