ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Как стигнахме до тук документален филм /3 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Как стигнахме до тук документален филм /4 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Комисар Монталбано: Въртележката на заблудите игрален филм /Италия, 2018г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота, Мириам Далмацио и др. (12) 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 тв филм /5 епизод/(14) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни /п/ 02:20 Комисар Монталбано: Въртележката на заблудите игрален филм /п/ (12) 04:15 Брат за брата 2 тв филм /5 епизод/(14)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Трансформърс Прайм” – анимация, сериал, с.3 еп.6 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.42 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп.59 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп.43 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.84 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.26 21:00 “Смени жената” – семейно риалити, с.3 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.8 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.47, 48 01:50 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Карбовски: Втори план” /п./ – документална поредица 04:50 “Опасни улици” /п./ – сериал, с.12 еп.61

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п./ – сериал, с.2 еп.11 06:00 Анимационен блок Nickelodeon: “Чудовища срещу извънземни” /п./ – анимация, еп.23, 24 07:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация, еп.25, 26 08:00 “Монк” /п./ – сериал, с.2 еп.9 09:00 “Мъртва точка” /п./ – сериал, с.2 еп.11 10:00 “Супергърл” /п./ – сериал, еп.18 11:00 “Тежки престъпления” /п./ – сериал, с.5 еп.4 12:00 “Кости” /п./ – сериал, с.11 еп.6 13:00 “Кобра” /п./ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1986), режисьор Джордж Косматос, в ролите Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони, Анрю Робинсън, Вал Ейвъри и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.10 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.12 17:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.7 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, еп.19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.6 еп.8 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, Шампионска лига (1/8-финал, реванш): ПСЖ – Манчестър Юнайтед, коментатор Никола Кацаров 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига (1/8-финал, реванш): Порто – Рома /запис/, коментатор Петър Мисов 02:15 “Монк” /п./ – сериал, с.2 еп.10 03:15 “Кости” /п./ – сериал, с.11 еп.7 04:15 “Тежки престъпления” /п./ – сериал, с.5 еп.5

bTV Comedy
06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.19, 20 07:00 “По средата” /п./ – сериал 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.5 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Новаци” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майк Милс, в ролите: Кристофър Плъмър, Юън Макгрегър, Мелани Лоран, Горан Вишнич и др. 12:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2017) 18:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2 еп.8, 9 19:00 “По средата” – сериал, с.6 еп.5, 6 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8 еп.2 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.6 еп.15, 16 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 еп.7, 8 00:00 “Новаци” /п./ 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, 7 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити, 2 сезон 22:00 “Женени от пръв поглед” – риалити, 2 сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 00:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Каен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Лил – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Саутенд Юнайтед – Барнзли, мач от английската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 29-и епизод, повторение 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 25-и епизод, повторение 22:15 Футбол: Анже – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *