Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 МАЙ

БНТ

05.40До сърцето II – детски тв филм /България, 2017г./
06.00Не се мотай в краката ми – детски тв филм /България, 1987г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Райнова, Жана Караиванова, Стефан Данаилов, Васил Банов, Павел Поппандов и др.
07.00Денят на храбростта – празничен блок
12.00По света и у нас
12.30″Рано рани Свети Георги” – фолклорен филм /България, 2015г./, режисьор Явор Бобев
13.25″Рицар без броня” – игрален филм /България, 1966 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Апостол Карамитев, Олег Ковачев, Мария, Русалиева, Цвятко Николов, Таня Масалитинова и др.
14.40″Генералът във фрак” – документален филм за ген. Владимир Стойчев
15.25″Тримата от запаса” – игрален филм /България, 1971г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Кирил Господинов, Стойчо Мазгалов, Тюнде Сабо, Вълчо Камарашев и др.
17.00Парад на военните духови оркестри
18.45Спорт ТОТО
19.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20.00По света и у нас
20.45Спортни новини
21.00Питай БНТ
21.30Студио “УЕФА Лига Европа”
22.00Футбол: Полуфинална среща-реванш от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване
00.15Смяна на местата
01.15Скъперникът игрален филм /п/
02.45Иде нашенската музика /п/
03.45Пътеки /п/
04.40Вечната музика /п/
05.10Туризъм.бг /п/

bTV

05.15″Кубо и пътят на самурая” – анимация, преключенски, семеен (САЩ, 2015), режисьор Травис Найт
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30„Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30„Лудо-младо“ – концерт на Деси Добрева (2018 г.)
15.00″Добра година” – романтичен, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Аби Корниш, Албърт Фини, Рейф Спол, Том Холандър, Марион Котияр, Валерия Бруни Тедески и др.
17.00″Мики Синьото око” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор Кели Мейкин, в ролите: Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джеймс Кан, Бърт Янг, Джоузеф Витерели и др
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.88
21.00„Бригада Нов дом“ – социален проект, с.5 (последен епизод)
22.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30bTV Новините – късна емисия
00.00„Двама мъже и половина” – сериал, еп.5, 6
01.00„Островът на Пиетро“ – сериал, с.3 еп.3
02.00„Преди обед” /п./ – токшоу
04.10„Втори шанс“ – сериал, с.2 еп.29
05.40„Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.10

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.2 – 5
08.00″Монк” – сериал, с.8 еп.9
09.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.9
10.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.7
11.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.12
12.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.19
13.00″Тайните на дъщеря ми” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джем Гарард, в ролите: Джоузи Дейвис, Тиера Сковби, Али Сковби, Камерън Банкрофт и др.
15.00″Монк” – сериал, с.8 еп.10
16.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.10
17.00″Последният кораб” – сериал, с.4 еп.1
18.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.13
19.00Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.8
20.00″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.3
21.00bTV Новините
21.45Студио “Лига Европа”
22.00Пряко, УЕФА Лига Европа, полуфинал (реванш): Рома – Манчестър Юнайтед
00.00Лига Европа, обзор
00.15″Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.3
01.15″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.13
02.15″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.8
03.15″Последният кораб” – сериал, с.4 еп.1
04.15″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.10
05.15″Монк” – сериал, с.8 еп.10

bTV Comedy

06.00″По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.6
07.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
08.00″По средата” /п./ – сериал
08.30″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
09.30″Хотел Елеон” /п./ – сериал
10.00″Том и Джери: Шпионска мисия” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун
11.30″По средата” /п./ – сериал
12.00″Приятели” /п./ – сериал
13.00″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
14.00″Хотел Елеон” /п./ – сериал
14.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
15.30″Новите съседи” /п./ – сериал
17.00″Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
18.00″Приятели” – сериал, с.5 еп.18, 19
19.00″По средата” – сериал, с.9 еп.3
19.30″Новите съседи” – сериал, с.9 еп.3
21.00″Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.12
22.00″Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.20, 21
23.00″Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.15, 16
00.00″Служител на месеца” – драма, комедия (САЩ, 2004), режисьор Мич Раус, в ролите: Мат Дилън, Стив Зан, Кристина Апългейт, Джей Легет, Питър Джейсън, Дейв Фоули, Мич Раус и др. [16+]
02.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
03.00″Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу
04.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
05.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

Nova TV

07.00″Здравей, България” – сутрешен блок
12.00Новините на NOVA
12.30″Макс 2″ – с уч. на Зейн Остин, Франческа Капалди, Рийз Алекзандър, Локлин Мънро и др.
14.10″Твоите, моите и нашите” – с уч. на Денис Куейд, Рене Русо, Джери ОКонъл, Даниел Панабейкър, Шон Ферис, Рип Торн и др.
16.00Новините на NOVA
16.10″Пресечна точка” – публицистично шоу
17.00″Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00″Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00″Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30″Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00Новините на NOVA
23.30″Черният списък” – сериал, сезон 1
00.30″Добрата съпруга” – сериал, сезон 2
01.30″Бегълци от бъдещето” – сериал
02.30″Завинаги свързани” – сериал
03.30„Намери ме” – сериал /п/
04.30″Помпей” – с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале Акиной-Агбадже, Джесика Лукас и др.
06.00″Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/

Nova Sport

10.00Футбол: Борусия Дортмунд – Холщайн Кийл Купа на Германия, полуфинал – /п/
12.00Футбол: Арис – Олимпиакос 33 кръг Супер лига на Гърция – /п/
14.00Баскетбол: Уникаха – Ховентут 35 кръг Испанска баскетболна лига – /п/
16.00Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №7 – /п/
18.00Футбол: Ал Сад – Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021) – /п/
20.00Футбол: Челси – Манчестър Сити Купа на Футболната асоциация, полуфинал – /п/
21.55Новини
22.00Професионална борба: “Челен сблъсък” 18 епизод предаване на WWE (2021)
23.00Футбол: АЕК – ПАОК 33 кръг Супер лига на Гърция – /п/
01.00Чемпиъншип: Обзор 45 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/
01.30Еротичен телепазар

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *