ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 МАРТ

БНТ

05:30 Още от деня, коментарно предаване/п/ 06:00 Заместникът, детски тв филм /п/ 06:20 Рицар без броня, детски игрален филм /България, 1965 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите Олег Ковачев, Апостол Карамитев, Мария Русалиева, Цвятко Николов и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Пътят на воина, документален филм за отец Георги Пейчев /България, 2017 г./, режисьор Христо Димитров-Хиндо 15:30 Книга на книгите, анимационен филм /11 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 72-те най-сладки животни, документална поредица 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Изнудване, игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Фил Волкън, в ролите: Дани Глоувър, Ейон Бейли, Баркад Абди и др. 01:10 БНТ на 60 /п/ 02:10 Там, където никога не съм живял, игрален филм /п/ (12) 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV

05:40 “Комиците и приятели” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.7 06:30 “Бастиони на властта” – документален филм (Германия), част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.18 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “К-9” – екшън, комедия (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.6 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Диагноза: Секси!” – комедия (Китай, САЩ, 2018), режисьори Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др. 22:10 “Бандата на Оушън” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Джулия Робъртс и др. 00:40 “Професия жиголо” – романтичен, комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Аштън Къчър, Ан Хейш, Маргарита Левиева, Себастиан Стан и др. [16+] 02:40 “Приятели” /п/ – сериал, с.5, еп.18 03:10 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4, еп.3 – 6 08:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.6 – 8 11:00 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.13 11:30 “Смъртоносен пациент” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Род Робъртс, в ролите Бри Уилямсън, Марк Хапка, Лора Райт, Броуди Хъцлър и др. 13:15 “Битка Лос Анджелис: Световна инвазия” – фантастика, екшън (САЩ, 2011), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Ерън Екхарт, Мишел Родригес, Рамон Родригес, Уил Ротаар, Кори Хардрикт, Бриджит Мойнахан, Ноел Фишър, Майкъл Пеня и др. 15:30 “Червената линия” – сериал, еп.4, 5 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.14 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.2 18:45 “Код “Меркурий” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Брус Уилис, Ким Дикънс, Алек Болдуин, Мико Хюз и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 00:15 “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+] 02:15 “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+] 04:00 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.14 04:30 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.6, 7

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.17, 18 07:00 “Маркъс” – сериал, с.2, еп.8, 9 08:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.10 – 13 10:00 “От глупав по-глупав” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Питър Фарели, в ролите Джим Кери, Джеф Даниълс, Лорън Холи, Майк Стар, Карън Дъфи, Брейди Блум и др. 12:00 “Щъркели” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Никълъс Столър и Дъг Суийтланд 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Психоложки” /п/ – сериал 19:30 “Съни Бийч” – сериал, еп.1 20:30 “Ледена епоха” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салданя 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, с.2, еп.8, 9 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 04:00 “Супермаркет” – сериал

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Привидения в замъка” – с уч. на Еди Мърфи, Терънс Стамп, Натали Паркър, Марша Томпсън, Дженифър Тили и др. 14:45 “В ритъма на танца” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джена Дюан, Марио, Дрю Сидора, Хеви Ди, Деймиън Радклиф и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Мистър и мисис Смит” – с уч. на Брад Пит, Анджелина Джоли, Винс Вон, Адам Броуди, Кери Уошингтън, Мишел Монахан и др. 22:30 “Джон Картър: Между два свята” – с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др. 01:00 “Последният легион” – с уч. Колин Фърт, Бен Кингсли, Айшвария Рей, Джон Хана, Кевин Маккид, Питър Мълан и др. 02:40 “В ритъма на танца” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джена Дюан, Марио, Дрю Сидора, Хеви Ди, Деймиън Радклиф и др. /п/ 04:15 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4

Nova Sport

10:00 Тенис Купа Дейвис 2021 /п/ 12:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Кардиф Сити Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Уотфорд – Нотингам Форест Чемпиъншип – директно 16:30 Тенис Купа Дейвис 2021 – директно 22:25 Новини 22:30 Професионална борба: “Разбиване”, предаване на WWE (2021) 23:30 Футбол: Суонси Сити – Мидълзбро Чемпиъншип, запис 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов/п/ 01:05 Карай направо/п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *