ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 АВГУСТ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Хартиени жерави, детски тв филм /Япония, 2016 г./ 06:15 Търсачи на реликви, тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения”, тв филм /7 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 2, документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Парижката кухня на Триш 2, документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60: Недялко Йорданов и Емил Табаков /п/ 13:40 Супер камери, документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс, анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2, 22-сериен тв филм /копродукция, 2000 г./, режисьор Иън Тойнтън, в ролите Тиа Карере, Крисчън Анхолт, Линди Бут и др. 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас, регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Обзор УЕФА Лига Европа 17:10 Как е устроена Вселената 2, документална поредица 18:00 По света и у нас 18:15 Знаете ли, че… 18:30 Спорт тото 19:00 Европа днес 19:10 Корпорация “Приключения”, тв филм /8 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 3, тв филм /23, последен епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 2, тв филм /9 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел, 10-сериен тв филм /Русия, 2013 г./, 1 епизод, режисьори Вадим Перелман и Тимур Вайнщейн, в ролите Владимир Машков, Елена Лядова, Евгений Миронов, Сергей Гармаш и др. (16) 00:20 БНТ на 60: Недялко Йорданов и Емил Табаков/п/ 01:20 България от край до край 2 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 3, тв филм /23, последен епизод /п/ (12) 02:35 Обзор УЕФА Лига Европа /п/ 03:15 Знаете ли, че… /п/ 03:25 Европа днес /п/ 03:35 Извън играта Георги Мамалев/п/ 04:05 Династията на Борджиите 2, тв филм /9 епизод/п/ (16) 04:55 Пепел, тв филм /1 епизод/п/ (16)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.7 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.60 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.138 – 140 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.21 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.34 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.28 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2, еп.1 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.22 01:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.1 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.1 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.1

bTV Action
05:15 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.1 – 4 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.3 09:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.12 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.3 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.9 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.19, 20 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.4 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.13 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа 1/8-финал: Севиля – Рома 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа 1/8-финал (реванш): Базел – Айнтрахт 00:00 Лига Европа – обзор 00:30 “Ловец на демони” – фентъзи, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Мендес, в ролите Долф Лундгрен, Кристина Клийб, Тони Бентли Сара Чок и др. [16+] 02:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 03:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 03:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 04:30 “Готъм” – сериал, с.3, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.19, 20 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Бедни, но богати” – комедия (Италия, 2016), режисьор Фаусто Брици, в ролите: Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Бебо Сторти, Милуд Мурад Бенамара и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.3, 4 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.51 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.4 20:30 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.15, 16 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.3, еп.4 22:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.3 еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.21, 22 00:00 “Бедни, но богати” /п/ – комедия (Италия, 2016) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Розамунде Пилхер: Проблеми в Рая” – с уч. на Улрике Фолкерц, Дирк Мартенс, Пола Шрам и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 18 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 4 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 11:00 Футбол: Астън Вила – Манчестър Сити, финал за Карабао къп (2019-20) /п/ 13:00 Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Арсенал – Челси, финал за Купата на Футболната асоциация /п/ 17:00 Футбол: Финален плейоф на Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Нотингам Форест – Манчестър Юнайтед (1998-99) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 32-ри епизод 23:00 Футбол: Енерги Котбус – Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Бизнес новини” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *