ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 СЕПТЕМВРИ


БНТ

05:20 “Легендата за Оз: Завръщането на Дороти” – анимация, музикален, семеен (САЩ, Индия, 2013), режисьори Уил Фин и Даниел Сейнт Пиер 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Бургас и морето” – концерт 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.3 14:30 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България 2012), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Саня Борисова, Любомир Ковачев, Асен Блатечки, Валентин Гошев, Елен Колева, Кристоф Ламбер, Катрин Готие и др. 16:40 “Кухня в Париж” – комедия (Русия, 2014), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Дмитрий Назаров, Марк Богатирьов, Елена Подкаминская, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Венсан Перес, Михаил Тарабукин и др. 17:50 Спорт тото 18:00 “Кухня в Париж” (продължение) 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, старт на сезон 5 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.3 00:20 “Стрелата” – сериал, еп.19 01:10 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.3 01:40 bTV Новините /п/ 02:10 “Преди обед” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 15 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Босът на бисквитките” – с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, 14:20 “Заседнали в рая” – с уч. на Ванеса Марсил, Синди Пикет, Джеймс Дентън и др. 16:20 “Виж кой говори пак” – с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Елиас Котеас и др. 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 21:40 “Игри на волята: България” – коментарно студио 23:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 00:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 15 01:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 02:00 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Босът на бисквитките” – с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, Маккензи Фой, Лейни Казан и др. п/

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.14, 15 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Българи на три морета” /п/ – туристическо риалити (2016), еп.2 10:00 “Нова в града” – романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2009), режисьор Джонас Елмър, в ролите: Рене Зелуегър, Хари Коник мл., Шабан Фалън, Джей Кей Симънс, Франсис Конрой и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 13:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.41 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.54 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.29, 30 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.6 еп.22, 23 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7 еп.5 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.5 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.10, 11 23:00 Премиера: “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.13, 14 00:00 “Нова в града” /п/ – романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2009) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.17 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.17 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.13 12:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.4 13:00 “Внимавай с бавачката” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Чад Кроучък, в ролите: Ашли Скот, Мич Райън, Уди Джефрис, Джордана Ларджи и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.4 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.18 17:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.5 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+] 00:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.8 01:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.2 02:15 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.4 03:15 “Стоте” – сериал, с.3 еп.5 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.14

Nova Sport

10:00 Футбол: Бристъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Гран Канария – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Брентфорд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Кардиф Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:00 Законът на Дойл 2 тв филм /8 епизод/п/ (12) 05:45 Антарктика документалена поредица 06:00 България от край до край 8 /п/ 06:30 Децата на Балканите с духовност в Европа документален филм 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg Реформаторът /Петко Каравелов/п/ 09:45 Доктор Петър Берон двусериен тв филм /България, 1984г./, 1 и 2 част, режисьор Нина Минкова, в ролите: Никола Хаджийски, Андрей Турлаков, Мария Каварджикова и др. 11:50 10 000 крачки: Областното събрание на Източна Румелия 12:00 По света и у нас 12:30 Фолклорна танцова панорама 13:30 Тигърчето игрален филм /България, 1973г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Владко Василев, Невена Коканова, Васил Михайлов и др. 14:55 Концерт на група “Фондацията” 16:20 България от край до край 8 16:50 Спасението игрален филм /България, 1984г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Коста Цонев, Ян Новицки, Невена Коканова, Стойчо Мазгалов и др. 18:50 Похвално слово за консерватизма на българите документален филм /България, 2003г./, режисьор Светослав Овчаров 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Тържествена заря-проверка по повод 134 години от Съединението пряко предаване от площад “Съединение” в Пловдив 21:20 Врагове игрален филм /България, 2017г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Стефан Мавродиев и др. (12) 22:55 Концерт на група “Ахат” 00:25 Имало едно време един уестърн игрален филм /България, 2015г./, режисьор Борис Деспотов, в ролите: Клаудия Кардинале, Диана Паскалиева, Алекс Брендемюл, Францеск Гаридо, Хосе Ново и др. 02:00 История.bg Реформаторът /п/ 03:00 Изкуството на 21 век 03:35 Туристически маршрути 04:00 България от край до край 8 /п/ 04:30 Островът на Маккинзи игрален филм /п/

0709

bTV

05:40 “До­ма­шен арест” /п/ – се­риал 06:00 “Мал­ко­то По­ни: Прия­телс­тво­то е ма­гия” – се­риал, ани­ма­ция, с.2 еп.13, 14 07:00 “Два­ма мъ­же и по­ло­ви­на” – се­риал, с.2 еп.19, 20 08:00 “Та­зи съ­бо­та и не­деля” /най-доб­ро­то/ 11:00 “Cool…T” /най-доб­ро­то/ 12:00 bTV Но­ви­ни­те – обе­дна еми­сия 12:30 “Не­поз­на­ти­ТЕ” – до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца 13:00 “Трес­ка за шоу” – му­зи­ка­лен, дра­ма, ро­ман­ти­чен (САЩ, 2000), ре­жи­сьор Ни­къ­лъс Хай­тнър, в ро­ли­те: Ама­нда Шул, Итън Сти­фъл, Са­ша Ра­дец­ки, Пи­тър Га­ла­хър, До­на Мър­фи, Зоуи Сал­да­на, Джеф­ри Сим­псън и др. 15:30 “Ала­ми­нут: Доб­ре дош­ли в Бъл­га­рия” – скеч шоу 16:00 “Мар­ма­лад” – ток­шоу, старт на се­зон 6 18:00 “Кар­бов­ски: Вто­ри план” – до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца с во­дещ Мар­тин Кар­бов­ски, старт на се­зон 7 19:00 bTV Но­ви­ни­те – цен­трал­на еми­сия 19:25 bTV Ре­пор­те­ри­те /п/ 20:00 “Бър­зи и ярос­тни 7” – ек­шън, три­лър (САЩ, 2015), ре­жи­сьор Джеймс Уан, в ро­ли­те: Вин Ди­зел, Пол Уо­кър, Дуейн Джон­сън, Ми­шел Род­ри­гес, Джор­да­на Брус­тър, Тай­рийз Гиб­сън, Лу­да­кис, Ел­са Па­та­ки, Джей­сън Стей­тъм, Джай­мън Хаун­су и др. 22:50 “300: Въз­хо­дът на ед­на им­пе­рия” – фен­тъ­зи, ек­шън (САЩ, 2014), ре­жи­сьор Ноам Мъ­ро, в ро­ли­те: Съ­ли­ван Стей­пъл­тън, Ева Грийн, Ли­на Хий­ди, Ханс Ма­ти­сън, Дей­вид Уе­нъм, Род­ри­го Сан­то­ро, Ка­лън Мъл­ви, Джак О`Ко­нъл и др. [14+] 00:50 “Не­ви­ди­мия” – ек­шън, кри­ми­на­лен (САЩ, 1996), ре­жи­сьор Джон Грей, в ро­ли­те: Сти­вън Се­гал, Кий­нън Ай­въ­ри Уе­йънс, Боб Гън­тън, Бра­йън Кокс, Ми­шел Джон­сън, Сти­вън То­бо­лов­ски и др. 02:30 “Кар­бов­ски: Вто­ри план” /п/ 03:20 “Мар­ма­лад” /п/

Nova TV

05:20 “Виж кой го­во­ри пак” – с уч. на Джон Тра­вол­та, Кър­сти Али, Оли­мпия Ду­ка­кис, Ел­иас Ко­теас и др. /п/ 07:00 “Чер­на лю­бов” – се­риен филм 08:00 “Съ­бу­ди се” – пре­да­ва­не 11:00 “Съ­де­бен спор” – пре­да­ва­не на NOVA 12:00 Но­ви­ни­те на NOVA 12:30 Те­ма­та на NOVA 12:50 “Мо­би Дик”- с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, До­налд Съ­дър­ланд, Чар­ли Кокс, Джи­лиан Ан­дер­сън, Еди Мар­сан и др., пър­ва част 15:00 “Прин­цът и аз: Прик­лю­че­ния в рая” – с уч. на Кам Хес­кин, Крис Гиър, Джо­на­тан Фърт, Се­ли­на Ло и др. 17:00 “Съд­би на кръс­то­път” – пре­да­ва­не на NOVA 17:55 “Тег­ле­не на Ло­то 5 от 35 – “Злат­на­та топ­ка” 18:00 “Ни­чия земя” – пре­да­ва­не 19:00 Но­ви­ни­те на NOVA – цен­трал­на еми­сия 19:30 НА­ЦИО­НАЛ­НА ЛО­ТА­РИЯ 20:00 “Хитч” – с уч. на Уил Смит, Ева Мен­дес, Ке­вин Джеймс, Джу­ли Ан Еме­ри, Адам Ар­кин и др. 22:30 “S.W.A.T. – Спе­циа­лен от­ряд”- с уч. на Са­мюел Джак­сън, Ко­лин Фа­рел, Ми­шел Род­ри­гес, Ел Ел Кул Джей, Дже­ръ­ми Ре­нър, Оли­вър Мар­ти­нес и др. 01:00 “Мо­би Дик”- с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, До­налд Съ­дър­ланд, Чар­ли Кокс, Джи­лиан Ан­дер­сън, Еди Мар­сан и др., пър­ва част /п/ 04:30 “За­сед­на­ли в рая” – с уч. на Ва­не­са Мар­сил, Син­ди Пи­кет, Джеймс Ден­тън и др. /п/

bTV Comedy

05:00 “Без пук­на­та па­ра” /п/ – се­риал 06:00 “Без пук­на­та па­ра” – се­риал, с.5 еп.16, 17 07:00 “Стъп­ка по стъп­ка” – се­риал 09:00 “Тео­рия за го­ле­мия взрив” – се­риал, с.4 еп.17, 18 10:00 “Бе­то­вен” – ко­ме­дия, се­меен (САЩ, 1992), ре­жи­сьор Бра­йън Ле­вант, в ро­ли­те: Чарлз Гро­дин, Бо­ни Хънт, Дейн Джоунс, Ни­кол Том, Оли­вър Плат, Стен­ли Ту­чи, Дей­вид Ду­хов­ни, Пат­ри­ша Хий­тън и др. 12:00 “Се­мей­ство Джоунс” – ек­шън, ко­ме­дия (САЩ, 2016), ре­жи­сьор Грег Мо­то­ла, в ро­ли­те: Гал Га­дот, Ай­ла Фи­шър, Джон Хем, Зак Га­ли­фа­на­кис, Ме­ри­бет Мон­ро, Дзяо Мин, Ари Ша­фир и др. 14:00 “Иг­ри­те на звез­ди­те” – гейм шоу с во­дещ Ка­те­ри­на Ев­ро, еп.14 15:00 “Хо­тел Ел­еон” – се­риал 16:00 “Но­ви­те съ­се­ди” – се­риал 19:30 “На гос­ти на тре­та­та пла­не­та” – се­риал 20:30 “Док­тор Прок­тор и ма­ши­на­та на вре­ме­то” – ко­ме­дия, фен­тъ­зи, се­меен (Нор­ве­гия, Гер­ма­ния, 2015), ре­жи­сьор Арилд Фрьо­лих, в ро­ли­те: Еми­ли Глай­стер, Ай­лиф Хе­лум Но­ра­кер, Гард Ай­дсволд, Крис­тин Груе и др. 22:30 “Чер­ве­но­то джу­дже” – се­риал, с.12 еп.2, 3 23:30 “Два­ма мъ­же и по­ло­ви­на” – се­риал 01:00 “Хо­тел Ел­еон” /п/ – се­риал 02:00 “Без пук­на­та па­ра” /п/ – се­риал 03:00 “Чер­ве­но­то джу­дже” /п/ – се­риал 04:00 “Тео­рия за го­ле­мия взрив” /п/ – се­риал

bTV Action

05:15 “Мър­тва точ­ка” – се­риал, с.3 еп.18 06:00 Ани­ма­цио­нен блок: “Джи Ай Джо: Ре­не­га­ти” – се­риал, еп.9 – 11 07:30 “Монк” – се­риал, с.3 еп.2 – 4 10:30 “Ди­вер­ген­ти” – фан­тас­ти­ка, прик­лю­чен­ски, мис­тъ­ри (САЩ, 2014), ре­жи­сьор Нийл Бър­гър, в ро­ли­те: Шей­лийн Ууд­ли, Тио Джеймс, Кейт Уин­слет, Аш­ли Джъд, Джей Кор­тни, Рей Сти­вън­сън, Зоуи Кра­виц, Ан­сел Ел­горт, Майлс Те­лър, Мъ­кай Фай­фър, Ма­ги Кю и др. 13:00 “Вул­кан” – фан­тас­ти­ка, ек­шън, дра­ма (САЩ, 1997), ре­жи­сьор Мик Джак­сън, в ро­ли­те: То­ми Лий Джоунс, Ан Хейш, Га­би Хоф­ман, Дон Чий­дъл, Джак­лин Ким, Кийт Дей­вид и др. 15:00 “Смър­то­нос­но оръ­жие” – се­риал, еп.9, 10 17:00 “Ди­ва­та му­ха” – пре­да­ва­не за ек­стрем­ни спор­то­ве, еп.23 17:30 “Ми­сия Моят Дом” – пре­да­ва­не за строи­телс­тво, ре­мон­ти, об­за­веж­да­не и ди­зайн /най-доб­ро­то/, еп.5 18:00 “4×4” – пре­да­ва­не за оф­роуд ав­то­мо­би­ли, с.3 еп.5 18:45 “Смър­то­нос­но влия­ние” – фан­тас­ти­ка, ек­шън, дра­ма (САЩ, 1998), ре­жи­сьор Ми­ми Ле­дър, в ро­ли­те: Ро­бърт Дю­вал, Теа Лео­ни, Илай­джа Ууд, Ва­не­са Ред­грейв, Мор­ган Фрий­ман, Джон Фав­ро, Дуг­рей Скот и др. 21:00 bTV Но­ви­ни­те 21:45 bTV Ре­пор­те­ри­те 22:00 Бан­да­та на Ек­шън: “Ла­би­рин­тът: Не­въз­мож­но бягство” – фан­тас­ти­ка, ек­шън, три­лър (САЩ, Ка­на­да, Ве­ли­коб­ри­та­ния, 2014), ре­жи­сьор Уес Бол, в ро­ли­те: Ди­лън О`Бра­йън, Кая Ско­де­ла­рио, Уил Пол­тър, То­мас Броу­ди-Санг­стър, Пат­ри­ша Клар­ксън, Ки Хонг Лий, Крис Ше­филд, Блейк Ку­пър и др. 00:15 “Смър­то­нос­на над­пре­ва­ра” – фан­тас­ти­ка, ек­шън, три­лър (САЩ, Гер­ма­ния, Ве­ли­коб­ри­та­ния, 2008), ре­жи­сьор Пол Ан­дер­сън, в ро­ли­те: Джей­сън Стей­тъм, Джоан Алън, Иън Мак­шейн, Тай­рийз Гиб­сън, На­та­ли Мар­ти­нес, Макс Ра­йън, Джей­сън Кларк и др. [14+] 02:15 “Смър­то­нос­но оръ­жие” – се­риал, еп.9, 10 04:00 “Жи­вот на­заем” – фан­тас­ти­ка, ек­шън, кри­ми­на­лен (САЩ, Ка­на­да, 2010), ре­жи­сьор Ми­гел Са­поч­ник, в ро­ли­те: Джуд Лоу, Фо­рест Уи­та­кър, Алис Бра­га, Лив Шрай­бър, Ка­рис ван Хау­тен, Чан­длър Кен­тър­бъ­ри, Джо Пин­гуи, Ли­за Ла­пи­ра и др. [14+]

Nova Sport

10:00 Фут­бол: Крю Але­кзан­дра – Ас­тън Ви­ла, мач от вто­ри кръг за Ка­ра­бао къп /п/ 12:00 “Но­ви­ни­те на Но­ва Спорт” – но­ви­ни, ин­тер­вю­та, ре­пор­та­жи 12:05 “Пе­та чет­върт”, об­зор на кръ­га в ис­пан­ска­та бас­кет­бол­на ли­га, 37-и епи­зод /п/ 12:30 Кла­си­ка от Вис­ша­та ли­га: Блек­бърн Роу­върс – Лес­тър Си­ти (1997-98) /п/ 13:00 Об­зор на кръ­га за Ку­па­та на Гер­ма­ния (2019-20), 1-ви епи­зод /п/ 13:30 Сту­дио “Ли­га 1”, ди­рек­тно 14:00 Фут­бол: Мил­тън Кийнс Донс – Уим­бъл­дън, мач от ан­глий­ска­та Ли­га 1, ди­рек­тно 15:55 Сту­дио “Ли­га 1”, ди­рек­тно 16:30 Фут­бол: Ню­порт Каун­ти – Уест Хям Юнай­тед, мач от вто­ри кръг за Ка­ра­бао къп /п/ 18:30 “Но­ви­ни­те на Но­ва Спорт” – но­ви­ни, ин­тер­вю­та, ре­пор­та­жи 18:35 Бас­кет­бол: Гран Ка­на­рия – Бас­ко­ния, мач от ис­пан­ска­та бас­кет­бол­на ли­га /п/ 20:30 “Но­ви­ни­те на Но­ва Спорт” – но­ви­ни, ин­тер­вю­та, ре­пор­та­жи 20:45 Фут­бол: Ко­вън­три Си­ти – Блек­пул, мач от ан­глий­ска­та Ли­га 1 /п/ 22:45 Про­фе­сио­нал­на бор­ба: “Пър­вич­на си­ла”, 36-и епи­зод /п/ 23:45 “Но­ви­ни­те на Но­ва Спорт” – но­ви­ни, ин­тер­вю­та, ре­пор­та­жи 00:00 Еро­ти­чен те­ле­па­зар 02:00 Край на прог­ра­ма­та

Kanal 3

06:15 “Ин­тер­вю” с На­де­ли­на Ане­ва /п/ 07:00 “Пар­че­та от реал­нос­тта” 07:15 “Има­те ду­ма­та” с Але­ксан­дър Вла­ди­ми­ров /п/ 08:00 “Пулс” с Гер­га­на Доб­ре­ва – из­бра­но 08:30 “Дру­го­то ли­це” /п/ 09:00 “Со­циал­на мре­жа” /п/ 09:45 Те­ле­мар­кет 10:00 “Всич­ко коз” – из­бра­но 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обе­кти­ва” – из­бра­но 11:45 “Бук­мей­кър” 12:00 Те­ле­мар­кет 12:15 “Пар­че­та от реал­нос­тта” 12:30 “Хо­ли­вуд”- из­бра­но 13:00 НО­ВИ­НИ 13:15 “Ико­но­ми­ка и биз­нес” – из­бра­но 14:00 НО­ВИ­НИ 14:15 “Па­та­рин­ски LIVE” – из­бра­но 15:00 НО­ВИ­НИ 15:15 “Има­те ду­ма­та” с Але­ксан­дър Вла­ди­ми­ров /п/ 16:00 НО­ВИ­НИ 16:15 “Ин­тер­вю” с На­де­ли­на Ане­ва /п/ 17:00 “Офа­нзи­ва с Лю­бо Ог­нянов” – из­бра­но 19:00 НО­ВИ­НИ Цен­трал­на еми­сия 19:45 “Пар­ла­мен­тът на фо­кус” 20:00 НО­ВИ­НИ 20:15 “Има­те ду­ма­та” с Але­ксан­дър Вла­ди­ми­ров-из­бра­но 21:00 НО­ВИ­НИ 21:15 “Спорт в обе­кти­ва” 22:00 НО­ВИ­НИ 22:15 “Ин­тер­вю” с На­де­ли­на Ане­ва 23:00 НО­ВИ­НИ 23:15 “Офа­нзи­ва с Лю­бо Ог­нянов” /п/ 01:00 НО­ВИ­НИ /п/

БНТ

06:00 Вни­ма­ние, ро­бо­ти­ка ани­ма­цио­нен филм /п/ 06:25 Ди­ноотряд “Кунг-фу” ани­ма­цио­нен филм/п/ 07:10 Спи­ли­тим и Ра­шо тв филм 07:20 Па­ти­лан­ско царс­тво тв филм 07:45 Те­ле­па­за­рен про­зо­рец 08:00 Пъ­те­ки /п/ 08:30 На ра­бо­та в Япо­ния до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца 08:55 Ас­тро­бой ани­ма­цио­нен филм /САЩ, 2009г./ 10:25 Пре­дис­то­рия­та: Бо­го­ве и пок­лон­ни­ци до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца/5 епи­зод/ 11:00 Ту­ри­зъм.бг 12:00 По све­та и у нас 12:30 Браз­ди /най-доб­ро­то/ 13:00 Иде на­шен­ска­та му­зи­ка с Да­ниел Спа­сов и Ми­лен Ива­нов /п/ 14:00 Вяра и об­щес­тво с Го­ран Бла­гоев /най-доб­ро­то/ 15:00 Гос­по­дин Сел­фридж тв филм /9 и 10, пос­ле­ден епи­зод/ (12) 16:35 Сре­щи на пър­вия ред: доц. Сте­фан Тъ­па­нов с Мо­ле­ри­те до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца 17:00 Джинс Сте­фан /Те­ди/ Мос­ков/п/ 17:30 Из­вън иг­ра­та /п/ 18:15 Сту­дио Фут­бол 19:00 Фут­бол: Ан­глия – Бъл­га­рия, ква­ли­фи­ка­ция за Ев­ро­пей­ско пър­венс­тво 2020 пряко пре­да­ва­не от Лон­дон 21:30 По све­та и у нас 22:00 Спор­тни но­ви­ни 22:15 Смър­то­но­сен про­тив­ник иг­ра­лен филм /САЩ, 2009 г./, ре­жи­сьор Ф. Га­ри Грей, в ро­ли­те: Дже­ралд, Джей­ми Фокс, Колм Мий­ни, Брус Мак­гил и др. (16) 00:05 Об­зор Фут­бол /ев­рок­ва­ли­фи­ка­ции 2020/ 00:35 Сту­дио “Х”: Кръ­гът Блеч­ли 2 4-се­риен тв филм /1 епи­зод/ (12) 01:25 Ан­на до­ку­мен­та­лен филм /коп­ро­дук­ция, 1993г./, ре­жи­сьор Ни­ки­та Ми­хал­ков 03:00 Гос­по­дин Сел­фридж тв филм /9 епи­зод/п/ (12) 03:55 На ра­бо­та в Япо­ния до­ку­мен­тал­на по­ре­ди­ца/п/ 04:20 Браз­ди /най-доб­ро­то/ /п/ 04:50 Иде на­шен­ска­та му­зи­ка с Да­ниел Спа­сов и Ми­лен Ива­нов /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *