ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната документална поредица /5 епизод/ 13:25 Роден в робство – документален филм /България, 2006 г./, режисьор Костадин Бонев 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /38 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Джаз Динамос /Великобритания/ Международен джаз фестивал – Банско 2019 00:30 Скрийте усмивките си игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Даниъл Патрик Карбоун, в ролите Райън Джоунс, Нейтън Варнсън, Колм О’ Лиъри и др. 01:50 Култура.БГ /п/ 02:50 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:00 Дойче Веле: Шифт 04:15 Още от деня /п/ 04:55 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.8 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.3 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.26 16:00 “Спасители в планината” – сериал, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.28 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.38 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.16 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.2 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.20 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6, еп.7 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.11

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.19 – 22 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.1 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.6 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.13 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.7 13:00 “Ден на подбора” – драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Чи Макбрайд, Розана Аркет, Сам Елиът, Елън Бърстин и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.2 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.7 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.8 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Бързи и яростни 7” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др. 00:30 “Наркос” – сериал, еп.4 01:30 “Готъм” – сериал, с.3, еп.14 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.2 03:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.8 04:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10

bTV Comedy
05:00 “Любимци” /п/ – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.11, 12 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу (2019 пролет), еп.20, 21 10:00 “Всички мои мъже” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Хали Майърс-Шайър, в ролите Рийз Уидърспун, Лейк Бел, Майкъл Шийн, Нат Улф, Кристин Уудс, Кандис Бъргън, Пико Алекзандър и др. 12:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 13:00 “Фитнес” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.119 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.13, 14 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.5 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.12 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.2, 3 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.17, 18 00:00 “Всички мои мъже” /п/ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2017) 02:00 “Любимци” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13.30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, финал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Солихъл Муурс – Родъръм Юнайтед, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Хокей на лед: Барис – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 14:00 Футбол: Нортхямптън Таун – Нотс Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 15-и епизод /п/ 18:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 11-и епизод /п/ 19:00 Баскетбол: Калев – Енисей, мач от ВТБ лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:45 Футбол: Милуол – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Студио “Чемпиъншип”, директно 00:00 Баскетбол: Калев – Енисей, мач от ВТБ лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *