ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:35 Япония днес /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Колобър тв филм /България, 2001 г./, режисьор Сотир Гелев, в ролите Борислав Чучков, Виктория Терзийска, Иван Ласкин и др. 07:00 История.bg Александър Батенберг – първият, младият, прогоненият/п/ 08:00 По света и у нас – Информационна емисия 08:15 Денят на Съединението – празничен блок с включвания от Студио “Аполония” 12:00 По света и у нас – Информационна емисия 12:30 Фолклорна магия – концерт от Националния фестивал за народно творчество 14:30 Съдията: 1884 – юлий, август – игрален филм /България, 1986 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите Георги Черкелов, Джоко Росич, Цако Дачев, Васил Банов и др. 16:00 Тримата концертмайстори – концерт от цикъла “Концертмайсторите” в рамките на Европейския музикален фестивал 17:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 18:00 България от край до край 6 /п/ 18:30 Спорт тото 19:00 Часът на нашето Съединение – документален филм /България, 2005 г./, режисьор Светослав Овчаров 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – Информационна емисия 20:30 Тържествена заря-проверка по повод 133 години от Съединението – пряко предаване от площад “Съединение” в Пловдив 21:20 Студио Футбол Коментарно предаване 21:45 Футбол: Словения – България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” – пряко предаване от Любляна /Словения/ 23:35 Студио Футбол – Коментарно предаване 00:25 Обзор “Лига на нациите” 00:55 Здравето отблизо /най-доброто/ 02:05 Черните овце – тв филм /2 епизод/п/ (14) 03:15 Изкуството на 21 век 03:45 Съкровище в двореца – тв филм /51 и 52 епизод/п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели”/п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Бургас и морето” – концерт (2018) 14:30 “Чудо сред ледовете” – драма, романтичен ( САЩ, Великобритания, 2012), режисьор Кен Куопис, актьори Дрю Баримор, Джон Красински, Тед Дансън, Стивън Рут, Винеса Шоу, Тим Блейк Нелсън, Андрю Дейли, Кристен Бел и др. 16:30 “Ритни камбаната с финес” – драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор Роб Райнър, актьори Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман и др. 17:50 Спорт тото 18:00 “Ритни камбаната с финес” (продължение) – драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор Роб Райнър, актьори Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Концерт на Билла (2018) 22:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп.19 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.5, еп.13,14 01:00 “Друговремец” – сериал, с.2, еп.3 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 49

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 4 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Готъм” – сериал, еп.17 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 4 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.13 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп. 5 12:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.8 13:00 “Тайни” – трилър (Канада, 2014) , режисьор Къртис Крауфорд, актьори Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др. 15:00 “Готъм” – сериал, еп.18 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 5 17:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.9 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.6 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.14 20:00 “Кости” – сериал , с.11, еп. 14 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Последно убежище” – екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011 г., режисьор Алистър Грирсан, актьори Ричард Роксбърг, Йоан Гръфъд, Рийс Уейкфилд, Елис Паркинсън, Елисън Кретчли, Даниел Уили, Кристофър Бейкър, Джон Гарвин, Шон Донахи и др. 00:15 “Кости” – сериал , с.11, еп. 14 01:15 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.14 02:15 “Краят на смяната” – драма, криминален, екшън (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Айър, актьори Джейк Джиленхол, Коуди Хорн, Дейвид Харбър, Ана Кендрик, Майкъл Пеня и др. 04:30 “Монк” – сериал, с.4, еп.6

bTV Comedy
05:00 “Шегаджии” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.3 07:00 “Шегаджии” – сериал, с.3 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 09:30 “Домашен арест” – сериал, с.1 10:00 “Аз, проклетникът 2” – комедия, анимация (САЩ, 2013), режисьори Пиер Кофин, Крис Рено 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Бруклин 99” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 22:00 “Бруклин 99” – сериал, с.1 23:00 Премиера: “Любимци” – сериал, с.1 00:00 “Хавайски сън в лятна нощ” – комедия, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Хари Кейсън, актьори Моани Айпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес и др. 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 04:00 “Любимци” – сериал

Nova TV
06:00 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Убийства в Мидсъмър” (премиера) – сериен филм, сезон 20 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Самолети” – анимационен филм 14:15 “Красавицата и Звяра” – анимационен филм 16:00 “Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника”- с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О’Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др. 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Дъвка за балончета” (премиера) – с уч. на Иван Юруков, Теодора Духовникова, Валентин Ганев, Диана Димитрова, Жорета Николова, Малин Кръстев, Аглея Гумнерова, Андрея Захариев, Валентин Александров, Калоян Лало и др. 22:15 “Звезден прах” – с уч. на Мишел Пфайфър, Робърт Де Ниро, Клеър Дейнс, Чарли Кокс, Сиена Милър, Питър О’Тул, Рики Джървейс и др. 00:50 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон 01:50 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:50 “Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника”- с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О’Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Баскония – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Ним – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Страсбург – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Уест Бромич Албиън – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Патарински Live” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:30 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Всеки следобед” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Всеки следобед 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:40 “Спорт в обектива”/п/ 01:15-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *