ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 АПРИЛ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд „Кунг-фу“ анимационен филм/п/ 06:55 Сребристият жребец анимационен филм/п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас информациононна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира развлекателно предаване 12:00 По света и у нас информациононна емисия 12:30 # Европа информационно предаване 13:00 Иван Радоев: Поетът стреля в сърцето си двусериен документален филм /България, 2010г./, 1 част, режисьор Анна Горанова 14:00 Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев 15:00 Влюбването на Буки игрален филм /Канада, 2009г./, режисьор Питър Мос, в ролите: Рейчъл Маркъс, Стюарт Хюз, Дилън Евърет и др. 16:25 Семейство Даръл 2 тв филм /3 епизод/ 17:15 Колелото Балкански документален филм /България, 2017г./, режисьор Илия Костов 18:30 Спорт ТОТО 19:00 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /4 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информациононна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 В кадър Полет на ръба на безкрая 21:15 Танцуващият със сенки игрален филм /копродукция, 2012г./, режисьор Джемс Марш, в ролите: Андреа Райзбъро, Клайв Оуен, Джилиан Андерсън и др. (12) 23:00 По света и у нас информациононна емисия 23:15 Карел ІV игрален филм /Чехия, 2016г./, режисьор Вацлав Кршистек, в ролите: Крищоф Хадек, Станислав Майер, Петр Йенища и др. 01:05 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /4 епизод/п/ 01:50 Студио „Х“: Не убивай тв филм /13 и 14 епизод/п/(12) 04:00 Извън играта /п/ 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:20 „Cool…T“ /п./ 06:00 „Трансформърс: Рескю Ботс“ – анимация, сериал, с.4 еп.11, 12 07:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.5, еп.1, 2 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Хотел Елеон“ – сериал, с.2 еп.7 13:00 „Библиотекарят: В търсене на копието“ – фентъзи, приключенски, екшън (тв филм, САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, в ролите: Ноа Уайли, Соня Уолгър, Боб Нюхарт, Кайл Маклоклън, Кели Ху, Олимпия Дукакис, Лиса Бренър и др. 15:00 Семеен следобед: „Хрониките на Нарния: Плаването на разсъмване“ – фентъзи, семеен, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Аптед, в ролите: Бен Барнс, Скандар Кейнс, Джорджи Хенли, Уил Полтър, Лора Брент, Тилда Суинтън и др. 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Гласът на България – музикално шоу, с.6 21:30 „Папараци“ – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 „Перфектно убийство“ – трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др. 00:30 „Земята на мъртвите“ – хорър, фантастика, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Робърт Джой, Джон Легуизамо, Денис Хопър, Азия Ардженто, Юджийн Кларк, Саймън Бейкър и др. 02:20 „Кое е това момиче“ /п./ – сериал, с.5, еп.2 02:50 „Търси се“ /п./ 03:40 „120 минути“ /п./

bTV Action
06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ /п./ – сериал, с.3, еп.9, 10 07:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – сериал, с.3, еп.11, 12 08:00 Маратон: „Извън играта“ – сериал, с.7, еп.8 – 10 10:45 „Еверест“ /п./ – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др. 13:00 „Черният рицар“ /п./ – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др. 16:00 „Смелите“ – сериал, еп.4 17:00 Дивата муха – предаване за екстремни спортове, еп.13 17:30 „Мисия Моят Дом“ /п./ – еп.1 18:00 „Супер коли“ – спортна автомобилна поредица, с.6, еп.2, 3 19:00 „Транспортер 3“ /п./ – екшън, криминален (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Екшън уикенд: „Тренировъчен ден“ – екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др. 00:15 „Черният рицар“ /п./ – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др. 03:15 „Извън играта“ /п./ – сериал, с7, еп.10 04:00 „Синове на анархията“ – сериал, с.7, еп.2, 3

bTV Comedy
06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.6 еп.8 07:00 „Стъпка по стъпка“ – сериал, с.6 еп.23, 24 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.6 еп.14 – 17 10:00 „Бетовен 4“ /п./ – комедия, семеен (САЩ, 2001), режисьор Дейвид Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др. 12:00 „Преследването на Либърти“ /п./ – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Анди Кадиф, в ролите: Манди Мур, Матю Гуд, Джереми Пивън, Каролайн Гудал, Мириам Маргълийз и др. 14:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.13 еп.6 15:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал 15:30 „Стъпка по стъпка“ /п./ – сериал 16:30 „Новите съседи“ /п./ – сериал 20:30 „Лъжовна съпруга“ /п./- комедия, романтичен (САЩ, 1992), режисьор Франк Оз, в ролите: Стив Мартин, Голди Хоун, Дейна Делейни, Джули Харис, Питър Макникъл и др. 22:30 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.11 еп.4 – 6 00:00 „Стъпка по стъпка“ /п./ – сериал 01:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 02:00 „Кое е това момиче“ /п./ – сериал 04:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – сериал 04:30 „Двама мъже и половина“ /п./ – сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Черна любов“ – сериен филм 08:00 „Събуди се“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Сестрите на младоженеца“ – с уч. на Малез Джоу, Джеръми Съмптър, Савана Джейд, Ани Тедеско, Грег Евиган и др. 14:10 „Любов от пръв поглед“ – с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др. 16:00 „Мистерии от малкото градче: Конкретни доказателства“ – с уч. на Джуъл Килчър, Колин Фъргюсън, Ерин Карплък и др. 18:00 „Мис Пепеляшка“ – риалити 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 „Доктор Стрейндж“ (премиера) – с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Мадс Микелсън, Бенедикт Уонг, Скот Адкинс и др. 22:20 „Денят на Бастилията“ – с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кели Райли и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 „Нощта на майките“ – с уч. на Сара Дрю, Патриша Хийтън, Андреа Логан Уайт, Шон Остин, Трейс Адкинс и др. /п/ 03:40 „Сестрите на младоженеца“ – с уч. на Малез Джоу, Джеръми Съмптър, Савана Джейд, Ани Тедеско, Грег Евиган и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Норич Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лион – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Класика от Висшата лига: Евертън – Арсенал (2009-10), повторение 14:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 8-и епизод, повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 4-и епизод, повторение 15:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 29-и епизод 16:00 Футбол: Реймс – Лил, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Ница – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 33-ти епизод 20:30 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: „Челен сблъсък“, 14-и епизод 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 33-ти епизод, повторение 23:45 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 29-и епизод, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 „Седмицата с Канал 3“ – /п/ 07:00 „Парламентът на фокус“ – /п/ 07:15 „Имате думата“ с Александър Владимиров /п/ 08:00 „Пулс“ /п/ 08:30 „Вечните песни“ 09:00 „Икономика и бизнес“ – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 „Офанзива“ – /п/ 11:45 „Букмейкър – коментари и анализи“ 12:00 Топ шоп 12:15 „Парламентът на фокус“ -/п/ 12:30 „Другото лице“ 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 „Имате думата“ -/п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 „Седмицата с Канал 3“ – /п/ 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 „Парчета от реалността“ 20:00 НОВИНИ 20:15 „Имате думата“ с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Интервю“ с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 „Беновска пита“ /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *