ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 6 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /14 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg. Цар Иван Шишман – краят/п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /9 епизод/п/ 10:40 Капри – тв филм /35 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Данъ Коловъ – 4-сериен тв филм /България, 1999г./, 1 серия, режисьор Михаил Гецов, в ролите Илия Василев, Питър Андърс, Ели Кордари и др. 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Ваканцията на Лили – тв филм /6, последна серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /36 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 България от край до край 6 /п/ 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /15 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /10 епизод/ 21:40 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /20 епизод/(14) 22:25 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документална поредица 22:50 Частните музеи в Чехия – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Законът на Дойл – тв филм /2 епизод/(12) 00:20 История.bg Цар Иван Шишман – краят/п/ 01:20 Туризъм.бг /най-доброто/ /п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /20 епизод/п/(14) 03:05 Чуй Земята /п/ 03:15 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документална поредица/п/ 03:40 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл – тв филм /2 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.26 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.65 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6, еп.15 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.19 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.64 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.59 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.38 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Час пик” – сериал, еп.6 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.259, 260 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.25, с.7, еп.1 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп. 15, 16 10:00 “Безушко и Двуушка” – анимация, семеен (Германия, 2013 г.), режисьори Тил Швайгер и Мая Грефин Роткирх 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.18 18:30 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.10 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.18 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.31 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.11, 12 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.9, 10 00:00 Безушко и Двуушка /п./ – анимация, семеен (Германия, 2013) 02:00 “Приятели” – сериал 02:30 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.2 – 5 08:00 “Час пик” – сериал, еп.6 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.16 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.11 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3 12:00 “Смелите” – сериал, еп.6 13:00 “Сляп хоризонт” – трилър, мистъри, драма (САЩ, 2003), режисьор Майкъл Хаусман, в ролите Вал Килмър, Сам Шепърд, Нев Кембъл, Ейми Смарт, Джанкарло Еспозито, Фей Дънауей и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.7 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.17 17:00 “Смелите” – сериал, еп.7 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.4 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Кодът” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Мими Лийдър, в ролите Раде Шербеджия, Морган Фрийман, Робърт Форстър, Кори Джонсън, Антонио Бандерас, Атанас Сребрев, Том Харди, Стефан Щерев, Рада Мичъл и др. 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.10 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.12 02:00 “Час пик” – сериал, еп.7 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.7 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.4

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Любовен хаос” – с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Габи Дом, Фридрих фон Тюн, Кристоф Арнолд и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Каен – Бордо, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Рен – Лил, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Бристъл Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Ним – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *