ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ЯНУАРИ

БНТ
05:30 Винету игрален филм /3, последен епизод/п/(12) 07:35 Неделно евангелие 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии 13:00 Вярвам в мисията документален филм /България, 2015г./, режисьори: Станислава Калчева и Радостина Константинова 14:00 Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев 15:00 Христо Ботйов – българският гений документален филм /България, 1996г./, сценарист проф.д-р Николай Жечев, режисьор Андрей Алтъпърмаков 15:30 Думата на краля детски игрален филм /Чехия, 2001г./, режисьор Крищоф Ханзлик, в ролите: Марош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др. 17:05 Носталгия – концерт на Ани Ленъкс /п/ 18:00 TrendY младежко лайфстайл предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Шоуто на Греъм Нортън с участието на: Куба Гудинг-Джуниър, Имелда Стонтън, Уил-Ай-Ем, музика Джордж Езра (12) 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Ботев – в сянката на паметника документален филм /България, 2015г./, режисьор Жезко Давидов, с участието на Веселин Анчев, Андрей Захариев, Ивайло Ненов и др. 21:50 Брейвън игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор Лин Одинг, в ролите: Джейсън Момоа, Джил Уогнър, Стивън Ланг и др.(14) 23:25 По света и у нас Информационна емисия 23:40 Сент Амур игрален филм /Франция, 2016г./, режисьори: Беноа Делпин и Густав Кервем, в ролите: Жерар Депардийо, Беноа Пурворд, Венсан Лакост и др. 01:25 Предел на риска игрален филм /п/ 03:15 Студио “Х”: Езерният град игрален филм /п/ 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:20 “Cool…T” /п./- лайфстайл предаване 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Соня Йончева” – документална поредица, ч.2 13:00 “Доктор Дулитъл” – комедия (САЩ, 1998), режисьор – Бети Томас, актьори – Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др. 14:30 “Случаят Кюри” – детски, приключенски (България, 2018), режисьор – Андрей Хадживасилев, актьори – Николай Върбанов, Мила Банчева, Мартин Паунов, Зорница Иванова, Ясен Кадиев, Ивет Митова, Николета Манева, Илина Агова, Надежда Савова, Таня Кожухарова, Юлиян Малинов, Лора Мутишева и др. 15:30 “София Грейс и Роузи: Кралско приключение” – приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Брайън Левант, актьори – София Грейс Браунлий, Роузи МакКлилънд, Жаки Ачилеас и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Премиера: “Нокаут или всичко, което тя написа” – комедия, екшън (България, 2018), режисьор – Ники Илиев, актьори – Саня Борисова-Илиева, Джеймс Туминиа, Орлин Павлов, Башар Рахал, Диана Любенова и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Мъже за пример” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Фишър Стивънс, актьори – Ал Пачино, Кристофър Уокън, Алън Аркин, Джулиана Маргулис, Марк Марголис, Ванеса Ферлито, Катрин Уиник и др. 01:00 “Злодеите на DC Comics” – документален филм (САЩ, 2013), режисьори – Скот Дивайн, Джей Ем Кени, актьори – Кристофър Лий, Нийл Адамс, Брайън Азарело и др. 03:00 11:00 – “Търси се…” /п./ – токшоу 03:50 “120 минути” /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Луцифер” – сериал 11:00 “Вълната” – трилър, екшън, драма (Норвегия, 2015), режисьор – Роар Ютог, актьори – Кристофер Йонер, Ени Дал Торп, Томас Бо Ларсен, Фридтьов Сохейм, Артур Бернинг и др. 13:00 “Денят, в който земята спря” – фантастика (САЩ, 2008), режисьор – Скот Дериксан, актьори – Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др. 15:00 “Кости” – сериал 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 19:00 “Смотаняци 2” – комедия, (САЩ, 1993 г.), режисьор – Джим Ейбрахамс, актьори – Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Трусът” – екшън, драма, трилър (Норвегия, 2018), режисьор – Джон Андреас Андерсен, актьори – Кристофер Йонер, Ени Дал Торп, Ханг Тран и др. 00:00 “Студена зона” – екшън (САЩ, 2017), режисьор – Джон Макарти, актьори – Мартин Куминс, Кристен Робек и др. 02:00 “Луцифер” – сериал 04:00 “Библиотекарите” – сериал

bTV Comedy
05:00 “Хотел Елеон” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 08:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал 10:00 “Полицейска академия” – екшън, комедия (САЩ, 1984),режисьор – Хю Уилсън, актьори – Джордж Гейнс, Лесли Истърбрук, Ким Катрал, Стив Гутемберг, Д. Б. Байли, Буба Смит, Дейвид Граф, Донован Скот и др. 12:00 “Коледа в страната на чудесата”- семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор – Джеймс Ор, актьори – Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др. 14:00 “Ало, ало” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 18:30 “Новите съседи” – сериал 20:30 “Полицейска академия 2” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1985), режисьор: Джери Парис, актьори – Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкл Уинслоу, Брус Малер, Хауард Хесеман, Джордж Гейнс и др. 22:30 “Хотел Елеон” – сериал 23:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 00:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 01:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 03:30 “Любимци” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Пътят към теб” – с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Аманда Перез, Роми Роузмънт, Уолтър Перез и др. 14:15 “Ново начало” – с уч. на Пол Грийн, Кирстен Уорън, Хедър МакКомб, Лекси Джованоли и др. 16:00 “Нора Робъртс: Смърт край Змийската река” – с уч. на Хедър Локлиър, Джонатан Шек, Гари Хъдсън и др. 16:15 “Аз обичам България” – забавно предаване, 3 сезон 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Али Баба и четиридесетте разбойници” – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., втора част 21:50 “Неуловим” – с уч. на Джеймс МакАвой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др. 00:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:30 “Нора Робъртс: Смърт край Змийската река” – с уч. на Хедър Локлиър, Джонатан Шек, Гари Хъдсън и др. /п/ 03:30 “Али Баба и четиридесетте разбойници” – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., втора част /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Кристъл Палас – Гримзби Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 11:00 Футбол: Евертън – Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 13:00 Студио “Баскетбол”, директно 13:30 Баскетбол: Ховентут – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:10 Студио “Баскетбол”, директно 15:30 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 16:00 Футбол: Фулъм – Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 17:55 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 18:30 Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 21-и епизод, повторение 19:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, запис 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 1-ви епизод 23:00 Футбол: Фулъм – Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Историята оживява”, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 06:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Епизод”, (п) 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 “Завърналите се”, рубрика на BiT с Петя Кертикова 18:35 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 19:30 “Историята оживява”, (п) 20:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 21:00 “Епизод”, (п) 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 07:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Холивуд” /п/ 08:45 “Парчета от реалността 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Социална мрежа”, избрано 10:00 “Икономика и бизнес”-/п/ 10:45 Телемаркет 11:00 “Обзор на бизнес новините на Канал 3” – /п/ 11:45 Топ шоп 12:00 “Вечните песни” 12:45 “Букмейкър – коментари и анализи 13:00 НОВИНИ 13:15 “Без монтаж” 13:30 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” /п/ 14:30 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева” – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *