Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ОКТОМВРИ

 bTV

05:00 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.3, 4 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.13, 14 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 13:00 “Как да разкараш гаджето за 10 дни” – романтичен, комедия (САЩ, Германия, 2003), режисьор Доналд Петри, в ролите: Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Майкъл Мичъл, Шалом Харлоу, Адам Голдбърг и др. 15:20 “Бейб” – фентъзи, комедия, семеен (Австралия, САЩ, 1995), режисьор Крис Нунън, в ролите: Джеймс Кромуел, Магда Шубански, Зоуи Бъртън, Пол Годърд, Британи Бърнс и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.6 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Гравитация” – фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни 00:20 “Мъже за пример” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Фишър Стивънс, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Уокън, Алън Аркин, Джулиана Маргулис, Марк Марголис, Луси Пънч и др. 02:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сезон за любов” (премиера) – с уч. на Отъм Рийсър, Марк Блукас, Шели Томсън, Лола Фланъри и др. 14:10 “Сватбен марш: Посрещнете булката” (премиера) – с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Габриел Милър, Сара Грей и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Агент под прикритие” – с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Били Рей Сайръс, Магнус Шевинг, Алина Фоли, Уил Шадли, Джордж Лопез и др. 22:00 “Херкулес”- с уч. на Дуейн Джонсън, Джон Хърт, Иън Макшейн, Руфъс Сюъл, Ребека Фъргюсън, Джоузеф Файнс и др. 00:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:30 “Сезон за любов” – с уч. на Отъм Рийсър, Марк Блукас, Шели Томсън, Лола Фланъри и др. /п/ 02:20 “Сватбен марш: Посрещнете булката” – с уч. Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Габриел Милър, Сара Грей и др./п/ 04:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.15 – 17 07:30 “Монк” – сериал, с.4 еп.12 – 14 10:30 “Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма” – екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, Германия, 2011), режисьор Жером Сал, в ролите: Томер Сисли, Шарън Стоун, Улрих Тукур, Анатол Таубман, Вероника Росати, Мики Манойлович, Дмитрий Назаров и др. 12:45 “Последният учител” – екшън, спортен (Китай, 2015), режисьор Хаофън Хай, в ролите: Фан Ляо, Джиа Сон, Венли Цзан, Ши-чи Кин и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.9, 10 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.28 17:30 “Да знаеш как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.3 18:00 “Денят на независимостта” – фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Уил Смит, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Робърт Лоджиа, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Денят на независимостта: Нова заплаха” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и др. 00:15 “Клетка” – хорър, екшън (САЩ, 2016), режисьор Тод Уилямс, в ролите: Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Изабел Фърман, Кларк Саруло, Стейси Кийч и др. [14+] 02:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.9, 10 04:15 “Мъжът с железните юмруци” – екшън (САЩ, Хонконг, 2012), режисьор Робърт Дигс-RZA, в ролите: Ръсел Кроу, Луси Лиу, Робърт Дигс-RZA, Дейв Батиста, Джейми Чънг, Илай Рот, Даниел Ву и др. [16+]

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.7, 8 07:00 “Барби и скъпоценните делфини” – сериал, анимация 08:00 “Томас и приятели” – сериал, еп.2 – 5 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.11, 12 10:00 “Баща на четирима: Щура ваканция” – комедия, семеен (Дания, 2015), режисьор Джакомо Кампеото, в ролите: Сигурд Филип Далгас, Емили Вернер Земелрот, Каролин Хам, Расмус Йонбек и др. 12:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, в ролите: Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, еп.8 15:00 “Гранд” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Бетовен става известен” – комедия, семеен (САЩ, 2008), режисьор Майк Елиът, в ролите: Джонатан Силвърман, Дженифър Финиган, Мойзес Ариас, Еди Грифин и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, еп.8 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:00 “Гранд” – сериал 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Фулъм – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Рединг, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бирмингам Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 3-ти ден /п/ 18:30 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 4-и ден /п/ 19:00 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 5-и ден /п/ 19:30 Баскетбол: Баскония – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 9-и епизод 22:00 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 Документален филм на Канал 3 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Холивуд” – /п/ 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Документален филм на Канал 3 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” с Наделина Анева – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 Документален филм на Канал 3 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата 13:00 Библиотеката 14:00 Цветовете на гласа документален филм /България, 2014г./, режисьор Росен Елезов 15:30 Господин Селфридж 2 тв филм /7 и 8 епизод/п/ (12) 17:05 Как да правим изумителни снимки? документална поредица 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 В кадър /п/ 21:00 Опасен чар игрален филм /България, 1984г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Татяна Лолова, Стефан Мавродиев и др. 22:30 По света и у нас 22:40 Остатъчни образи игрален филм /Полша, 2016 г./, режисьор Анджей Вайда, в ролите: Богуслав Линда, Бронислава Замаховска, Жофия Вихлач и др. 00:20 Студио “Х”: Две легенди тв филм /1 епизод/п/(12) 01:50 Мъж на годината игрален филм /п/ (14) 03:30 Династията Романови документална поредица /4 епизод/ /п/ 04:25 Шифт 04:40 Отблизо с Мира /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *