Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Неупиваема чаша – документален филм /България, 2019 г./, режисьор Румяна Ангелакова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /17 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Равносметките на прехода: Силовата редакция на прехода – документален филм /България, 2014 г./, режисьор Милена Гетова 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:25 Съкровище в двореца – тв филм /17 епизод /п/ 03:35 Библиотеката /п/ 04:35 Днес и утре

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.12 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.49 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.4 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, еп.16 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.2 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.11 – 14 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.1 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.5 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.15 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.32 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.5 13:00 “Херкулес и огненият кръг” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Дъг Лефлър, в ролите Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тони Китейн, Кевин Аткинсън, Стефани Барет и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.2 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.6 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.6 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.1 19:00 “УЕФА Шампионска лига” – обзорно магазинно предаване 19:30 Студио “Шампионска лига” 19:55 Пряко, Шампионска лига: Локомотив Москва – Ювентус 22:00 Пряко, Шампионска лига: Реал Мадрид – Галатасарай 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига, обзор 01:45 Шампионска лига /запис/: Аталанта – Манчестър Сити 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.2 04:30 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.1

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6, еп.7, 8 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 08:30 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Преспав” – сериал 10:00 “Хартиени градове” – романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 14:30 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.97 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.3 18:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.9, еп.18, 19 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.9 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.48 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.2, 3 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.14, 15 00:00 Хартиени градове” /п/ – романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лутън Таун – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Желона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Стоук Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Уигън Атлетик – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 12-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 7-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 2-ри епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 45-и епизод 23:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Автодор, мач от ВТБ лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *