ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Законът на Дойл – 12-сериен тв филм /Канада, 2010 г./, 1 епизод, режисьор Майк Клатенбърг, в ролите: Алан Хоуко, Шон Макгинли, Линда Бойд, Рейчъл Уилсън и др. (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Изненада – детски тв филм /Словения, 2015 г./ 15:15 Влакът на динозаврите 4 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 “Свобода или смърт 22:30 Разпятието на една песен – документален филм /България, 2005 г./ 23:00 По света и у нас 23:30 Новогодишна приказка – благотворителен концерт-спектакъл на Столична община 01:00 100% будни /п/ 02:55 Култура.БГ /п/ 03:55 Вечната музика /п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /1 епизод /п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.9 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.18 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.37 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.9 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.16 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.121 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.3 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.3 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.3 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.1 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.45 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.108

bTV Action

05:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.15 – 18 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.13 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.7 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.8 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.18 12:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.10 13:00 “Внезапна смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1995), режисьор Питър Хайъмс, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Пауърс Бут, Реймънд Бари, Дориан Хеърууд и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.1 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.8 17:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.11 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.19 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Среднощен чудак” – фантастика, мистъри (САЩ, Гърция, 2016), режисьор Джеф Никълс, в ролите: Майкъл Шанън, Джоуел Еджъртън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Мартел, Бил Камп, Сам Шепърд и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.11 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.19 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.9 03:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.11 04:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.14, 15 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Яростни топки” – спортен, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Робърт Бен Гарант, в ролите: Дан Фоглър, Кристофър Уокън, Джордж Лопес, Маги Кю, Джеймс Хонг, Тери Крюз, Дидрик Бейдър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.9, 10 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.127 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.26 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.18 22:00 “Кухня” – сериал, с.5, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.24, с.10, еп.1 00:00 “Яростни топки” /п/ – спортен, комедия, криминален (САЩ, 2007) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение 12:00 Футбол: Брентфорд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: УНИКС – Автодор ВТБ лига – повторение 16:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Баскетбол: УНИКС – Жельона гура ВТБ лига – директно 19:00 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 21:00 Новини 21:15 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:00 Баскетбол: УНИКС – Жельона гура ВТБ лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

NovaNews

05:15 Патарински LIVE 05:45 Пресечна точка 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Документална поредица на DW 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Светски новини 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнес новини 21:50 Светски новини 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA – повторение 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA – повторение 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Новините на NOVA – повторение 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA – повторение 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA – повторение 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *