ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ЮЛИ

БНТ
05:10 Джинс /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА, Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото, документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:30 Аз обичам животните детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 На границата тв филм /2 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Полуфинална среща, пряко предаване от Лондон 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 00:30 Лято с БНТ /п/ 03:25 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/
bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.7 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.26 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.69 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.19 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.9, 10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.130 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.27 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.8 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.6 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.104 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.7, 8

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.20 – 23 08:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.10 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.9 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.5 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.11 13:00 “Не се омъжвай” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Бен Майерсън, в ролите Сара Линд, Кришел Стаус, Роб Деринджър, Улфганг Бодисън и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.11 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.13 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.12 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.10 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.22 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Пълен контакт” – екшън, трилър (България, Германия, САЩ, 2009), режисьор Дани Лърнър, в ролите Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+] 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.22 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.6 01:45 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.10 02:45 “Изчезнали” – сериал, еп.12 03:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.13 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.27 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Весела Корги Коледа” – романтичен (тв филм, Канада, 2019), режисьор Андрю Саймек, в ролите Кели Кругър, Кевин Макгари, Дейвид Феър, Ариела Канън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.7, 8 19:00 “Преспав” – сериал, еп.1 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12, еп.1 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.3 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.25, 26 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.20, 21 00:00 “Весела Корги Коледа” /п/ – романтичен (тв филм, Канада, 2019) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Бирмингам Сити – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Виетел – БГ Патум Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Юнайтед Сити – Кавазаки Фронтале Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 19:00 Футбол: Брентфорд – Борнемут Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Футбол: Серезо Осака – Гуанджоу Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:30 Футбол: Порт – Китчи Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *